Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bir Galatasaraylı Olarak Utanç Duyuyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    explorer

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı
    BBRR dostum gırtlağına kadar borca batmış elinde oynatacak doğru dürüst futbolcusu olmayan futbolculuk döneminden hagı ye borcu olan aldığı her futbolcuyu harcayan gereksiz bir çok futbolcuya dar hatta olmayan bütçesinden para saçan saçtıktan sonra arkasını toplayamayan isminin tüm kredisini bitirdiği için hiç bir bankadan kredi bile alamayan bir takımdan bahsediyorum ben o senin bahsettiğin galatasaray mazide kaldı ben maziye değil yaşadığım güne ve geleceğe bakarım yarı finale çıktığında,nöşetel samax ı 5-0 yendiğinde ve uefa kupasını aldığında bu takım sırıl zırıl ağlamıştım sevinçten ama işler artık çok farklı kızmakta haklıyız kızmaya da devam edeceğizzzzzz...

+1

hem kızsak hem de desteklesek olur mu?
    ALPAY

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    buduuuur 3-0....koçum beşiktaş be
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

EgeKnn, explorer, aşk mı var aranızda yawww =)

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    EgeKnn,
    takıma sahip çıkın tabiki taraftar olarak eleştireceğiz, kızacağız, tepkimizi bazensert bazen alkışlayarak vereceğiz ama tuttuğumuz takımımdan hiç ama hiç utanmayacağız .senelerce avrupaya gidemedik gittiğimizde bu sonuçtan daha kötü sonuçlar aldık şimdi cimbom-X takım maçında o X takımı tutan ,fener yenildiğinde dereağzını basan, futbolcuları dövmeye kadar işi götüren taraftarlar 3-0 şampiyonlar ligi maçında bence sevinmeyi hiç ama hiç hakketmiyolar takımımı bu gün nasıl seviyor vede gurur duyuyosam o günde aynı gururla feneliydim
    bu tip sıkıntılar her takımda her zaman olacaktır ama taraftar bilincine ulaşmış insanlar takımlarını bu dönemi en az hasarla atlatmasını sağlıyacak ve o sahte taraftarlara örnek olacaktır
    BJK yı tebrik ederim işallah bir sonraki turda her iki maçınıda alarak tur atlar ama bize yenilir napalım çıkar dünyası
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    neden olmasın bu alemden her insan dostum dur kankamdır..

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Biscuit, ben ikinize de +1 diyorum

(hem kızsak hem de desteklesek olur mu?)

bu arada beşiktaşa da +2 diyorum böylece noluyo 3+2=5 yani 5-0 iyi mi?
    ALPAY

BBRR,

+1 =)

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    fazlada kızmayın....

Yaşaa fenerbahçee.

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    BBRR dere ağzını su mu basmış???? anlamadım ben o basanlara taraftar dedin yaaa kalbimi kırdın terörist abicim onlar yaaa insan kılığındaki şebelekler

EgeKnn,

+1 bu seferde sana katılıyorum =)

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    ben hepinize peşin peşin +1 vereyim bariiii en büyük türkiyeeeee

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    benden bu kadarı yeter. bu muhabbetin nereye gideceğini çok iyi biliyorum. bu yüzden futbol muhabbetini de sevmem zaten. ben diyorum ki:

AVRUPADA EMEK VEREN TÜM TÜRK TAKIMLARINI KUTLAMAMIZ GEREKİR. BAŞARI HER ZAMAN İSTENİLEN ANCAK HER ZAMAN ULAŞILAN BİR HEDEF DEĞİLDİR.

EN BÜYÜK BJK-FB-GS BAŞKA BÜYÜK YOK.
    ALPAY

BBRR dere ağzını su mu basmış???? anlamadım ben o basanlara taraftar dedin yaaa kalbimi kırdın terörist abicim onlar yaaa insan kılığındaki şebelekler
    işte öyle olmamak lazım
    yarın varsa antremana gitmek lazım
    sizinleyiz demek lazım
    şebelek olmamak lazım
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    explorer er5 ten memnunmusun bir sonraki motorum için sıcak bakıyorum almayı düşünüyorum da

sitemizin güzel insanları sizlerle aynı sitede olmak ne güzel

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    eyvallahhh

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    EgeKnn, memnunum ama er6-f gelir ve fiyatı da uygun olursa hemen değiştirmeyi düşünüyorum.
    ALPAY

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    ok umarım alırsın hayırlısı.... sağol.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Ben kendimi bildim bileli Galatasaraylıyım ve öylede kalacağım. Zamanında Kıbrısta okurken Galatasaray beni yalnız bırakmamıştı ve UEFA kupasını kaldırmış ardındanda Süper kupayı almıştı. Gurbet ellerde Türk bayraklarını açtık ve tüm Türkler hepbir ağızdan Galatasaray için bağırdı. Gurbet ellerde dedim çünkü Kıbrıs KKTC yani yavru vatan tam bir gurbettir UEFA kupasının finalinde tüm Kıbrıslı Türkler Arsenal için bayrak açmıştı ve Galatasaraylılara güler gözlerle bakıyorlardı. Biz tüm Avrupaya o zaman bir ders verdik.

Biz Aslanı 3 puan için sevmedik.

Dün bende maçı izlerken çok üzüldüm ama bir gerçekte var ki Galatasaray gerçekten kötü durumda, olumsuz yorumlarınızı yaparken hiç mi dikkat etmediniz yedek klubesine? Elimizde adam gibi ne oyuncu var ne de oyuncu alacak para ve olanla da anca bu kadar gidiliyor. Fenerbahçe de neden çok kalite oyuncular var ve dahasınıda alabilecek parası mevcut biliyor musunuz? Çünkü taraftarı Feneryumdan giyiniyor ve takımlarının her çıkarttığı mamülü alıyor. Destek olmak lazım takıma olumsuz eleştri yapmak kolaydır ama GERÇEK CİMBOM AŞKI BAŞKADIR...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler