Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

az daha cıbırı kaptırıyoduk.

Motovento
    REKLAM ALANI

az kaldı bugun cıbırı kaptırıyodum. 3,5 attım walla. kaskımı taktım.şöle bi turlıyım dedim. bastım marşa yürüdüm gittim. sonra şeytan dürttü. cık izmir bursa sürat yoluna bi gaz acayım dedim.anemon petrol var manisalar bilir. ordan asagıya sanayiye inen ters bi yön ver girivereyim şurdan dedim. girmez olaydımmm.tam o köşede elba var. bu bahsettigim yerin karşısı da BÖLGE TRAFİK.nöbet tutan polis de oraya gecmiş. durdur du beni kaskı fdalan cıkardım. ters yönde girdin dedi. kusura bakmayın falan dedim. oldu bi kere. acelem vardı dedim. bak dedi ne güzel kask koruma herseyin var neden giriyon dedi. kuralların hepsine uy. kurallar bizim için dedi. bu arada diğer polisler de geldi. motosiklete bakıyolar falan. ben 3.5 atıyorum buarada bende ehliyet yok :( nasıl korkuyom ama...Allahtan nasihat verdiler saldılar. yoksa ayvayı yicekyim yaneee. ama bi abi vardı gaz falan verdi motosiklete güzelmiş falan dedi. utanmasa gel bi turlıyalım dicekti..ama benden düşen yusuflar sayısız bu arada
    [B]Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü[/B]
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun neymiş her polis kötü deyilmiş dimi...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

betim benzim attı ya. iyisine denk geldim bu sferrrr....
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    geçmiş olsun..ehliyetsiz dolaşman her halükarda o yusufları daha çok attırır sana..Allah kaza bela vermesin..
    KIRMIZI BOĞA..

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    geçmiş olsun baya komikmiş

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    600rr kullanıyorsun ama ehliyete para yetmedi

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600rr kullanıyorsun ama ehliyete para yetmedi
    +123456789
    600rr gibi bir motoru alıp ehliyet almamak hiç olmamış

paarasında değilim ki...zaten 600rr benim de deil. bi ark ımın üzerine aldık. uzun hikaye....ben 4 aylık motosiklet sürücüsüyüm zaten. CBR 125 alıp 2 ay içinde satmak zorunda kaldım. ailevi nedenlerden....B ehliyetim var yaklaşık 8 senelik. biraz zaman gecince A2 alacam ama evdekiler istemiyor o yüzden biraz daha sular durulsun istiyom...

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    ehliyet alırken ailenin haberinin olması gerekmez dimi
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

Alıntı ennginn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyet alırken ailenin haberinin olması gerekmez dimi
    yok cnm o kadar da değil inadıma yapıyomuş gibi bi durum olmasın diye bekletiyom bi süre daha....

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    cbr125 i ailen istemediği için satıp bi arkadaşının üzerine görünen 600r mı aldın
    forumu en baştan bidaha okumanı tavsiye ediyorum

Motosikleti
    speed 150 naked
    aynen kardeşim düzgün hareket edersen polisler tölerans gösterebiliyor bende geçen hafta gece saat 9 gibi çevirmeye yakalandım tam koruma giyinmiştim önümde yeni kasa e200 kompresörle 2 yaşlı çift ilerliyordu onların peşinden girdim çevirme bandına polis önce onları sonra beni durdurdu yaşlı amcaya ehliyet falan sormadı iyi akşamlar dedi devam etmelerine izin verdi bende durdum kaskın vizörünü açtım polis sıcakta baya sıkı giyinmişsin dedi banada ehliyet ruhsat sormadı bende güvenliğim için memur bey dedim peki devam edebilirsin dedi teşekkürler dedim ilerledim ama kaskın içi soğuk terle doldu çünkü ehliyeti 20 gün sonra teslim alıcam ve o anda ehliyetsizdim çok pis oluyor insan soğuk kanlı olursanız ve polise karşı alttan alırsanız ses çıkarmıyorlar...
    ::evil:: [COLOR="DarkSlateGray"]Sürat felaket değil galibiyettir[/COLOR]

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr125 i ailen istemediği için satıp bi arkadaşının üzerine görünen 600r mı aldın
    forumu en baştan bidaha okumanı tavsiye ediyorum
    yazdıklarımda tezat olan bişi mi var acaba diye düşünüom ama bulamadım neyse...

Motosikleti
    sym mio
    geçmişşş olsunnn...
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    geçmiş olsun

ehliyeti yeni adlığımda "bir polis sorsada göstersem" diyordum

yanımda ki motorlu arkadaşım kask takmadığı için çevrilmiştik

ehliyet var mı dediğinde polis,elimiz hemen cüzdana gidiyordu ki gerek yok dedi memur bey

arkadaşa döndü ve dedi : ehliyetiniz olmasa bile şu meleti takın gençler dedi,ehliyetinin olmamasından daha kötü dedi kaskı takmamak(ki çok haklı)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    as 150 t 'idi as 220 t oldu ahmet abim sağolsun :D:)
    4 aylık moto sürücüsü rr a biniyo ehliyet yok 4 aydan beri sürerken ters yöne girmeyi biliyo . polislere yalan söylüyo vede girdiği yerin ilerisinde bölge trafik olduğunu da bilmiyor hmmm ALKIŞŞŞ

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    ii atlatmısın wala sanslısın

Alıntı qwertyuıop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 aylık moto sürücüsü rr a biniyo ehliyet yok 4 aydan beri sürerken ters yöne girmeyi biliyo . polislere yalan söylüyo vede girdiği yerin ilerisinde bölge trafik olduğunu da bilmiyor hmmm ALKIŞŞŞ
    Motosikleti: as 150 t gurur duyuyorum yaşım 13 motorum 150 lik ohh ybr ciler çatlasın 150 lik motora biniyom scoo

ehliyetsiz ve küçük yaşta kendinden yaklaşık 2,5 kat ağır motora biniyor bunuda kasıla kasıla marifetmiş gibi anlatıyor...buna daha kuvvetli bir alkışşş...

Alıntı qwertyuıop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 aylık olunca binilemez RR .bi sakıncası mı var??? ters yönde gittigin mesafe 10 metre ordan kavsaga baglanıyosun. senin amacın nedir? sölesene bana...ha???polislere yalan sölemek derken adama ehliyetim var demedim ki???
    sen sütten cıkma ak kaşık ol ben böle olayım....

Alıntı Bicak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyetsiz ve küçük yaşta kendinden yaklaşık 2,5 kat ağır motora biniyor bunuda kasıla kasıla marifetmiş gibi anlatıyor...buna daha kuvvetli bir alkışşş...
    walla beniim yaşım biraz küçük. 28 yaşındayım.kilomu falan sölememe gerek yok.sen biliyosun nasılsa kasıla kasıla da anlattıgımı hangi ifademden anladın cok şaşırdım doğrusu. başımdan geceni yazdım sadece.

Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmişşş olsunnn...
    saolasın iyi sıyırdıkkkk

Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun

ehliyeti yeni adlığımda "bir polis sorsada göstersem" diyordum

yanımda ki motorlu arkadaşım kask takmadığı için çevrilmiştik

ehliyet var mı dediğinde polis,elimiz hemen cüzdana gidiyordu ki gerek yok dedi memur bey

arkadaşa döndü ve dedi : ehliyetiniz olmasa bile şu meleti takın gençler dedi,ehliyetinin olmamasından daha kötü dedi kaskı takmamak(ki çok haklı)
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ii atlatmısın wala sanslısın
    walla ucuz sıyırdık yaklaşık 800 ytl cezası var....motosikleti kaptırsak 800 ytl+ ters yönden gittiğin için 52 ytl de öle toplam 852 ytl cik...

@cartman

ben onu sana deil benim üstümdeki yorumu yazana yönelik yazdım bkz.

Motosikleti: as 150 t gurur duyuyorum yaşım 13 motorum 150 lik ohh ybr ciler çatlasın 150 lik motora biniyom scoo

yoksa sana lafım yok yani

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)