Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kutlanacak sürücilerden biride benim

Motovento
    REKLAM ALANI
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    her gün kü gibi iş için iş yerine gittim,arabamın anahtarlarını ve sevkiyat listemi aldıktan sonra yakında olan halı depomuza gittim.
    binanın altı oldugu gibi bizim depo oldugu için apartmanlardaki araç sahipleri araçlarını bizim otomatik kepenklerin önüne çekiyor arada bir.
    arabamı yanaştırdım depoya bazı halıları attım ama birkaç halı kaldı atamıyorum adamın biri çekmiş depo kapaklarının birine sıfıra sıfır

neyse öglen alır dedim bişey yapmadım akşama dogru alır dedim karışmadım,yoksa taksi olsa forklifle kaldırıp kenara koyuyorum arabayı.
    baktım koca kamyon bmc profesyonel 12 teker kırkayak kamyon
    ama bi garip kamyon çünkü arka tekerlerin hiçbiri yok, sadece dört üzerinde duruyor birde apartman girişinie öyle bir yanaşmışki binaya zor giriliyor.
    artık sabrım kalmadı kamyonun yan tarafında kupa da cep telefonları yazıyor,araçda 37 kastamonu plakalı.
    orman ürünlerinin aracı.
    o sırada potronun oglu geldi adı cengiz dedim cengiz telefonunu ver adamı arıyımda alsın şu kamyonu dedim

aradım konuşma aynen şöyle:

ben: seleymünaleyküm

adam : aleykümselam

ben : abi bu 37 plakalı bmc kamyon sizin mi ya ?

adam : evet benim

ben : ya sana zahmet şu kamyonu şurdan bi alabilicen mi? mal yükliycem arabaya deponun sıfırına kadar çekmişsin mal alamıyorum.

adam: abi allahını seversen o arabayı kimseye verme araba çalıntı.

ben :

adam: abi araçta orman ürünleri yazıyormu?

ben : yazıyor araç 37 plaka beyaz kupa renkli kasa ve kırkayak komyon.

adam: tamam abi o araba bizim çaldılar dün akşam

sen bana adres ver ben hemen geliyorum

ben : tamam abi yaz adresi.......................................

adam:1 saat sonra geliyor

ama aracın 12 tekeri de çalınmış çalan şahıs veya şahıslar aracı 12 teker için çalmışlar üzeründeki teyp'i depoadaki mazotu ve kasa daki brandayı bilem almamışlar, sadece 12 tekeri söküp gidebilmesi içinde eski çıkma 4 teker takmışlar,

ardından polisler geliyor ekip arabaları geliyor olay incelme geliyor.
    tabi benide çagırıyorlar, ilk görgü tanıgı diye.
    parmak izi alıyorlar benden ve araç sahibinden,
    nitekim arbanin içinde adam yatıyor zannederek sag taraftaki açık olan kapıyı açıp içine bakmıştım,
    polislerde garanti olsun diye bana nereyi elledigimi sordular ve bende söyledim.
    bu olaya şahsen yaşar arkadaşımda şahit

ama adam bir kere dönüp de teşekkür etmedi,
    hayırlısı diyelim buna da şükür ya koca kamyonu parçalayıpda satsalardı yaparlardı.
    alla kimseyi böyle adamların eline düşürmesin.

o adamları yakalayıp o arabaya teker olarak takıcaksın ki anlasın ne demek, teker için araç çalmak

benim buldugum, adamın çaldırdıgı bmc 12 teker kamyon aşagıdakidir.

98 Beygir.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    kamyonu çalınan adamın sana teşekkür etmemesini hor görme, hoş gör.. belki adam şok geçirdi ve inanamadı filan.. en az 70 bin lira lık kamyon bu, adamın ömür sermayesi olabilir. normal böyle dumurlar, şimdileri yoldaki ızgalararı bile çalıyorlar..

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    bencede hor görme çünkü ben kaza yaptığımda adamın biri beni hastaneye getirdi bilimcim herşeyim yerinde yürüyeb,iliyordum sadece köprücük kemiği kırık adama bi allah razı olsun diyemedim bi ara adamı aradım ama bulamadım

şanstanda olsa tebrik edrim
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)