Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ah bu kızlar ya bılenler 1 el atsın..

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    inanın gerçek sevgiyi aşkı yaşadım veya yaşadığımı zannettim...onsuz aldığım nefesin bile farkında olamıyorsun...aşık oldum dostum...o kavgaları hiç önemsemezdim...o kavgalar hayatımdan çok şey aldı...beni aldı...geleceğimi aldı...nolur birbirinizi kırmayın...ya sen alttan al ya o...küçük şeylere takılmayın lütfen...hayallerimiz gibi sevgimizde küçük olmasın...onun için yaşa...ben şimdi evlat sevgisinin ne olduğunu anlıyorum...yağmurum kızım benim aşkım canım ...parçam...onun saçının bir teli benim canım demek...farklı bir boyut ama...buda bir aşk...allah herkese baba olmayı nasip eder inşallah...aman birbirinizi üzmeyin...ileride pişman olursun...yıpratma...yıpranma...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    sean, güzel kardeşim hiçbir kavga laf olsun diye çıkmaz. çok küçük de olsa mutlaka bir anlaşmazlık vardır ortada. bu anlaşmazlık katlanılır ise bu ilişki kavgalar olsa da devam etmelidir, edecektir de. ama yok bu beni bozuyor diyorsan zaten yapacak bişey yok. bu evli olsan da böyle. hiçbir şeyi zorlamıycaksın. önemli olan mutlu ve rahat olmak ama tek ama çift ok.
    ALPAY

kadın dır dır eder kavga cıkar olay budur ... kadın dır dır 'ın çözümü yok bunu cekeceksın ... yaradılıstan bı dümeleri olsa o anda basarsın kapanır susar ama malesef bu modeller böledir... yapılması gereken nasıl daha az dır dır dınlerım bunun üzerinde calısmak lazım... tabi tabi dicen. ben öle yapıyorum

aman duymasın dır dır eder

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    tartışmalar mutlaka olur ilişkilerde. ama yitirilen saygıysa ve oynanıyorsa duygularla; o ayrı. ve konuşmak!!! ama sevgili gibi değil , arkadaş gibi değil , dost gibide olmamalı. bu konuşma aynaya bakar gibi , kendi içinden konuştuğun duyguların dile düşmesi gibi olmalı!!! tabii bunlar bence. ( yauv şair etti bu aşklar beni )

sean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asyamotor as 125 t
    federal, abı aman naptın ya severek ayrılılır mı yauw eger zorunda dıılsen tabı
    mete_han, abı harbı cok cok haklısın

Cuseppe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence ilk ay cok tehlikeli bizde ilk 6 ay yedik birbirimizi sonra sakinlestik donemsel birbirimizi yiyoruz 2 ayri karekterin inatlasmasi, catışması gayet normal

ilk 6 ay dicektim

sean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asyamotor as 125 t
    sımdı yıne fark ettım onu coooook sewıorum

Arkadaşım fazla uğraşma. Kendinide üzme. Bu tip şeyleri hep olacaktır. Sende sazan gibi her şey de alttan alırsan daha çook tepene çıkar bunlar. Ne diyim bilmiyorumki sana, belki ilerde toparlarsın kendini yutmazsın her numaralarını.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200 / Gilera Nexus 500ie
    öyle mi sayın cuseppe

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    aşk doktoru size bu konuda bir açıklama yapacak dikkatle dinleyin

- kaçan kovalanır
    - çok seven az sevilir
    - çok kovalayan,eninde sonunda gururunu kendi ayakları altına alır
    - tüm bunlara rağmen dişiler ve aşk çok çok güzeldir...

bunlar çok kült kalıplar gibi gözüksede tecrübeyle sabittir.... inanılması şarttır , inanmıyorum - bunlar hikaye diyen bile ilk 3 maddeden en az 2sini yaşamıştır...

saygılarımla...

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Sean kardeşim, sen daha çok gençsin, normal böyle kavgalar, ihtiraslar, aşacaksın bunları 2-3 yıl sonra emin ol. Bu yaşlarda ilişkileri çok ciddiye alma, mesela ben 27 yaşındayım 4,5 yıllık kızarkadaşımla bir defa olsun kavga etmedim, kavga ilişkinin tuzu biberi diyenlere aldırma, kavga çekilmez birşey! Fakat sizin bu durumunuz sadece yaşınızla alakalı, geçer... şayet ileriki yıllarda da geçmez aynı şiddette kavgalarına devam edersen, bir psikoloğa git veya iyi para kazan. Para varsa saadet vardır, kolay gelsin.
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

serhat_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 olacak
    tuğba----serhat yarın işi bağlıycam planlar tamam

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    mert, -çok seven az sevilir- hariç katılıyorum Kimi çok sevdiğine bağlı bu, yanlış birşeyi sevmeyeceksin, yanarsın...
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

dejavuVXR, hehehe her iliskide olur kavga dimi yani barisma safhasi mukemmel olur ama

serhat_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 olacak
    okulda zaten bir jole sürme yasağı var. ama biraz jole sürmekten bişi olmaz kızın evden okula gidiş saatlerinide keşfettim zaten biraz tanışıklığımız var yarın küçük küçük yaklaşım yapıcam büyük adamım ya

lucky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152
    o kadar kolaylarki aslında.biz sadece bu kadar kolay olmalarına inanamadığımız için böyle kuduruyoruz...bunu bir kere daha düşün bak

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Abi git bir tane daha bul. Kavga edince diğerine gidersin. Hem rakibi olduğunu anlarsa sana çok iyi davranır. Yalnız bu durumda dikkat et rakibini bertaraf ettiğini anladığı anda sana da şutu çekebilir
    Life is for my own to live my own way - Metallica
    (Yaşam benim için, istediğim gibi yaşamam için)

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sean, hemen ara ve bitir bu işi merak etme 2 gün ağlarsın zırlarsın sora daha iyisini bulursun unutmaki denizde yakalanacak çok balık var
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    SHAMYL
    mert, -çok seven az sevilir- hariç katılıyorum Kimi çok sevdiğine bağlı bu, yanlış birşeyi sevmeyeceksin, yanarsın...
    ama dostum dişilerin doğasında var bu ; değer bulunca kaçmak denen iğrenç davranış.... dolayısıyla sevince kekiliyosun tabiri caizse....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler