Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Köpek Beslemek İstiyorum. Var mı anlayan?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Arkadaşlar dükkanımda köpek beslemek istiyorum, ama hiç bilgim yok. Şöle büyük bişey olsun , nerden bulurum. Bu hayvan barınaklarından filan alabilir miyim? Nasıl beslerim? Nasıl eğitirim? Böyle siteler var mı?
    Eyvallah sağolun
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Ben anlarım. Ayıp ediyosun hacI. 3. Rottweiler'imi besliyorum su anda 7 yaşında. Egitimlerini de kendim verdim. Profesyonel egitimci degilsemde iddialıyımdır. Elimde gerekli kitap, egitim, bakım, saglık vs. var.. Sen hangi amaçla ne tip bir kopek istiyosun onu anlat bakalım :D
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Eyong, köpeğin mi var derdin var ya boşver. Bende 12 senedir bir bacaksız var halen onunla uğraşıyorum . 2 tanede kedi aldım şimdi kardeş kardeş geçiniyorlar ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    http://uk.geocities.com/kuskopegi/
    Bu siteye bir bak ırklar eğitim sağlık konularında fikir veriyor biraz ama nerden köpek temin edersin bilemem
    GÖZLERDE YAŞ YOKSA RUH GÖKKUŞAĞINA SAHİP OLAMAZ

Walla benimde siyah bi labradorum var.. Dükkanda bakacağına göre vakit geçirmek istiyorsun sanırım.. Ama bekçilik falan yaptıracaksan yada ava götüreceksen seçimini iyi yap.. (dişilerden uzak dur) Dükkan için Labrador yada Husky tavsiye edebilirim.. Bekçi olacaksa Kangal'dan başka kuş tanımam...
    Husky alırsan ve bigün motorla yolda kalırsan çekici aramana gerek kalmaz

Motosikleti
    Dükkanda kangal ? veya dükkanda Husky.. Bişi demiyorum. Konu üzerinde yeterince bilgi sahibi olmadan gereksiz tavsiyelerde bulunmasak ?

Dükkanda kangal ? veya dükkanda Husky.. Bişi demiyorum. Konu üzerinde yeterince bilgi sahibi olmadan gereksiz tavsiyelerde bulunmasak ?
    Cenk, bizde onu anlamaya çalışıyoz dimi ne amaçlı olacak ?? Senin köpek dükkana ters ama benimki akşama kadar cafede pinekler, kimsede korkmaz ondan..

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Arkadaşlar sadece dost olcam onla yani bekçilik felan istemiom, dükkan sigortalı
    Bu arada dükkan ufak bişe değil cenkmenderes, yani bayaa büyük ve havadar, kapalı biyer değil. Sanayii sitesinde ahşap ile ilgili yani dışarıyla sokakla bütün gibi. Kafasına göre gezip tozup girip çıkabilir.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

abi köpek ayr1 bi olayd1r bendede var inan1lmaz bi bag1ml1l1k yap1o ... yani bende öyle oldu... allah simdiden kolayl1k versin...

Şimdi herkes köpeğini daha iyi tanır... Bende labrador var çok akıllı, çok iyi koku alabilen (ki narkotikte kulanılan bi köpektir.) ve mükemmel bir yüzücüdür..Çocuklarla çok iyi anlaşır... Ama husky de karizmatik bi köpektir.. Müşterilerinin ilgisini mutlaka çekecektir..

(motor almaya benzeyecek burası.. Her kafadan bi ses çıkacak..)

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Arkadaşlar daha çok kolay bakımı olan ve anlaşabileceğim bi tür önerin. Anlamıyoz zaten günahına girmeyek hayvanın.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    eski calistigim magazada kangal vardi.
    çok acirdim hayvancagiza.
    yazik oldu.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

http://www.friendsvet.com/
    dostum buraya bi göz at... Resimleri de var.. Ama fifi sana yakışmaz

Motosikleti
    Labrador ulabilir bak. Tuyleri de uzun olmadıgı icin cok bakım gerektirmez. ARkadaşın da dedigi gibi dost bir kopektir. Rottweiler da gider sana ama müsteriler korkabilir goruntusunden. Husky sıcak iklim icin uygun bir kopek degil. İstanbul bence husky icin fazla sıcak, ayrıca husky pek dost falan degildir daha cok kafasına gore takılır, soguk bi hayvandır, kolay egitilmez. Kangal'ı aklından bile gecirme. Buralarda beslenecek son hayvan bence. Golden Retriever da olabilir ama biraz tüy bakımı gerektirir, sık sık tarayacaksın. Aynı sekilde Collie de olabilir ama tuy bakımı ona da gerekir. German Shephard da olabilir bak. Tuylerine tarama o da ister, bir de agzı ve derisi biraz kokar shephard'ların.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla ben senin aradığın köpeğin dalmaçyalı olduğu kanısındayım alman kurt ,golden retriver, puanter ve en son dalmaçyalı besledim retriver çok farklı bir hayvandır bakışından ne demek istediğini anlar ama sana dalmaçyalı gelir

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Arkadaşlar sağolun bilgiler için, ama dediğim gibi nereden temin ederim bu it leri

Bu arada bu başlığı dün akşam 18.20 gibi açtım ve sonra tükkanı kapatıp eve doğru gittim. Kısmet mi desem şanssızlık mı desem, yolda giderken 3 küçük çocuğun elinde boynundan çamaşır ipiyle bağlanmış bir Husky gördüm (sibirya kurdu dediğimiz hayvan di mi yanlış bilmiyom) ufak bi hayvandı 3-4 aylık olsa gerek. Biyerden o an buldukları (yada arakladıkları) her hallerinden belliydi. Arabayla gidiyor olsaydım eğer durup onlardan o köpeği alırdım, para verirdim tabi ama tahmin ettiğiniz gibi küçük bir paraya o köpeği bana verirlerdi. ilk defa motorla gittiğim için kahroldum.

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Hocam geçen ay arkadaş ikitane labrador u verdi keşke erken haberimiz olsaydı.
    Bulmaya gelince ben bir ara araştırdım köpek barınaklarında bulabilirsin. Sık sık takip etmen lagzım hatta netten arattır bagzı barınaklar resimlerini özelliklerini bile yazıyor bende ileride bu şekilde bulmayı düşünüyorum.

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    oduncu sen köpek alacağın zaman benim yanıma gel.bizim köpeklerle başımız belada.malum.mesleğimizi sen biliyorsun.kim ne kadar isterse gelisn.bol miktarda köpeğimiz bulunur.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    abi en asil soy olan pitbull diyeceğim ama sana uymaz yani kontrolün sende olduğunu hissetdirmezsen o seni kontrol etmeye çalışır müşteride uğramaz sonra sana, bence sana en uygunu golden retriwer (yanlış yazmadım umarım)
    ERASER WİLL COME BACK

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    Dalmacyali veya Labrodor al.. Ama ikiside hareket sever kopeklerdendir..
    Devali ordan oraya kostururu acik hava diyorsan sorun olmaz, ama sen gezdireceksen biraz fazla vaktini alabilir...
    Allah kolaylik versin, cok zor kopek sahibi olmak, bebek sahibi olmak gibi bi bakima...
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler