Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Adamın biri...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bzim gökanmı ooo

pardon senin gökan

hay allah sabah sabah uykum açıldı ben şimdi nasıl yaticam
    Yani tamam sonradan, ısrarlarıma dayanamadı "yanlış hatırlıyo olabilirim bi daha bi araştırıyım dedi" kabul etti yani sonradan bozmadığını
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok ama ölümüne raceeeeee
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamın biri ilk motosiklet aldığında gözü yemediği için dönüş yolunda motosikletini kaldırımdan süre süre eve getiriyo, hatta karşıdan karşıya geçmesi gereken durumlarda yaya geçidini kullanarak motosikleti itiyo..

gülmeyin uleyn keserim allamaa
    bu adamın biri sen olmayasın?????
    önemli olan ne yapacagım demek değil.yapmak istediğin şey için yola çıkmaktır.

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı moto-girl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E onu söyledi zaten ki..
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:

Motosikleti
    yok ama ölümüne raceeeeee
    o degilde hani bir kac ay önce gerizekalı adamın biri çok sarhoş oldugu için arkasında artçı olan sevgilisini düşürüyor eve gidiyor sabah uyandıgında kız aklına geliyo sinirden patladım abi salak o kadar sarhoş olacak ne vardı hadi sarhoş oldun neden motosiklete bindin birde kızı düşürüyo geri alıyo sonra tekrar düşürüyor orda da unutuyor kızada olanlar oluyo :(
    önemli olan ne yapacagım demek değil.yapmak istediğin şey için yola çıkmaktır.

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    o degilde hani bir kac ay önce gerizekalı adamın biri çok sarhoş oldugu için arkasında artçı olan sevgilisini düşürüyor eve gidiyor sabah uyandıgında kız aklına geliyo sinirden patladım abi salak o kadar sarhoş olacak ne vardı hadi sarhoş oldun neden motosiklete bindin birde kızı düşürüyo geri alıyo sonra tekrar düşürüyor orda da unutuyor kızada olanlar oluyo :(
    Yalnız o adamın biri sarhoş değildi.. Uyuşturucu almış kabakta kızın başında patlamış..

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    zeki olmakta nirvanaya çıkacan bu gidişle,ağır ve emin adımlarla zirve yoluna attığın adımları hayranlıkla takip ediyorumm
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zeki olmakta nirvanaya çıkacan bu gidişle,ağır ve emin adımlarla zirve yoluna attığın adımları hayranlıkla takip ediyorumm
    Bende hayranlığımı gizlemedim hiç farkettin mi

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    Adamın biri Adamın biri yokmu hiç Kadının biri iyi ozaman bende var sıkı durun.

Kadının birine zıtır pıt dedim Kadın da neee dedi bende zzzzzzzzırt Erenköy dedim.Fasulye

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    sankim ben bunu hatırlıyorum hatta topik açılmıştı galiba

Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani tamam sonradan, ısrarlarıma dayanamadı "yanlış hatırlıyo olabilirim bi daha bi araştırıyım dedi" kabul etti yani sonradan bozmadığını
    o konular bana sorsun 6 yıl imam-hatip'te
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben Aranıza Yeni Katıldım Bu Muhabbetlere Yıkıldım Allah Muhabbetimizi Bozmasın

Motosikleti
    R1_8
    Alıntı butterfly_80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın biri Adamın biri yokmu hiç Kadının biri iyi ozaman bende var sıkı durun.

Kadının birine zıtır pıt dedim Kadın da neee dedi bende zzzzzzzzırt Erenköy dedim.Fasulye

kadının biri ile başlayan hikayeleri bir başlarsak bu konu hit yaparr

Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende hayranlığımı gizlemedim hiç farkettin mi
    Site olarak hayranıyız zaten,acaba istesem bi imzalı fotosunu gönderirmii,moto_girl biziiii diskoya götürrrr

moto_girl bugün tombaladan sen çıktınn,kısmette sanada sarmak varmış şansına küs annem

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    kadının biri ile başlayan hikayeleri bir başlarsak bu konu hit yaparr
    Cidden paylaşırmısın İsooooooo

Motosikleti
    R1_8
    Alıntı butterfly_80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cidden paylaşırmısın İsooooooo
    Kendi başıma gelen olayları anlatacam

