Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

evlilik yıl dönümünü untmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    sırf öyle durumla karşılaşmamak için evlenmiyorum
    baylar cevap verin, uydurun bir şeyler
    evlilik yıl dönümünü unuttun eve geldin bir şeyleri hatırlamanı beklediği her halinden belli. Kafanda ne bekliyor acaba diye düşünürken rahat bir şeyler giymek için yatak odasına geçtin dolaptan pijamanıda alırken sakladığı hediye paketinide görünce evlilik yıl dönümünü hatırlayı verdin. Kıvırın bakalım
    bayanlar tepkiniz ne olur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    hemen acele bi aile dostunuza misafirliğe gitmeye söz verdiğimi çabuk hazırlanmasını söylerim. o hazırlanırken kaliteli bi restaurantı arar rezervasyon yaptırır, şefe de masaya geldikten sonra çicek göndermesini bol bahşiş vaat ederek söylerim. sonra misafirliğe gidiyo gibi alır restauranta götürür sana bu yıl sürpriz hazırladım derim... hediye meselesine gelince sana layık özel bi hediye bulamadım bulunca zaten özel gün beklemem alırım sevgilim der kıvırırım
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    hiçbir şey olmamış gibi yatağa uzanılır, gerekirse "sen de yat zıbar ulan ne bakıyorsun kabahat işlemişiz gibi" şeklinde yardımcı bir cümle kurulur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemen acele bi aile dostunuza misafirliğe gitmeye söz verdiğimi çabuk hazırlanmasını söylerim. o hazırlanırken kaliteli bi restaurantı arar rezervasyon yaptırır, şefe de masaya geldikten sonra çicek göndermesini bol bahşiş vaat ederek söylerim. sonra misafirliğe gidiyo gibi alır restauranta götürür sana bu yıl sürpriz hazırladım derim... hediye meselesine gelince sana layık özel bi hediye bulamadım bulunca zaten özel gün beklemem alırım sevgilim der kıvırırım
    bu numara yutulabilir cinsten
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiçbir şey olmamış gibi yatağa uzanılır, gerekirse "sen de yat zıbar ulan ne bakıyorsun kabahat işlemişiz gibi" şeklinde yardımcı bir cümle kurulur
    sanırım aile faciasına yol açacak bir cümle

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Eylül 2006.. Aşırı yoğun günlerden biri, saat 11 gibi işten çıktım, 12 ye doğru evdeydim. Odaya girdim, üstümü çıkardım, Kız arkadaşım aradı, bir sigara yaktım vs. konuşmaya başladık.. Bir iki dakika henüz geçmiştiki gencay ya bunu bana nasıl yaparsın, sen beeğnim doğğğ mü naaa uuuu diye bir ses.. Ben telefonda mı bir sorun var bu kız mı ağlıyor diye düşünerek sordum ne oldu neyin var diye. sormaz olaydım. doğum günüymüş ve ben o günü bırak o ay boyunca işten başka bir şey düşündüğüm yoktu. hoş hala da öyle ya..

O saate kadar çalışmışsın, konuşacak bile halin yok. karşında ağlayan bir kız arkadaş..

o oldu.. no women no cry..

O yüzden olurda öyle bir halt yersem, hemen pijamalarımı geri çıkarır, eşime acil bir işim çıktığını söylerim. giyinir bir otele gider, güzelce uyuduktan sonra sabah dinlenmiş ve sağlam bir kafayla insan gibi kalkar, çiçeği ıvırı zıvırı alıp eve dönerim. onu unutmadığımı gösteririm. ha ondan sonra ben mor gözle ne görürüm bilmiyorum gerçi..

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    ben bekarım ama olurda bi gün evlenirsem vede kocam bunu unutursa en sevdiği en önem verdiği herhangi bi eşyasına veda etmek zorunda kalabilir mesela pc nin monitörünü yere atıp aa pardon hayatım görmedim diyebilirim
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

pierid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biri bana bu cümleyi kullansa rahat yatması için narlıdere mezarlığında yer ayarlarım

Motosikleti
    as t1
    abi eğer acelesi yoksa cevabı evlendikten sonra versem böyle bişey başıma gelse hemen telefon çalmış gibi yapar dışarı çıkıp bir yerden rezervasyon yaptırırdım birde çelenk falan
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı okayyorukcuoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi eğer acelesi yoksa cevabı evlendikten sonra versem böyle bişey başıma gelse hemen telefon çalmış gibi yapar dışarı çıkıp bir yerden rezervasyon yaptırırdım birde çelenk falan
    çelenk mi?
    allah bilir üstünde de karanfil olur

çelenk yaptıracaksan bence çiçekçiye evin adresini verme külli gidersin geri dönüşün de olmaz

Motosikleti
    as t1
    yok melek abi allah ne verdiyse koysunlar üstüne
    çelenk i ayarladığım yere söylerdim eve değil
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    hakkaten kadınlar için neden bazı günler bu kadar önemli?
    sanırım bu tarz günlerde kendilerini özel hissediyorlar. yada özel birisi olduğunun gösterilmesine, kanıtlanmasına ihtiyaç duyuyorlar.. eğer yapmazsan da senden kötüsü yok...

bize sorsan özel olmak yerine arkadaşlarla olmayı yeğleriz..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eylül 2006.. Aşırı yoğun günlerden biri, saat 11 gibi işten çıktım, 12 ye doğru evdeydim. Odaya girdim, üstümü çıkardım, Kız arkadaşım aradı, bir sigara yaktım vs. konuşmaya başladık.. Bir iki dakika henüz geçmiştiki gencay ya bunu bana nasıl yaparsın, sen beeğnim doğğğ mü naaa uuuu diye bir ses.. Ben telefonda mı bir sorun var bu kız mı ağlıyor diye düşünerek sordum ne oldu neyin var diye. sormaz olaydım. doğum günüymüş ve ben o günü bırak o ay boyunca işten başka bir şey düşündüğüm yoktu. hoş hala da öyle ya..

O saate kadar çalışmışsın, konuşacak bile halin yok. karşında ağlayan bir kız arkadaş..

o oldu.. no women no cry..

O yüzden olurda öyle bir halt yersem, hemen pijamalarımı geri çıkarır, eşime acil bir işim çıktığını söylerim. giyinir bir otele gider, güzelce uyuduktan sonra sabah dinlenmiş ve sağlam bir kafayla insan gibi kalkar, çiçeği ıvırı zıvırı alıp eve dönerim. onu unutmadığımı gösteririm. ha ondan sonra ben mor gözle ne görürüm bilmiyorum gerçi..
    dayağımı yer otururum diyorsun er yada geç tüüüü layt seni

Alıntı KARAKIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bekarım ama olurda bi gün evlenirsem vede kocam bunu unutursa en sevdiği en önem verdiği herhangi bi eşyasına veda etmek zorunda kalabilir mesela pc nin monitörünü yere atıp aa pardon hayatım görmedim diyebilirim
    Allah'tan kafasına atarım dememişsin. Yoksa evde kalırdın

Alıntı pierid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biri bana bu cümleyi kullansa rahat yatması için narlıdere mezarlığında yer ayarlarım
    Şiddet mi ne ayıp

Alıntı okayyorukcuoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o çelenk senin sonun olur bence

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şiddet mi ne ayıp
    görüyorsun işte bunların iç yüzünü =

"lutfetmişim seninle evlenmişim bir de üstüne hedaye mi alayım" diye ters pisinkoloci de yapılabilir
    insan yaptığı bir hatanın yıldönümünü kutlar mı hacım

