Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu mesaja inanmayın !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Bu mesaja inanmayın !!!

Cep telefonlarına Turkcell'den geldiği iddia edilen bir mesaj bir çok kişinin canını yaktı.

Turkcell'den gönderildiği iddia edilen mesaj da şöyle deniliyor.

"TURKCELL'den 2. Bahar kampanyası. Bu mesajı 1 saat içinde 25 kişiye gönder anında 250 kontör kazan. 5 mesajdan sonrası bedava. Daha çok gönder daha çok kazan"
    Bu mesaj, yeni bir kampanya başladığını zanneden aboneler arasında hızla yayılıyor. Ancak Turkcell yetkilileri böyle bir kampanyaları bulunmadığı söylüyor.Zaten Turkcell'in resmi sitesinden yaplımış bir duyuru da yok.

ŞANLIURFA'DA 66 KONTÖR DOLANDIRICISI YAKALANDI

Şanlıurfa Polisi Tarafından "Kontör Yolla" Adı Verilen Operasyonla Gözaltına Alınan 66 Kişiden 10'u Tutuklandı.

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Kontör Yolla" kod adlı operasyonla gözaltına alınan 65 kişiden 54'ü, tutuklanma talebi ile nöbetçi mahkemeye sevk edildi. Mahkemeye sevk edilen şahıslardan 14'ü savcılık talimatıyla serbest bırakılırken, hakim karşısına çıkan 10 kişi ise kontör dolandırıcılığı suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Nöbetçi mahkemede yargılanan 44 kişi ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Polis, Türkiye genelinde vatandaşları arayarak kendilerini hakim, savcı, polis ve rütbeli kişiler olarak tanıttıktan sonra kontör dolandırıcılığı yaptıkları öne sürülen 85 kişiyi gözaltına alırken, zanlıların bilgisayar kasalarına da el konulmuştu. Operasyonda 2 adet tabanca, 71 adet dolu fişek, 15 gram esrar maddesi, 755 adet klonlanmış ve seri numaraları değiştirilmiş kaçak cep telefonu, 4 bin 840 adet sahte belgelerle farklı şahıslar adına alınmış sim kart, 22 adet kart okuyucu, satışa hazır vaziyette sim kartlara yüklü milyonlarca kontör, 3 bin 225 adet farklı şahıslara ait nüfus cüzdanı fotokopisi, 182 adet abonelik sözleşmesi, 93 adet bilgisayar kasası, yüzlerce USB kablosu, 144 adet TRT bandrolü ile çok sayıda not ele geçirmişti.

Şebekenin Türkiye genelinde vatandaşlara yaklaşık 20 milyon YTL zarar verdiği ve kurbanlarına kendilerini hakim, savcı ve üst düzey yetkili olarak tanıttığı öğrenildi.

Kaynak : VATAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    dün istburak a geldi bu msj kendisigönderen numarayı aradı
    tartıştılar kapattı..
    birkaçdakka soora arkadaşlarımdan bana bu msjın geldğini gördüm..
    inanmışlar, yazık...
    GKN MOTORS

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    kötü olmuş. ortalık cılkı çıktı iyice.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    akıllı olmak lazım, lakin bazen akıllı olsan da bile bile hata yapabiliyorsun

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Benim hattım Turkcell değil o yüzden cep numarama gelmedi ama..
    2-3 gün önce ev telefonum çaldı, açtım.
    0535....'li bir numaradan mesaj gelmiş onu dinledim.
    Burada yazılanların aynısını söylemişti.
    Şaşırdım! Ev telefonuna neden böyle bir mesaj geldi, acaba Türkcell kafayımı yedi diye düşündüm.
    Bilgilendirme için sağol.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    bugün bi arkadaşım dedi dha doğrusu duraktan bi abim. ona da gelmiş bu mesaj ve 2-3 kişie yolladım dedi. yani Eskişehir'e kadar gelmiş nerden çıktysa

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Salgın abi salgın ...
    Worm niteliğinde yayılıyor ....
    yani bildiğiniz solucan ....

Titan saadet zinciri gibi...

Cep telefonu mesaj zinciri...

İnanmayın böyle şeylere... takılmayın ....
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    acaba bu turkcell'in bir oyunu olamazmı ???
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    benim akıl özürkü arkadaşlarım bana yolladılar 1 dakka sürmeden sürekli msj hep farklı isimlerden şaşırdım ah ulen dedim memlekette enayiler olmasa uyanıklar nasıl kazanacak işte hergün yeni bir kampanya

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede öyle smirno banada geldi bu mesaj.

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    benzer bi msj'ı kuzenimde gördüm , yeni köntör almış telefonuna , ardından bi msj geliyo , bu msj'i bilmem kaç kişiye gönder , dileğin gerçekleşir . tabii gönderdi ve kontorun yarısı heba . bu msj'ın baskalarına gönderilip onlardanda baskalarına gönderildiğini düşündüğünde muthiş bi tüketim çılgınlığı oluyo . bu kafalar nasıl bunlara kanabiliyo anlayamıyom .

bu olay tamamen : delinin biri kuyuya taş attı , bin akıllı çıkaramadı
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

senın yuzune 10 kontur gıttı zaten gec kaldınn bırde 5 defada bu mesazı bana gonderdunn
    :pr:içimdekı sokaklardayım yanlız gezer hayallerım gelde bıtsın bu özlemın soyle sevdıgını yar ben öleyım:cat:

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    yok dostum öle bi oyun yaparsa turkcell inanılmaz zarar uğrar itibarı kalmaz o yuzden denemeye bilem cesaret edemez

Alıntı Bin9yüz85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mesaja inanmayın !!!

Cep telefonlarına Turkcell'den geldiği iddia edilen bir mesaj bir çok kişinin canını yaktı.

Turkcell'den gönderildiği iddia edilen mesaj da şöyle deniliyor.

"TURKCELL'den 2. Bahar kampanyası. Bu mesajı 1 saat içinde 25 kişiye gönder anında 250 kontör kazan. 5 mesajdan sonrası bedava. Daha çok gönder daha çok kazan"
    Bu mesaj, yeni bir kampanya başladığını zanneden aboneler arasında hızla yayılıyor. Ancak Turkcell yetkilileri böyle bir kampanyaları bulunmadığı söylüyor.Zaten Turkcell'in resmi sitesinden yaplımış bir duyuru da yok.

ŞANLIURFA'DA 66 KONTÖR DOLANDIRICISI YAKALANDI

Şanlıurfa Polisi Tarafından "Kontör Yolla" Adı Verilen Operasyonla Gözaltına Alınan 66 Kişiden 10'u Tutuklandı.

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Kontör Yolla" kod adlı operasyonla gözaltına alınan 65 kişiden 54'ü, tutuklanma talebi ile nöbetçi mahkemeye sevk edildi. Mahkemeye sevk edilen şahıslardan 14'ü savcılık talimatıyla serbest bırakılırken, hakim karşısına çıkan 10 kişi ise kontör dolandırıcılığı suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Nöbetçi mahkemede yargılanan 44 kişi ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Polis, Türkiye genelinde vatandaşları arayarak kendilerini hakim, savcı, polis ve rütbeli kişiler olarak tanıttıktan sonra kontör dolandırıcılığı yaptıkları öne sürülen 85 kişiyi gözaltına alırken, zanlıların bilgisayar kasalarına da el konulmuştu. Operasyonda 2 adet tabanca, 71 adet dolu fişek, 15 gram esrar maddesi, 755 adet klonlanmış ve seri numaraları değiştirilmiş kaçak cep telefonu, 4 bin 840 adet sahte belgelerle farklı şahıslar adına alınmış sim kart, 22 adet kart okuyucu, satışa hazır vaziyette sim kartlara yüklü milyonlarca kontör, 3 bin 225 adet farklı şahıslara ait nüfus cüzdanı fotokopisi, 182 adet abonelik sözleşmesi, 93 adet bilgisayar kasası, yüzlerce USB kablosu, 144 adet TRT bandrolü ile çok sayıda not ele geçirmişti.

Şebekenin Türkiye genelinde vatandaşlara yaklaşık 20 milyon YTL zarar verdiği ve kurbanlarına kendilerini hakim, savcı ve üst düzey yetkili olarak tanıttığı öğrenildi.

Kaynak : VATAN

iyilik meleğim saol

ben kaç kişide gördüm bu mesajı daha neleri görmdüm siteye kayıtlı fatih sevim 'e sorun o anlatsın
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok dostum öle bi oyun yaparsa turkcell inanılmaz zarar uğrar itibarı kalmaz o yuzden denemeye bilem cesaret edemez
    abi zaten böyle bir ihtimalde hiçbişey kanıtlayamazlarki , o yuzden turkcell zararda görmez

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Alıntı _Yıldırım_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senın yuzune 10 kontur gıttı zaten gec kaldınn bırde 5 defada bu mesazı bana gonderdunn
    Asıl senin arkadaşlarının yüzünden gitti kontörlerimiz. İlk mesaj onlardan geldi, ben de sazanlık yaptım

iyilik meleğim saol
    Rica ederim

ben gelenlerı sılıyordumm senın aklına uyduk bosa dememısler ne gelırse arkadastan gelır
    :pr:içimdekı sokaklardayım yanlız gezer hayallerım gelde bıtsın bu özlemın soyle sevdıgını yar ben öleyım:cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    ben gelenlerı sılıyordumm senın aklına uyduk bosa dememısler ne gelırse arkadastan gelır
    Okutmasaydın mesajı napayım yaaa

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    abi zaten böyle bir ihtimalde hiçbişey kanıtlayamazlarki , o yuzden turkcell zararda görmez
    yapılan bu oyun halk arasında duyulursa ki duyulur itimat sıfır itibar -(eksi) olur buda ne demek zarar demek oluyor

sazan kaç tane oldu

1-bin9yuz85
    2-yıldırım
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

meraklı melahalıgın tuttu senın elden ne gelırrr

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    sazan kaç tane oldu

1-bin9yuz85
    2-yıldırım
    Yapma ya

meraklı melahalıgın tuttu senın elden ne gelırrr
    Senin de uyacağın tuttu bu Melahata

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)