Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kaza bağdat caddesinde

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Bugun saat 16 da bağdat caddesinde selamiçeşme ışıkların dibinde sağdan yavaşça ilerliyor iken başıma gelen bir kazayı paylaşmak istiyorum.

Işıklarda durmak için yavaşlıyordum.. yeşil opel corsa (34 zm 0421) aniden şöfor kapısını açınca çartptım. Kapının açılmasıyla benim çarpmam bir oldu, yani kapı 1 saniye önce açılsaydı frenleyebilirdim, fakat hiç frenleyemeden sol yanıma doğru yere düştüm.. aracın kapısı motosikletin (cg) sağ çatalına çarptı.. aracın kapısında hasar var, kapanmıyor.. motosikletimde ise zerre hasar yok.

Bendeki hasar sadece yere düşmenin etkisiyle kafamı sertçe yere vurdum ama nolan kask vardı bişey olmadı.. hala başımda ağrı var.. dizlerimde dizlik olmasına rağmen sol dizimde şişme var.. sağ kolum kasılmadan dolayı kasım ağrıyor.. ani çarpma olduğu için yumurtalarım depoya çarptı çok kötü ağrıyordu sonra kesildi.. şu an sadece göbeğimde ağrı var.. hiç elbise olmasaydı kask yetiyordu çünkü kafamı yere sert vurduğumu hatırlıyorum ve o anda yan şeritte bir dolmuş aniden frenledi..
    Yerdeyken araçtan inen o sözde vatandaşa ilk sözüm "ALLAH belanı versin" oldu birde it kelimesini kullandım.. sonra bana çıkışıp; "Bir kadınla böyle konuşulmaz küfür etmeye hakkın yok" filan dedi.. bende dedim ki burası şerit ve buraya park etmek zaten yasak, asıl küfür ve hakaret arkana bakmadan kapıyı açmandır.. hepsi bu kadar.. çekildim kaldırımda 2 dakika oturdum sonra kocası geldi kapıya baktılar.. kocası bana dedi ki; şu motoru biraz geri çekte gidelim..
    Ben hiçbirşey demedim, onlarda öyle.. yani ne bir geçmiş olsun nede bir özür dileme yok, basıp gittiler. kadıköydeki tüm bayan sürücüler hep böyledir dikkatli olun, suçlu bile olsa sizi suçlu gösterir.

Şimdi ben hastaneye gidip rapor alsam ve o raporla şikayetçi olsam, nasıl oluyor bu işler bilen varsa yazsın lütfen, plakasını aldım, onun aracında hasar var bende yok. Ayrıca bu bir iş kazası, yani motor şirketin ve ben eczaneye ilaç taşıyordum.

Burada alınması gereken ders duran araçların kapılarından uzak durulması ve muhtemel kazada en önemli koruma ekipmanının kask olduğunu unutmayalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alpibox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER
    başta çook geçmiş olsun ALLAH korumuş şikayetçi nasıl olucaksın olursanda kadına kaçtı gitti diye rapor tutturman lağzım şimdi çıkan yasalarda hani polis çağırmadan felan hallediosun ya yplun planını felan çiziosun öle yapman gerekirdi yada en yakın polisi araman sen orda basıp gitmelerine göz yummasaydın keşke

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    geçmiş olsun kardeşim...benim başımada bir gün gelicek...inanılmaz zigzaklar inanılmaz makaslar atıyorum duran trafikte..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeşim...benim başımada bir gün gelicek...inanılmaz zigzaklar inanılmaz makaslar atıyorum suran trafikte..
    bilmemmi

arkadaşım geçmiş olsun
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    kanka abi inan İstinyede gördüğün bişey değildi...bu konuda harbiden tedaviye ihtiyacım var...abi bisiklet ve mobiletten kalma bi dengesizlik bu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

SSTEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun.keşke polis çağırıp rapor tuttursaydın.Bundan sonra işin mahkemeyle

Motosikleti
    xT660R
    geçmiş olsun
    :P

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    geçmiş olsun kardeşim kendini bilmez adi heriflere bence hiç bulaşma derim. çünkü kalitesiz insan olduğu resmen ortada. sende bişey yok enazından. arı-sızı nasıl olsa geçer kendimden biliyorum. bi keresinde bende buna benzer bi kaza yaptım ama benimkisi motoru kurtarmak için bacağımı araya soktum. mal'ımız işte korumak istedim motorumu. o gün akşama kadar bacak ağrısıyla çalıştım. tekrar geçmiş olsun

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    keşke polisi çağırıp kaza raporu tuttursaydın.. belli ki kocası da kendisi de çok da haysiyet sahibi değiller.. en azından biraz burunları sürterdi.

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    geçmiş olsun kardeşim dikkat et selektör ve kornayla geç araçların arasından ve sürekli elin fren üzerinde olsun . Kurye arkadaşlar bizden kat kat daha fazla motor başında olduğu için kaza riski maalesef daha fazla.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle gecmiş olsun.sonralıkla hakkını bence kesınlıkle aramalısın ...

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    teşekkürler hepinize ama böyle bir kaza daha olursa bundan sonra ne yapmalıyız? adam yine kaçarsa filan mesela taksiciler, genelde arkadan çarpıyorum az hasarlıda olsa. geçen birine yine çarptı bizim eleman.. hemen önümde gidiyordu, birde baktımki havada uçuyor, kaldırıma küt diye indi, motorun ön siperlik camı kırıldı, adam parasını vermedi sigorta ödesin dedi.

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Usta geçmiş olsun ben olsam kadın erkek ayırmam direk dalardım o geri zekalıya :@ bu kadar şerefsizlik,adilik olmaz ya

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeşim...benim başımada bir gün gelicek...inanılmaz zigzaklar inanılmaz makaslar atıyorum duran trafikte..
    Aman abi sakin kullan şu dırahtörü aslında fazla makasa girmemek lazım çok riskli 4 teker kullanıcıları sağlı sollu gidiyor aynasına bakadan genelde :(

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    geçmiş olsun..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    bence hiç uğraşma 2 tarafda kazadan payına düşeni almış bu ona ders olmuştur boşwer işine gücüne bak hiç uğraşma kadın dediğin nedirki 2 tokatlık canı var sen o sinirle bütün gücünle okkalı bi tokat patlatsaydın kadın bilincini kaybederdi ve kendine geldiğinde senden şikayetçi olurdu iftira ederdi hapse filen attırırdı..

haklıyken suçlu olurdun boşwer işine gücüne bak ALLAH daha büyüğünden saklasın kazasız belasız sürüşler dileği ile tekerin düz bassın..

Motosikleti
    as t1
    geçmiş olsun çok dikkatli olmak gerekiyor karşındaki kişinin daima seni görmediğini düşünerek gidiceksin abi trafikte kimse kimseyi kollamazki
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    " AK "
    kaza formunu sen doldur...imzala...polise qötür...onlar imzalamadan kaçtılar dersin...sanırım biraz yol almış olursun...kolay qelsin...
    ::offtp::___________[B] " POSETCHI "[/B]__________::offtp::

[B]Her Türlü Baskılı Poşet Yapılır...Fabrika Olunca... :P[/B]

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    geçmiş olsun.
    bu insanlar niçin bu kadar kazma ve hatasını anlamak niçin bu kadar zor.
    kapıyı açarken aynaya bakmak aslında bilgi işi değil görgü ve ahlak işi.
    yıllar önce böyle bir kazma yüzünden bisikletle ben de yere kapaklanmıştım.

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    bence dava ac, kadinin ehliyetini mi alirlar, para cezasi mi verirler bilmem ama... mahkeme masraflari da kadina kalir- kesin sen kazanacan cunku..

bence ugraş, o duyarsizlar da cezalarini ceksinler.

kocasi da amma efendi(?)ymis !!! nasılsın demeden, cek motorunu gidelim falan... o dakka trafige bildirip ambulans isticeksin. tutanak tutacaklar... oyle kaza yerinden sıvışmak var mı?! cek motorunu da gidelim a.. yok oole..

sinir oldum bak gece gece.. gecmis olsun.
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    geçmiş bitmiş iş sıcağı sıcağına haledilebilirdi .. senin yerinde olsam nolan kaskıma acımazdım
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler