Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Sizin Favori Arabanız ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı Sato8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aye sana hiç yakıştıramadım sen dandik jeeple geziyosun hiç yakışmıyo sana sen onu bana ver daha iyisini al olmamış o jeep sana
    Hayalimde tüplü hummer var
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayalimde tüplü hummer var
    LütfenPeşimdenGel........
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LütfenPeşimdenGel........
    Yirim ben o sloganı

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    yaa... ne guzel etmisler.. coluk-cocuk toplanip modifiye etmisler 2006 mustang i.
    arka farlar ne guzelmis goz kirpar gibi:D bi de vidyonun sonunda bir kalkisi var.. oyoyoy... darisi basima..

http://www.youtube.com/watch?v=UYdvg1IDI6g

bi vidyo daha buldum, ''I can't drive 55'' die baara baara sarki sooluo adamin biri fonda 55mil de hız sınırı tabi:D
    http://www.youtube.com/watch?v=3K1-Uop_BAU
    aah ah.. tr de yol olacak, araba ve benzin ucuz olacak... dusunemiyorum neler olurdu:D

(9 musaafür mü? arkadaslar, sehirci kalmayin, uye olun)
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (9 musaafür mü? arkadaslar, sehirci kalmayin, uye olun)
    Video'yu izleyince gerekioyosa extra yorumu eklerizde şu dokuz misafir'in en az 8'i üyedir merak etme

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    alalla rontkenci mi bunnar:D:D
    şşşş.. aibolieeeee

(kaçıştılar. zuaha.. toplam musafür:4)
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

carzywindy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy 125
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı
    yaa... ne guzel etmisler.. coluk-cocuk toplanip modifiye etmisler 2006 mustang i.
    arka farlar ne guzelmis goz kirpar gibi:D bi de vidyonun sonunda bir kalkisi var.. oyoyoy... darisi basima..
    bu konuyu açmaklada öğrenmiş oldum bu sitede en çok mustang hastası var
    ..::Bu Vatanın Gücü Ne Parasıdır Ne Tankları , Bu Vatanın Asıl Gücü İnanmış Evlatlarıdır::..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı carzywindy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuyu açmaklada öğrenmiş oldum bu sitede en çok mustang hastası var
    kısmet olursa kovulmazsak bu ay sonunda Gökşenler Otomotivden ınfınıty fx 35 JEEP patronum adına teslim alıcam...O renkte Türkiyede 2. arac olacak...rengüde ben seçtiğim için 2 aydır bekliyoruz...birde Emerikeden geliyor ondan malum yol uzun...en kısa zamanda sizlerle paylaşıcam fotoları...

Yirim ben o sloganı
    makinanın kralı sende yiğidim...gezdirilmek istersek ne yapıyoruz...işlemler formaliteler nelerdir...ikametgah fotoğraf sabıka kaydı istiyomusun...

peki ileride eş durumundan tayin isteyebilirmiyim...önce civcivleşiyormuyuz...kikirdeşiyoruz..soramı makina...

makinamız sağlammm ve ona bağlannn...
    bu baloda maskee yokk ona göree davrann...

sora mecooora doluuuu Emerikaaa...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Mete valla dün gültepedeydim seni arıycaktım Pınar uyumuştur rahatsız etme dedi vaz geçtim, altımda suzuki maruti(giderken ön cama suyu yan camdan uzattığın şaşalla sıkıyosun, rahat bir cam temizliği içinde sol dikiz aynaları çıkartılmış, pas modifiyesi ile tavan çürütülerek açılmış vs. vs.. full+full) vardı bir iki poz verçektim sana

Motosikleti
    Mete valla dün gültepedeydim seni arıycaktım Pınar uyumuştur rahatsız etme dedi vaz geçtim, altımda suzuki maruti(giderken ön cama suyu yan camdan uzattığın şaşalla sıkıyosun, rahat bir cam temizliği içinde sol dikiz aynaları çıkartılmış, pas modifiyesi ile tavan çürütülerek açılmış vs. vs.. full+full) vardı bir iki poz verçektim sana
    MIRRO her zaman pilav yenmez...

ben kuma olmaya razıydım...

her Kurtlar Vadisinde seni arıyor bedenim...Memati gibi bana yaklaşırsan deperim ona göre...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MIRRO her zaman pilav yenmez...

ben kuma olmaya razıydım...

her Kurtlar Vadisinde seni arıyor bedenim...Memati gibi bana yaklaşırsan deperim ona göre...
    Ben severin dökük pörsük pursuk arabaları, onlarla yolculuk yapmanın zevki bambaşka

Ne kuması abi estafurullah, senden hadımköylü harem ağası olur, depen pandam benim

benim bu ara bi 308 takıntım var sorma gitsin biz okadar uzaktan beklemiyos....gidiyos ünallar pejo ya orda sıra yazıyolar ne amerikası olm
    nedir senin bu meşhur olma sadece bende var havaların....
    havalanma havalarını alırım....
    [B]Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü[/B]
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

carzywindy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy 125
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    kısmet olursa kovulmazsak bu ay sonunda Gökşenler Otomotivden ınfınıty fx 35 JEEP patronum adına teslim alıcam...O renkte Türkiyede 2. arac olacak...rengüde ben seçtiğim için 2 aydır bekliyoruz...birde Emerikeden geliyor ondan malum yol uzun...en kısa zamanda sizlerle paylaşıcam fotoları...
    abi inşallah alırsın şimdiden hayırlı olsun
    ..::Bu Vatanın Gücü Ne Parasıdır Ne Tankları , Bu Vatanın Asıl Gücü İnanmış Evlatlarıdır::..

Motosikleti
    Ben severin dökük pörsük pursuk arabaları, onlarla yolculuk yapmanın zevki bambaşka

Ne kuması abi estafurullah, senden hadımköylü harem ağası olur, depen pandam benim
    abi bu zengin hastalığı gibi bişey...hani Rusyada falan dolar milyarderleride parayla 1-2 günlüğüne halktan biri gibi yaşıyolar ya öle bişey...

kar değince Nıtro soluyomuymuş abi hayrola ne maruttısı bu...

Alıntı cartman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bu ara bi 308 takıntım var sorma gitsin biz okadar uzaktan beklemiyos....gidiyos ünallar pejo ya orda sıra yazıyolar ne amerikası olm
    nedir senin bu meşhur olma sadece bende var havaların....
    havalanma havalarını alırım....
    ulen kekostar Türkiyede 2 tane dedik...

İstanbılda tek ama...

şuna bakınız bi...makina budur...125.000 dölar...hediyesi çam sakızı...

300 beygir abi fazla söze ne hacet...

http://www.youtube.com/watch?v=ZWTFk...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=u8cuE_WvMSA

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Ulan sayın Metehan Bey, kızmayın darılmayın ama bu araba çok çirkin

Sağdan soldan 3-5 prototip tutturup üretime geçmişler sanki

Hem bu jipin 3 sene sonra S&T kanuni markasıyla gelmiycee ne garanti?

Elinizde patlar şelepsisim

Motosikleti
    Ulan sayın Metehan Bey, kızmayın darılmayın ama bu araba çok çirkin

Sağdan soldan 3-5 prototip tutturup üretime geçmişler sanki

Hem bu jipin 3 sene sonra S&T kanuni markasıyla gelmiycee ne garanti?

Elinizde patlar şelepsisim
    canım abbim senin ufaklığa (küççük ayeye hürmetlerimi arz ederim bu arada konusu geçti ya)fede ossun bu yuvarlacık cippis...

ama senin keskin çirkın hatlı Nıtrona 5 değil 55 basarım...istihbiritlerime göre SEN CARTMAN ve zavallı motorlarınıza TEM otobanında son süratde takacağıma dair müjdeli haberler alıyorum...haydi hayırlısı...EURO normlarına göre bildirilen hızla yaptığı hız arasında dağlarr gader fark varmış...yaa...

Konuyu Toplam 7 üye okuyor. (1 Kayıtlı üye ve 6 Misafir) bunnar kim bu arada...konu dışı patladı ya...hayırmı şermi ecebe...

Alıntı carzywindy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi inşallah alırsın şimdiden hayırlı olsun
    sağol dostum...maksat gencler makina görsün...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

canım abbim senin ufaklığa (küççük ayeye hürmetlerimi arz ederim bu arada konusu geçti ya)fede ossun bu yuvarlacık cippis...

ama senin keskin çirkın hatlı Nıtrona 5 değil 55 basarım...istihbiritlerime göre SEN CARTMAN ve zavallı motorlarınıza TEM otobanında son süratde takacağıma dair müjdeli haberler alıyorum...haydi hayırlısı...EURO normlarına göre bildirilen hızla yaptığı hız arasında dağlarr gader fark varmış...yaa...

