Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sokak Köpeği Sahiplendim

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bence CEZO olsun...sevimli bir köpek...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Baba bana köpek demede ne dersen de,bizim burda çoban dede diye bi yer var,geçen gün gece saat 10 gibi oralardaydım bi sıkıştım anlatamam,neyse dedimm lavaboya gideyim bariii,bi gittim kimsecikler yokk,lavabonun kapısın önünde bi köpek bana bakıyo,yaklaştım hırladı,korkudan içeri giremedimmm ,eve gidene kadar öldüm öldüm dirildimm

halbuki köpektende korkmam amaa
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı alplion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cabbariye olur mu ismi biraz dişileştirdim ama o kadar.vahşi bekçi köpeği cabbariye.
    Ya ne vahşisi büyüdükçe ne olur bilmem de şimdilik somuk köpeği olcak gibi duruyor

Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaptığınız harika bir ve örnek alınacak bir davranış tebrik ederim
    belki demode olacak ama benim aklıma çomar geldi
    Çomarı çocukluk arkadaşımda dedi X 2 diyorum ama erkeksi bence

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence CEZO olsun...sevimli bir köpek...
    CEZO kullağa hoş geliyor biraz erkeksi ama metehan abi

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baba bana köpek demede ne dersen de,bizim burda çoban dede diye bi yer var,geçen gün gece saat 10 gibi oralardaydım bi sıkıştım anlatamam,neyse dedimm lavaboya gideyim bariii,bi gittim kimsecikler yokk,lavabonun kapısın önünde bi köpek bana bakıyo,yaklaştım hırladı,korkudan içeri giremedimmm ,eve gidene kadar öldüm öldüm dirildimm

halbuki köpektende korkmam amaa
    Haklisin bende sevmiyorum bizim ordada var kopeklikten cıkmış resmen kurt sürüsü olmuşlar hayvanları cok severim yinede sokaklarda hayvan görmeyi sevmiyorum en cokta kopek satın alıp bıkınca sokağa atanlara kızıyorum sokaklardaki kısırlaştırılmalı ve ihtiyacı olanlarda marka bağımlısı gibi özel türlere bir dünya para verilmemeli bence sonucta motor yada bir eşya degil bir canlı yinede bir çok kişi sokak köpeklerini çin malı motor muhamelesi yapiyor bu tipleri kınıyorum ben , üstüne alınan alınabilir serbest
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hemen karar vermee tamam mı , bak ben birazcık daha isim buldum

bella , coco , miki , pati , zeytin , susam , lokum , lili , canom , minik , fındık , biber , bıdık .....

ya bak bu kadar isim buldum. lütfen hemen kararrr vermeeeee !

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bella , coco , miki , pati , zeytin , susam , lokum , lili , canom , minik , fındık , biber , bıdık .....

Yok daha zamanı var kısmetse pazar günü aşıya götürcez karnesine yazdırana kadar zaman var bıdık hoşmu ama bunun büyüdüğünü düşünürsek komik olur biraz Zeytin X 3 oldu :D nişanlımında önerileri icinde vardı. Lokum da hoşmuş bekliyorum önerilerilerini :D sende gözünü sitede acanlardansın

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    o zaman EZO nasıl...Ezo Gelinden...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

maranga44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    siyah mz 301
    ben veteriner hekimim isim konusu sana kalmış ama zenon istersen sana bir kaç tavsiyem olacak.belki yapmışsındır ama yinede ben söyleyeyim.ilk önce köepeğini bir veteriner hekime götür muayene etsin eksik aşılarını yapsın sana bakımı ve beslenmesi konusunda sana yardımcı olsun.eğer aşıları zamanında ve düzenli yapılmazsa köpeğin hasta olabilir.hem kendi sağlığımız için hemde sevimli dostlarımızn sağlığı için aşılarını zamanında ve düzeli yaptıralım.muhakkak bir veteriner hekime kontrol ettirelim.bu arada seni tebrik ediyorum herkes senin gibi ince düşünse sokaklarda başıboş hayvan kalmaz. yeni köpeğinin mutluluk getirmesi dileğimle

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman EZO nasıl...Ezo Gelinden...
    Ezo güzelmiş bak

Alıntı maranga44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben veteriner hekimim isim konusu sana kalmış ama zenon istersen sana bir kaç tavsiyem olacak.belki yapmışsındır ama yinede ben söyleyeyim.ilk önce köepeğini bir veteriner hekime götür muayene etsin eksik aşılarını yapsın sana bakımı ve beslenmesi konusunda sana yardımcı olsun.eğer aşıları zamanında ve düzenli yapılmazsa köpeğin hasta olabilir.hem kendi sağlığımız için hemde sevimli dostlarımızn sağlığı için aşılarını zamanında ve düzeli yaptıralım.muhakkak bir veteriner hekime kontrol ettirelim.bu arada seni tebrik ediyorum herkes senin gibi ince düşünse sokaklarda başıboş hayvan kalmaz. yeni köpeğinin mutluluk getirmesi dileğimle
    İç parazit için tablet aldım ve enseden pire damlası damllatım 1-2 beklememi söyledi hafta sonu aşılarını yaptıracam aslında Veteriner arkadaşım vardı ama işten ayrılmış sorularım olursa danısabilirim sanırım degil mi?

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle duyarlılığın takdire şayandır paşam..

isim olarakta ZEN gerçekten güzel bir isimmiş..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    zenonnnnn , köpekler 1 yaşına gelince zeka testi yapıyolar ya hani , ona da yaparıss tamam mı bak kopegim.gen.tr diye bi adres var. ona bak biraz.

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Panci----Oscar----Cozi----Shadow bunlarda cok guzel en guzelı oscar sonra shadow karanlık demek panci de cok guzel Cozi ise tam bır dısı kopegın adı

maranga44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    siyah mz 301
    [QUOTE=zenon;1023920]Ezo güzelmiş bak

İç parazit için tablet aldım ve enseden pire damlası damllatım 1-2 beklememi söyledi hafta sonu aşılarını yaptıracam aslında Veteriner arkadaşım vardı ama işten ayrılmış sorularım olursa danısabilirim sanırım degil mi? [/QUOher zaman bir sorun olursa elimden geldiğince yardımcı olurum.tekrar hayırlı olsn

Motosikleti
    Honda nc700xa
    zenonnnnn , köpekler 1 yaşına gelince zeka testi yapıyolar ya hani , ona da yaparıss tamam mı bak kopegim.gen.tr diye bi adres var. ona bak biraz.
    Evet fena fikir degil güzel olur çok bir beklentim yok sağlıklı olsun yeter aslında birde bahcede olduğundan bekcilik yapsa guzel olur kastım hırsızla mucadele degil sesli alarm görevi görsün ama daha hic havladığını duymadım

Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Panci----Oscar----Cozi----Shadow bunlarda cok guzel en guzelı oscar sonra shadow karanlık demek panci de cok guzel Cozi ise tam bır dısı kopegın adı
    Shadow güzelmis be hemide favori motorum :D diğer seceneklerde güzel Oskar x 2 oldu :D
    [QUOTE=maranga44;1024285]
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ezo güzelmiş bak

Ezo dax 2 oldu yok mu artıran

İç parazit için tablet aldım ve enseden pire damlası damllatım 1-2 beklememi söyledi hafta sonu aşılarını yaptıracam aslında Veteriner arkadaşım vardı ama işten ayrılmış sorularım olursa danısabilirim sanırım degil mi? [/QUOher zaman bir sorun olursa elimden geldiğince yardımcı olurum.tekrar hayırlı olsn
    Desteğin için teşekürler

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Gördüğüm kadarı ile henüz ufak. Bende sokakta 1aylık bir kedi bulmuştum. Kasım ayıydı havalar soğuktu aldım onu içeriye miyav miyav ötsün diye Hala evde ailenin bir ferdi gibi oldu artık. yaklaşık 2 senedir bizimle beraber.
    Yanlız köpekler çok ilgi ister. Nereye gitsen hep yanında gelmek ister. Fazla yüz vermemeni tavsiye ederim. Sev oynat ama arada bir mesafe olduğunu hissettir. Bazı kuralların olduğunu bilsin. Bu senin elinde. KÖpeğinin KIRMA olma ihtimali yüksek. Yani iki farklı cins köpeğin çifleşmesinden meydana gelen cins olabilir. Şirin bir köpek. Daha önce buna benzer bir simsiyah sokak köpeğim vardı. Adını KARAM koymuştum. Eğer istersen KARAM adını vere bilirsin.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gördüğüm kadarı ile henüz ufak. Bende sokakta 1aylık bir kedi bulmuştum. Kasım ayıydı havalar soğuktu aldım onu içeriye miyav miyav ötsün diye .

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    cok örnekbir davranıs gercekten tebrikler ismi ıce olsun

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süper yaaa
    aaayy çok tatlı bişe buu beee
    erkek olsaydı HAYDUT olsun derdim ama benim hiç dişi köpeğim olmadı
    ama CıBıR olsun derim ben
    hem mana lı geliyo kulağa
    sen kal aşk ben giderim buralardan

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok örnekbir davranıs gercekten tebrikler ismi ıce olsun
    Teşekür ederler ice güzel isim olur

Alıntı frdndl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper yaaa
    aaayy çok tatlı bişe buu beee
    erkek olsaydı HAYDUT olsun derdim ama benim hiç dişi köpeğim olmadı
    ama CıBıR olsun derim ben
    hem mana lı geliyo kulağa
    Bu günkü diger secenekler arasında cıbır yada bıcırda vardı yavru icin güzel isim

Motosikleti
    GT650R

Puhahaha yav amma isim bulmuşsun ha, sen insanı kararsızlığa itersin, orda da bırakırsın, ittiğin adama ip atsan 8 tane atarsın gene kararsız bırakırsın, aşmış, düşmüş gibi bi halin var.
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı urcolak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Puhahaha yav amma isim bulmuşsun ha, sen insanı kararsızlığa itersin, orda da bırakırsın, ittiğin adama ip atsan 8 tane atarsın gene kararsız bırakırsın, aşmış, düşmüş gibi bi halin var.
    HAklılık Payın olabilir ama bana cok yardımı oldu ketkısı olan fikir söyleyen herkese cok teğekür ederim ama bu akşam farkettim evdeki herkez yaramaz olarak cağırıyor ve öyle hitap esiyor bizde madem öyle herkez hem fikir Adı YARAMAZ olsun dedik Sıfattan isim olmaz demiyin benim adım bile bir garip gelişmeleri daha sonraki resimlerini sizlerle yine paylaşacam herkeze sevgiler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)