Akşam saat 10 civarı evden çıkmışımm arabayla,içimde bi huzur inceden müzik çalıyoo,ufak ufak gidiyorum,adananın merkezi bi caddesine girdim,sağda park etmiş arabalar var,şeridimdeyim gidiyorum,park eden araçlardan bi tanesine sanki vahy gelmiş gibi anında bulunduğu noktadan önüme atladı,bende ona çarpmamamk için karşı şeride girdimm ,o arada kornaya uzun bastımm düüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüttt böyle ,ışıklarda durdum yanıma geldi,camını indirdi,dedimki hanım efendi sinyal vermeden önüme atladınız,amacınız beni öldürmekse çok gencim yapmayın böyle şeyler sinyalini verin dikkat edin dedimm,verdiği cvp :olabilir ama neden düüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüütttt diye uzatıyosunuz düt deseydiniz anlardım hey allahım yaa neyi anlardınız hanımefendi dedimm ve bastım kahkahayı gittim

devamı günlerde bu sefer motorlayım sol şeridin solunda gidiyorum,yine önümde bi bayan şöför ( sağ şeritte ilerliyo) sinyal vermeden yolun soluna geçti ki ona göre hızlı olduğumdan az daha bayanın arka camına sticker olacaktım,ışıklarda yakaladım,hanım efendi öldürüyodunuz beni sin yal vermeden döndünüz dedim:Bayan cvp:Olabilir döneceğimi anlamanız gerekirdi

Geçen yaz Adananın en büyük parklarından bi tanesinde oturyorum hava güzel gelen geçenleri kesiyorum,bir bayan sesi,duramıyooommmmmmmm,duramıyommmmmmmm,devamında bi erkek sesii bass freneeee bas freneeeeeeeeeeeeeeeee,soluma bi baktım ,üzerinde kapri gayet cool görüntülü bi bayan arkadaş ,erkek arkadaşının motoruna binmiş ,tekere hareketi vermiş ama durması için keramet bekliyo,zavallı erkek arkadaşıda nerden beri koşuyosa motorun peşinde adam trafik kazası geçirmiş hamam böceğine dönmüşşş,mosmor halde koşuyo ,ama hızla bayanı yakalayabilene aşk olsun neyse bizi ışık hızıyla geçtikten sonra 5-10 metre ilerde düştü motordan,ama kabul etmek gerekiyoki düşüşü bile estetikti ,duramıııyommmm duraamıyooommmmmmmmmm,bas freneeee bas freneeeeee,basıyooommmm ama duramıııyoooooommmmmmmmmmmmm

aklıma gelmiyo yoksa bayanlarla ilgili bu tür vaziyeti dumur halim çok benimm

hı bak yine aklıma geldi,yine aynı şekilde sol şeridin solundayım ,gece 12 felan viraja girdim tatlı tatlı dönüyorum,orta şeritte gitmesi grekn yerde olan bayanı sollarken bayan birden önüme geçti virajdayım vites düşsem sakat frene bassam sakat neyse toparladımm,ilerde ışıklarda yakaladım,yanın yaklaştımmm ,yaklaştığımı görünce camını kapattı biraz daha ilerledi,ben kaldım sap gibi,dikiz aynadan bana bakıp yüzündeki o iğrenç sırıtmayı gördümm,ve dellendimm,neyse ışık yandı kalktık gidiyoruzz bunu geçtimm,ilk kavşakta ışıklarda durdum baktımki trafik polisi,hemen yanına yaklaştımm polisin ,şu aracı durdurmusunuz şikayetçiyim dedimm,bayan kendisini gösterdiğimi görünce ,sanki arkadaki arabaları gösteriyomuşum gibi zalakça bi ifade ile sağına soluna baktı,polis durdurdu,ehliyet ruhsat ,derken kadın 130 promil alkollü çıktı ,polisler cezai işlemlerle uğraşırken ,ben polislere teşekkür ederek motoruma bindim,onun bana baktığı iğrenç bakışın kıdemlissini hafiften sırıtarak yaptım ve gittimm,büyük ihtimalle kahrından ölmüştür

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Kendi başıma gelen olayları anlatacam

Akşam saat 10 civarı evden çıkmışımm arabayla,içimde bi huzur inceden müzik çalıyoo,ufak ufak gidiyorum,adananın merkezi bi caddesine girdim,sağda park etmiş arabalar var,şeridimdeyim gidiyorum,park eden araçlardan bi tanesine sanki vahy gelmiş gibi anında bulunduğu noktadan önüme atladı,bende ona çarpmamamk için karşı şeride girdimm ,o arada kornaya uzun bastımm düüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüttt böyle ,ışıklarda durdum yanıma geldi,camını indirdi,dedimki hanım efendi sinyal vermeden önüme atladınız,amacınız beni öldürmekse çok gencim yapmayın böyle şeyler sinyalini verin dikkat edin dedimm,verdiği cvp :olabilir ama neden düüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüütttt diye uzatıyosunuz düt deseydiniz anlardım hey allahım yaa neyi anlardınız hanımefendi dedimm ve bastım kahkahayı gittim

devamı günlerde bu sefer motorlayım sol şeridin solunda gidiyorum,yine önümde bi bayan şöför ( sağ şeritte ilerliyo) sinyal vermeden yolun soluna geçti ki ona göre hızlı olduğumdan az daha bayanın arka camına sticker olacaktım,ışıklarda yakaladım,hanım efendi öldürüyodunuz beni sin yal vermeden döndünüz dedim:Bayan cvp:Olabilir döneceğimi anlamanız gerekirdi

Geçen yaz Adananın en büyük parklarından bi tanesinde oturyorum hava güzel gelen geçenleri kesiyorum,bir bayan sesi,duramıyooommmmmmmm,duramıyommmmmmmm,devamında bi erkek sesii bass freneeee bas freneeeeeeeeeeeeeeeee,soluma bi baktım ,üzerinde kapri gayet cool görüntülü bi bayan arkadaş ,erkek arkadaşının motoruna binmiş ,tekere hareketi vermiş ama durması için keramet bekliyo,zavallı erkek arkadaşıda nerden beri koşuyosa motorun peşinde adam trafik kazası geçirmiş hamam böceğine dönmüşşş,mosmor halde koşuyo ,ama hızla bayanı yakalayabilene aşk olsun neyse bizi ışık hızıyla geçtikten sonra 5-10 metre ilerde düştü motordan,ama kabul etmek gerekiyoki düşüşü bile estetikti ,duramıııyommmm duraamıyooommmmmmmmmm,bas freneeee bas freneeeeee,basıyooommmm ama duramıııyoooooommmmmmmmmmmmm

aklıma gelmiyo yoksa bayanlarla ilgili bu tür vaziyeti dumur halim çok benimm

hı bak yine aklıma geldi,yine aynı şekilde sol şeridin solundayım ,gece 12 felan viraja girdim tatlı tatlı dönüyorum,orta şeritte gitmesi grekn yerde olan bayanı sollarken bayan birden önüme geçti virajdayım vites düşsem sakat frene bassam sakat neyse toparladımm,ilerde ışıklarda yakaladım,yanın yaklaştımmm ,yaklaştığımı görünce camını kapattı biraz daha ilerledi,ben kaldım sap gibi,dikiz aynadan bana bakıp yüzündeki o iğrenç sırıtmayı gördümm,ve dellendimm,neyse ışık yandı kalktık gidiyoruzz bunu geçtimm,ilk kavşakta ışıklarda durdum baktımki trafik polisi,hemen yanına yaklaştımm polisin ,şu aracı durdurmusunuz şikayetçiyim dedimm,bayan kendisini gösterdiğimi görünce ,sanki arkadaki arabaları gösteriyomuşum gibi zalakça bi ifade ile sağına soluna baktı,polis durdurdu,ehliyet ruhsat ,derken kadın 130 promil alkollü çıktı ,polisler cezai işlemlerle uğraşırken ,ben polislere teşekkür ederek motoruma bindim,onun bana baktığı iğrenç bakışın kıdemlissini hafiften sırıtarak yaptım ve gittimm,büyük ihtimalle kahrından ölmüştür

macera abi senin yaşadıkların duramıyooooooooooooommmmm ben bunu daha önce duydum gibi ama ilk duymuş gibi gülüyorum

polisteki kız iyi olmuş helal olsun en iyisini yapmışın
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    R1_8
    macera abi senin yaşadıkların duramıyooooooooooooommmmm ben bunu daha önce duydum gibi ama ilk duymuş gibi gülüyorum

duydun çünkü geçen sene konu açmıştım bu konuyla ilgilii,deşifre etmiştim bayanıı :DD

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    Offfffffffff süpersin isoooo, yani vur dedik öldürdün ha ama sen çok mütevazi birisin ya, ben yerinde olsaydım hepsine sopa atmıştım çoktan.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)

+1 duramıyooooooom la frene baaaaaassssss ya basıyom durmuyyyooo..

hepside zopayı hak etmiş aman sakın kadına el kaldırma isoooo..

canım kankam kadına sakın el kaldırma tekmeyle idare et..

kadının biri topici oldu burası..

geçenlerde başıma gelen bi olayı anlatayım..

ben hussarla gayet sakin bi şekilde gidiyorum trafik ışıklarına yaklaşıyoruz
    yolun ortasından sola geçecem ve sola dönecem kadının biri önüme kırdı iyyyykkk bi fren sesi hohohoyyytt noluyo len ayuuu dedim arkasından sonra gittim yanına hanımefendy azkalsın üstüme cıkıyordunuz dedim ( cevaba bak)
    ya sende o kadar küçük şeye binmeyi ver dedi.
    hanımefendi motosiklet motorlu taşıt değilmi bende can taşıyorum bana bişey olsaydı vicdan azabı çekmicekmiydiniz dedim..
    banane yaa sende kenardan git yada arabaya bin ne işinvar yolun orasında dedi..
    (artık kızmaya basladım) yahu ben motorlu taşıt kullanıyom yolun neresinden gidersem giderim ayrıca sinyalimi vermişim yolun en soluna geçmişim dönecem sende zart diye önüme kırdın özür dileyeceğin yere tersliyosun dedim..
    aa manyağa bak sapık var diye bağırırım ağzına s....çarlar..
    ya yürü git gerizekalı senlemi uğraşcam senin gibi malları trafiğe sokanın aklına s.....cayım dedim yeşil yandı uzadım arkama baktığımda arabayı stop ettirmiş herkes ona korna çalıyodu pis pis gülerek yoluma devam ettim..

bi arkadaan alıntı

adamın biri bi gün birinci köprü çıkışında alıyo makinayı tekere yardırallah gidiyo tabii arkadşaın boyu biraz kısa..ulen diyo acaba sapağa yaklaştıkmı diye ayağa aklkıyo bi bakıyo burnunun ucunda jeep.. tekeri indiriyo frene basamadan jeepin arkacamdan içeri... :D ön koltuğa giriyo bayan şöför kardşeimiz bizim elemanı sağında görünce şoka girmiş vaziyette napıyon arabamda höö nooluyo diyerek bir iki tane indiriyo bunu kafaya. sonrası hastane
    god is busy ! can i help you!

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    üstüme oynamayın len..

hatunun biri, 650 lik 6 aydır kullandığı motorunu 5 fites sanıyomuş

Alıntı exorcist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi arkadaan alıntı

adamın biri bi gün birinci köprü çıkışında alıyo makinayı tekere yardırallah gidiyo tabii arkadşaın boyu biraz kısa..ulen diyo acaba sapağa yaklaştıkmı diye ayağa aklkıyo bi bakıyo burnunun ucunda jeep.. tekeri indiriyo frene basamadan jeepin arkacamdan içeri... :D ön koltuğa giriyo bayan şöför kardşeimiz bizim elemanı sağında görünce şoka girmiş vaziyette napıyon arabamda höö nooluyo diyerek bir iki tane indiriyo bunu kafaya. sonrası hastane
    olm caddenin girişindeydi o
    kadın çantayla vuruyo kafaya kafaya
    GKN MOTORS

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstüme oynamayın len..

hatunun biri, 650 lik 6 aydır kullandığı motorunu 5 fites sanıyomuş

olm caddenin girişindeydi o
    kadın çantayla vuruyo kafaya kafaya
    var mı hakkaten böle bi kaza ya?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)