Konuyu Toplam 7 üye okuyor. (1 Kayıtlı üye ve 6 Misafir) bunnar kim bu arada...konu dışı patladı ya...hayırmı şermi ecebe...

sağol dostum...maksat gencler makina görsün...
    Abi sen hayatında hiç SS'e binmedin demi?

O ciplen otobanda heç SS geçilirmi? Sende prensess apti kadardamı akıl yok

Demedi deme.. sen 240'la anaa uçuom ben modundayken yanından bir geçerler aklını alırlar valla, korkudan sunroof'tan fırlarsın F16 misali

Motosikleti
    Abi sen hayatında hiç SS'e binmedin demi?

O ciplen otobanda heç SS geçilirmi? Sende prensess apti kadardamı akıl yok

Demedi deme.. sen 240'la anaa uçuom ben modundayken yanından bir geçerler aklını alırlar valla, korkudan sunroof'tan fırlarsın F16 misali
    kanka son sürat didik ama tikatin çekerim...anahtarına varmısın...pekim du bi alışalım makinaya ...kanka CBR 1000RR bana takar her şekilde...ama siz takamazsınız demek istiyorum...

çapsız mırro...sen sanki çıkabileceksinde 299 a ...heleki cartman evde salonda motor bırakan bir çömez...senlen kapışcaz yiğidim...

senin race tecrüben bence o hıza çıkmaya yetmez...bu duruma güvenerek sana çeyrek altını takarım gibi...az pekle...açılsın yavrı...patronun gözünden düşsün mete han amcasının şefkatli kollarına gelsin yavrı bi...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

kanka son sürat didik ama tikatin çekerim...anahtarına varmısın...pekim du bi alışalım makinaya ...kanka CBR 1000RR bana takar her şekilde...ama siz takamazsınız demek istiyorum...

çapsız mırro...sen sanki çıkabileceksinde 299 a ...heleki cartman evde salonda motor bırakan bir çömez...senlen kapışcaz yiğidim...

senin race tecrüben bence o hıza çıkmaya yetmez...bu duruma güvenerek sana çeyrek altını takarım gibi...az pekle...açılsın yavrı...patronun gözünden düşsün mete han amcasının şefkatli kollarına gelsin yavrı bi...
    Bu satırları yazanın sen olduğuna inanmak istemiyorum, hadi bazıları hızı tecrübe, tecrübeyi hız sanıyor da senden beklemezdim.

Düzelt o satırları, kötü örnek oluyorsun, bir iki çocuğu ben 300 yaptım öyleyse tecrübeliyim sevdasına canından ediceksin cahil pandaaa

Sen kanuni vitrinlerine bakıp sümünü koluna sürerken ben araba sürüyodum cicim

Kontana kapışmak ne kadar anlamsız birşey dostum, bir şeyi beğeniyorsan almak için resimli kağıtlar var

Motosikleti
    Bu satırları yazanın sen olduğuna inanmak istemiyorum, hadi bazıları hızı tecrübe, tecrübeyi hız sanıyor da senden beklemezdim.

Düzelt o satırları, kötü örnek oluyorsun, bir iki çocuğu ben 300 yaptım öyleyse tecrübeliyim sevdasına canından ediceksin cahil pandaaa

Sen kanuni vitrinlerine bakıp sümünü koluna sürerken ben araba sürüyodum cicim

Kontana kapışmak ne kadar anlamsız birşey dostum, bir şeyi beğeniyorsan almak için resimli kağıtlar var
    abovv...bir SS ciden duymayı hayal ettiğim yazı garaagterleri bunnar...kime örnek olcaz olm...Crazyboyone Selçuğamı...yarın bi tur verirsin bide o çıkar ışık hızına...veya babasının cebinden alır F16 nın anahtarlarını semalarda uçabilir diyosun ...

komik olma diyeceğim ama işin bu zaten...şekerim ben şoförüm...profesyonel makam şoförüyüm...

sertifikalı

alaylı

mektepli

Karaköylü

Etilerli

Kurtuluşlu

Cİhangirli

şoförüm ben...

taksi şoförüyüm ben...

tır sürdüm ben..MACK duydunmu...ondan kullandım...

1975 model magırus sürdüm ben...

Anadol sürdüm ben..

köyde traktör sürdüm ben...

77 model Opel rekord 1900 le akrobasi yaptım ben...sonra hendeğe uçtum perte çıkardım toplattık birine kaktırdık...

ben şoförüm şekerim...sen arac kullanmışsın...

tatlı rüyalar...

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)