Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

CBF 150 2007/2008 Kış Kreasyonu&Mete Han Bidon Style...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    as 150 t 'idi as 220 t oldu ahmet abim sağolsun :D:)
    terbiye biraz ya .............

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı PHAETONW12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi üzerindeki siyah vinileksi görüntüyü düzeltmek içinmi kaplamaya çalıştın? ayrıca fikir çok orjinal,tebrik ederim

aynen öle valla...ama bide bidon işe yaramadı gibi...az sıçrattı çamuru dahada genişletmek adına eski diz örtüsünüde kestim işin aslı...

Alıntı togepi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koptum yaaabi o nasıl bir bıçak tutuştur, o nasıl bakıştır öyle, pc başında tırstım valla gözaltına alınma sebebi o resimler
    yaptığın aparat süper olmuş, çok dikkat çekici gerçektenyani dönüp bakmamak elde değil... motosiklet firması tazminat davası açar yakında bidon cesedi ve suni deri parçasından oluşan çamurluk işçilik yönünden sınıfta kaldı ama işlevsellik yönünden 10 puan veriyorum....

yav kurye arkadaşlarda ne numaralar var bizimki onların yanında bişey değil...ama bu işe kafa yorup uygun malzemeden bişiler yapan olursa peynir ekmek gibi satılır...bı kalıp çıkaracan sonra seri üretim...

Alıntı Sato8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piskopata bağlamış kendini. cbf yi en kötü hale nasıl getiririm hondayı nasıl rezil ederim diye düşünüyo o.
    sende yap bi numarada görelim ula...eleştirmesi kolay...

emeğe saygı...emeğe bak be...

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

daha moturun yokmu yavrım senin...

Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takım çalışır el övünür diye bi laf vardır düşünce güzel alet edevat olsa motorun üstüne çadır bile yaparsın valla metehan abi senden korkulur

kanka aynen Çin malı üstü kapalı şeyler bile düşünmüştüm zamanında İnnovaya...şu kışın ıslanıyom ya çıldırıcciiimmm

Alıntı Bicak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehandan yaratıcı fikirler

eywallah...

çete kıpırdıyor...

Alıntı abal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi o bidon işinide kuryelerden öğrendin dimi..benim önceki işyerine gelidiği için sürekli kuryeler görüyordum senin şimdiki yaptığını... hatta bi abi sağolsun bi çift kolluk hediye etti... scooter a da yakışmıştı geçen sene kullandım bu sene daha takmadım..

he kuryelerden sağolsunlar...bende kollukda var zaten...çok rahat oluyor sımsıcak oh mis...

Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi bok anlayabilen warmi ??
    honda firmasi en sonunda mete_han kankami dava edecek

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu herif değilmiydi son model arabalarıynan(?) bize caka satmaya çalışan.
    Allah'ın bidoncusu, kalan kısmını da kafana kasket yap

olm onun yeri ayrı bunun yeri ayrı...adımız hıdır moturumuz budur...diğer kalanıda sana lazımlık yapacam...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Babocan iyi emek vermiş zivrizeka olayına son noktayıda yapıştırmışsın veselam.. O ne resimler yaw..Yağmur yiğenim görmedi inşallah..
    Öpüyorum..Bebişi..

Motosikleti
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babocan iyi emek vermiş zivrizeka olayına son noktayıda yapıştırmışsın veselam.. O ne resimler yaw..Yağmur yiğenim görmedi inşallah..
    Öpüyorum..Bebişi..
    valla geçen Fulyada bi cbfci çevirdim...rica minnet adres aldım...o kendisin yaptığı fiberglasdan banada yapıcak...

eleykümm selammm...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Meteciğim ıslanmamak üzere giyinsen diyorum motora binerken.

Bu hafta başı yağan sağnak yağmurlara hem sabah hem akşam yakalandım 2-3 gün.

Ama yolda yürüyen bir adam ıslandı ben ıslanmadım (iç giysi)
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meteciğim ıslanmamak üzere giyinsen diyorum motora binerken.

Bu hafta başı yağan sağnak yağmurlara hem sabah hem akşam yakalandım 2-3 gün.

Ama yolda yürüyen bir adam ıslandı ben ıslanmadım (iç giysi)
    Sevgili Olcay halimizi görüyon işte...senin mekana bi gelsem motura bi el atsan nasıl olur...yada gelsem ölçü alsan dizede çamura atan moturumua uygun bir mzlaemeden bişiler yapsan...yani bi jest babında...istesene neler yapabileceğini ikimizde biliyoruz...ne dersin müdür...bi poroce yapana kadar bunla idare edeyim...ilk gelişim ölçü alma ikinciside montaj için gelirim...

ne dersin...abi Held montum var...alt giysi yok...giyp çıkarmamda mesele...20 dakika için değmiyor...bundan önceki halim çöp poşetleriyleydi...abi zaten diz örtümde var ama yağmursuz ama yerlerin çamur ıslak olduğu zamanlar için çok lazım...soğutmayıda kesebilir...kısa km ler için...saygılar sevgiler...

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alta bi yağmurluk uydurak olm, gerçi senin kalçalara dayanmaz devamlı yırtarsın
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    abi işi sallama...hadi yap bi güzellik işte...topikde açmam merak etme...başka kimseler istemez...malzeme ücreti neyse öderim..işçilik içinde dua ve yemek...

tamammı...

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    sen git carrera'dan 911 den S bilmem kaçtan resimler koy hava bas sonrada deterjan bidonundan çamurluk yapp Allah seni Davul etsin ne diyeyimmm psikopat ruhlu pandaa
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Mete Abey testere kullansaydın keserken hem fotojenik olurdun. hem de zorlanmazdın. o bıçak ile zor oluyor biliyorum.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen git carrera'dan 911 den S bilmem kaçtan resimler koy hava bas sonrada deterjan bidonundan çamurluk yapp Allah seni Davul etsin ne diyeyimmm psikopat ruhlu pandaa
    biraderim deterjan bidonu değil...distile edilmiş saf su bidonu o...

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete Abey testere kullansaydın keserken hem fotojenik olurdun. hem de zorlanmazdın. o bıçak ile zor oluyor biliyorum.

Destere IV.....

Sayın Zubizaretta abim aynen dediğin gibi pontullar patlıyor...yapıyonmu bi teşkilat-ül bülbül..hadi yavrım hadi gülüm...her türlü bedel ödemeye razıyım bidenem kekoratörüm...

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    yuh artık daha neler elinden de heeeç bir iş gelmez mi basit bir iş bukadarmı rezil yapılır beeeaaah ...dicem ama elinde piiçak var demiyorum

şüper hataa süper ötesi güzel olmuş ne deyim önemli olan yaratıcı fikir...(ah ulen elinde piiçak olmıyacaktı kii neler neler yasardım buraya beeaaah)
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Olm ne istiyon anlamadım ki???

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Şu tabelacılarda bulunan ve üzerinde "labazıt gıda" yada "labazıt market" gibi yazıların yazdığı araları kanallı, kartona benzeyen plastik levhadan koruma demirine suve çamur geçirmemesi için bariyer istiyor. Doğru tercüme edebildim mi?
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yuh artık daha neler elinden de heeeç bir iş gelmez mi basit bir iş bukadarmı rezil yapılır beeeaaah ...dicem ama elinde piiçak var demiyorum

şüper hataa süper ötesi güzel olmuş ne deyim önemli olan yaratıcı fikir...(ah ulen elinde piiçak olmıyacaktı kii neler neler yasardım buraya beeaaah)

adım hıdır elimden gelen budur...

Olcay abi bu beceremediğim bu bidon olayına bi el at yav...Allah rızası için abi be...bi malzeme ayarlatıp tüm kış için bide cırtlı plastik varya elektirkcilerin kullandığı onla koruma demirine takarız...abi bi düşün el at bu işe ya...hadi gülüm...valla ocağına düştüm...kendi moturuna yapar gibim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bugün burda yarın şurda ertesi gün kimbilir nerde
    Motosikleti
    33 ACJ 92 ve 33 R 2170
    metehan abi sipariş üzerine çalışıyorsan ben senden saç bozmayan kask istiyorum. sen bizi güldür bizde seni güldürürüz

Motosikleti
    Alıntı togepi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan abi sipariş üzerine çalışıyorsan ben senden saç bozmayan kask istiyorum. sen bizi güldür bizde seni güldürürüz
    geçin bakalım dalganızı...ben çamır yemiyom ama...naaaberrr...

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçin bakalım dalganızı...ben çamır yemiyom ama...naaaberrr...

hehe valla bravo sana ya bi bidon style dedin defileyi bile geçti topiğin rating oranları

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    abi o kadar uğraşıcağına al bi scooter sende kurtul bizde
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehe valla bravo sana ya bi bidon style dedin defileyi bile geçti topiğin rating oranları
    arkadaşım epmek teknemizde gözünmü var...

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi o kadar uğraşıcağına al bi scooter sende kurtul bizde

abi sonunda olacağı o ya...hadi hayırlısı...

şu fuarda aldığın dizliklerden bi denede ben alam la...30 gayme demiştin nerden aldın hacim be acil bilgi versen sana zahmet...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)