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dayağımı yer otururum diyorsun er yada geç tüüüü layt seni

bunun adı laytlık değil cesaret.. öyle bir gecede geceyi dışarda geçirebilmek ve sabah bişi olmamış gibi eve gidebilmek çok çok ayrı bir cesaret ister...
    eve gidip kaderiyle yüzleşmek daha bi ayrı cesaret ister..

anca bi aslan burcu yapabilir bunu.. tabi sen ne annıycan bunu, hem annamıyosun hem de layt diyosun

onun dışında bak dostum ben geldim, topiğine elimden geldiğince misafir oldum. seni de kendi topiğime beklerim

zira kaç saat oldu, ne yazan var bişi ne okuyan.. valla bu kadar mı duyarsız yada onca anlatılandan herkes bunu mu anladı.. yada neden insanlar ilahi adaletin gelmesini bekler her zaman, bi kahraman bekledikleri gibi diye sorar oldum kendime..
    üzgünüm, kırgınım mt üyelerine kendimce

Motosikleti
    YEMEHE DT 125 R(inş.) KTM 640 adventure
    allah ın günümü bitmiş boşver aldırma ben barıştırırdım sizi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bunun adı laytlık değil cesaret.. öyle bir gecede geceyi dışarda geçirebilmek ve sabah bişi olmamış gibi eve gidebilmek çok çok ayrı bir cesaret ister...
    eve gidip kaderiyle yüzleşmek daha bi ayrı cesaret ister..

anca bi aslan burcu yapabilir bunu.. tabi sen ne annıycan bunu, hem annamıyosun hem de layt diyosun

onun dışında bak dostum ben geldim, topiğine elimden geldiğince misafir oldum. seni de kendi topiğime beklerim

zira kaç saat oldu, ne yazan var bişi ne okuyan.. valla bu kadar mı duyarsız yada onca anlatılandan herkes bunu mu anladı.. yada neden insanlar ilahi adaletin gelmesini bekler her zaman, bi kahraman bekledikleri gibi diye sorar oldum kendime..
    üzgünüm, kırgınım mt üyelerine kendimce
    senden kral layt olur hemde. Laytlığına kılıf bile uydurmuşsun Gencay cesaret felan ister yaptığım diyorsun

senin topiğin nerde görmedim ben bende sana misafir olayım kırgınlığın geçsin

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    yok be ne laytlığı dostum,
    bizim ortak noktamız alnımızdaki çizgiler.
    ben mesela senin hakkında bir çok şey söyleyebilirim kendimce, senin de söyleyebileceğine bahse girerim lakin sen ancak laytlığı yakıştırdın bana.. bi bira ısmarlamazsan affetmem nartık seni..

http://www.motosiklet.net/forum/konu...gibi-kaza.html

allah keyfinizi daim etsin, size iyi geceler arkadaşlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yok be ne laytlığı dostum,
    bizim ortak noktamız alnımızdaki çizgiler.
    ben mesela senin hakkında bir çok şey söyleyebilirim kendimce, senin de söyleyebileceğine bahse girerim lakin sen ancak laytlığı yakıştırdın bana.. bi bira ısmarlamazsan affetmem nartık seni..

http://www.motosiklet.net/forum/konu...gibi-kaza.html

allah keyfinizi daim etsin, size iyi geceler arkadaşlar
    istediğin bira olsun layt derken az biraz takılıyoruz ciddiye almıyorsundur inşallah.
    Keşke şu kaza haberini okumasaydım sinirlerim bozuldu

Motosikleti
    henüz yok
    Unuttun dimi derim ,sonra hediyesini verip sırtımı döner yatarım. eee başka ne yapabilirim ki adam kocammmben seçmişim,seçimlerimin sonuçlarına katlanırım .ilk kez unutuyorsa belki sebebi vardır diye düşünür çok naz yapmazdım birde acaba bana ilgisimi azaldı diye içim içimi yer tabiii

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bu tepki çok kötü. Bütün tabakları kırsan kafada bu kadar acıtmaz valla

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler