Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Harley görünümlü Kanuni

Motovento
    REKLAM ALANI
    CoSMo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şunu anlıyorumki bizim hiçbir düşünceye saygımız yokk...yanlışmıyım.. [/quote]

aynen katılıyorum .... oh çok güsel diyince bişey yok ama dier türlü diyince hemen adama saldırıyolar kardeşim o zaman bu resim buraya nie konuldu insanlar resim hakkında konuşsun die herkes müthiş derse o zaman nerde eleştirel bakış
    aşk biter yol bitmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar işin gerçeği çok sert bi yazı yazacaktım ama
    işi büyütmeye insanları kırmaya gerek yok

Şimdi arkadaş demişki motosikletin bile yok millete bok atıyosun

1-motosikleti olmayanlar bu siteye giremez diye bir kural varsa gelmeyiz olur biter
    veya motosikleti olmayanlar yazı yazamaz diyorsanız amenna çeker gideriz

2-Kime ne bok atmışız adam bi resim koymuş yorum istemiş bizde yorumumuzu yapmışız eşeğe altın semer vursan eşektir sözü nün anlamı(anlamayanlara izah edeyim) bir motosiklet markasını ve bu markanın kalitesizliğini anlatıyor
    bu modifeye işini yapana sözümüz yok (inşallah anlaşılmıştır.)

Bir arkdaşta herkes harley alamıyor demiş

Bakın bir hususu tüm açıklığıyla izah edeyim Ben hayatım boyunca kimseyi küçümsemedim üstelik acımasızca eleştirdiğim kanuni 250 Seyhan ı geçen yıl ben borç harç kredi çekerek aldım halada borcunu ödüyorum
    güzelliğine kanıp almıştım motosiklet bin türlü sorun çıkardı

Şimdi ben çıkmışım ortaya dostane gayet açık yüreklilikle bu motosikletten her bahsedildiğinde ARKADAŞLAR BEN YANDIM SİZ YANMAYIN DİYE UYARIYORUM
    kötümü ediyorum Allah aşkına söyleyin

YAHU BANANE ALAN ALSIN bana bir giren çıkan varmı? soruyorum size

Yok efendim iyi motosiklet alamayanı küçümsüyormuşum HAYRET YA arkadaşlar ben kendime motosiklet alamıyorum pahalı diye ondan sonra elalemle dalga geçiyorum parası olmayıpta kanuni almak zorunda kalan ardaşlarla YAHU BU NASIL Bİ MANTIKTIR ben millete paranıza yazık etmeyin eylemeyin diye bağım bağım bağırıyorum adam kalkmış beni milletle dalga geçmekle suçluyor

Başka bir forumda arkadaşın birisi Kanuni DEER hakkında" aman ha adam geldi servise motosikleti attı gitti " demiş uyarmış kötümü etti adam
    bu motosikleti alanlarla, honda yamaha alamayıp bunu alan ardaşlarla dalgamı geçmiş oluyor yoksa dostane bir uyarıdamı bulunuyor

Arkadaşlar ben karışmam ALIN KARDEŞİM KANUNİ ŞAHANE BİR MOTOSİKLETTİR harikadır HAYRET YA
    NE YAPAN YAPSIN

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi paçino günah çıkarır gibi bir yazı yazmışsın
    ben her yazını takip ediyorum hatırlarsan sana daha öncede çin hükümeti sana hakaretten dava açabilir demiştim tabiki bu bir şakaydı ama artık sanaldada dikkatli olmak lazım iş şakadan heran çıkabiliyo
    sen sadece kanuniye değil her çin malına aynen bu şekilde yaklaşıyosun insanlar ceplerindeki paralara göre motor alıyorlar kim altında BMW istemez kim bir KTM istemez ama fiatları ortada ayrıca daha önce eğer siteyi takip ettiysen çok ii marka motorların hayati üretim hatalarını kabullenmediğini hatta şikayetçi olan arkadaşı tehdide kadar işi götürdüklerini gördük noldu 20 000 tl üzeri motor üniversite raporlarına karşı koydu iş büyüyünce sustular ve olay tüketici lehinde sonlandı aç bak jinlun başlığının 29. sayfasında bir problem yaşayan arkadaşımın problemlerini anlattım şirket yetkilisi hemen cevap yazdı ve sorunumuzu çözdü
    çok yakında bu yazıyı bir başlık altında toplayıp sizlere sunacam yani adamlar dimdik durdu motorunun arkasında ben şu an g.kore malı birr motora biniyorum
    motor çok kaliteli gel gelelim arkasında firma yok şimdi de el deiştirmiş karşımda muhatap yok sorunlarımı kendim çözmek zorundayım isterse muz cumhuriyeti malı olsun eğer yedek parçası varsa o motor yürür yürüyen motorda en ii motordur. hiç saymadım ama hayatım boyunca bir çok motorum oldu dahada olacak insanların alabildiği malları küçümsemek iş değil her şeyden önce ayıp hayırlı olsun der geçersin bendede bir kanuni var (hussar) vede çok memnunum şu an tam 12000 küsur km yaptı sorun yok ha far camım kırıldı deiştirdim selem kırıldı deiştirdim arka lastik deişti buda çin malı ve kanuni
    problemsiz motor olmaz iş bu problemlerin çözümü olsun sen başedememiş olabilirsin bu senin deneyim eksikliğini gösterir her parçası bulunan bir motoru nasıl yürütemedin hayret
    bence çin mallarına saldırma hondada da aynı sorunlar yaşanır bir piaggiom vardıki beni o delirtti asıl italyan malları alınmaz her parçası emsallerini 3 katı fiyata satılıyo oda bulabilirsen
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

ii de dostum sen söylemişsin
    italyan malı motosiklet alınmaz diye
    şimdi sen italyan malı motosiklet alan arkadaşlarla dalga geçmiş
    onları küçümsemişmi oluyorsun
    yoksa "arkadaşlar bumotosikletin şöyle şöyle problemleri var "deyip uyarmışmı oluyorsun

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok ben italyan alan yanar diyor vede bunu bunca yıllık deneyimimle iddaa ediyorum
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bilgisayar,futbol ve motor
    pacino, demek istediğini şimdi anladım pardon bi de bazı şeylerin üstünde bu kadar durma
    bu da özürümü kabul etmen için
    Herbalife ürünleri için pmden mesaj atın
    35 BTU 55

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    beberr abi bi saniye dur please...

abi sen ne muhalefet birisin yaaa...şimdi durup dururken benim efsane motorum pıaggoya nasıl laf edersinn...15 yaşında bir pıaggo alıpda sorun yaşadıysan onu bilemem...ama pıaggo kadar kalite bir mal dünyada henüz yok hayatımm...marmarisin gülüsün dedik tepemize çıktın be abii...

italyanlar tasarım ve kalite hususunda dünyada 1 numaradır bence...

BEN EZELDEN BERİDİR PIAGGOYLA YAŞADIM PIAGGOYLA YAŞARIMMM...
    HANGİ CAHAL PIAGGOYA BOK ATACAKMIŞ ŞAŞARIMMM...
    ÇOK SİNİRLENDİRME BENİ ATLAR MOTORUMA MARMARİSE AKARIMM...
    O TATLI YANAKLARINI SIKARIM.....(son dize uymadı)

uşaklı dostum ve hemşehrim pacıno bi ara buluşalımda marmarise uğrayalımm...bu herşeyi bilen adama motorlar hakkında daha detaylı ve teknik bir sunum yapalımm...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    kanuni deer ile ilgili yazıyı ben yazmıştım.evet adam gözümün önünde bıraktı gitti.ayrıca seyhan 250 cc yi kim aldıysa bin pişman.Herkesin satın alma gücü yüksek olsa emin olun Türkiyede ne kanuni olur ne jinlun nede diger çin malları.Herşey çok güsel olacak;umarım...

sijelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 150 34 FB 5731
    Ne gerek var bu kadar masrafa,bu masrafı edene kadar üstüne biraz daha koy düzgün bşi al.Dogan görünümlü şahin gbi bşi olmuş

yuhhhh be süper olmuş motor laf yok harley kadar kaliteli olamaz tabii bu bir gerçek ama kanunide boş motor değil çok iyi olmuş bugün altnizadede gördüm capitolde harlay buluşması var onlar yapmışlar dizaynı
    Big Black SHARK
    :cat:
    34 FB 5731

classharley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson2006 VRSC-R Street Rod
    i: kanuni yada jawa yada puch ne farkeder sonuçta adam aysel güreli almış hülya avşar yapmış sadece kamburu belli olsun okadar ellerine sağlık kardeş rica etsem bende murat 124 var hani diyorum cabrio felan yaparmısın ne dersin deneyelimmi

batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bilgisayar,futbol ve motor
    classharley, murat 131 i ağaoğlu holdingin sahibi mi ne cabrio yapmış.çeşmede gördüm şok geçirmiştim.
    motordan ses gelmiyor,arabanın iç döşemeler deri (krem rengi) ve çok güzeldi
    Herbalife ürünleri için pmden mesaj atın
    35 BTU 55

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Bu başlıktan iki tane var Araştırmacı üye Prometheus
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    çok hoş olmuş ilerde bende modifiyeye girecem bakalım ortaya ne çıkacak,
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Çok güzel bir alet. Ama yapılan masraflara değil yaratıılığa puanım 10 üzerinden 10 ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi ali samiyene yedek ışık kaynağı yapsınlar bu motoru.
    Şaka bi yana hiç beğenmedim.Kullandığın motoru kendi kişiliği ile kabul etmeliyiz.İşin özünde bu yatar.

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    ya bu konu verilmişti geçenlerde, ama hangisi daha eski anlayamadım!

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence gereksiz masraf yapılmış ve motorun kişiliği bozulmuş fakat sahibi kendi kşiliğini motora yansıtmış olabilir saygı duyarım. fakat bu kadar ekstra yük motorun yakıt sarfiyatını artırı gibi. birde bu kadar masrafa değer mi? hani bir zamanlar 86 doğan görünümlü 82 şahinler vardı ya, onun gibi bir çağrışım da yaptı bende...

muratx22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni 2v - WindyS 125
    Far grubu çok hoşuma gitti.
    MuraD THSDLN

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler