Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

hayır olamaz katil oldum :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ewet arkadaşlar çok üzgünüm dün gece otobanda motorumla 90 km hızla seyrederken önüme birden atlayan tavşanı ezmek zorunda kaldım ben tavşanı gördügümde çok uzaktaydı ama neden bilmiyom birden önüme atlayıverdi çok üzüldüm ama yazık oldu canım hayvana acaba şimdi bunun anlamı ugurmu ugursuzlukmu ve kendimi bir türlü affedemiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Tavşana Allah rahmet eylesinBunda ugur ya da ugursuzluk aramana gerek yokHayvanlar işte sagına soluna bakmadan atlıyorlar asfalta

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Gece nedense tavşanlar ışığa karşı gelirler.
    Bu özelliklerinden dolayı da bazı kendini avcı zanneden eli tüfekli vahşiler onları farla katlederler.
    Bu yüzden av yaban hayatımız çok tehlikede...
    bu gibi yasak işler yapan kendini avcı zanneden kişileri uyaralım,ihbar edelim arkadaşlar.
    Av ve Yaban Hayatını korumamız için EĞİTİM ŞART!!!

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    aLıP gömseydin zawaLLı parçalanmıştır şimdi
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aLıP gömseydin zawaLLı parçalanmıştır şimdi
    tmm istersen 46'sıınıda yapalım hayvanat bahçesinde

kardeş iyiki kurtarayım diye sen düşmemişin.
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    o durumda yapacağın çokta birşey olamayacağı için suçluluk hissetmene gerek yok bence

insan mutlaka üzülür öyle bir hayvancağızı ezdiği için ama elden ne gelir

ezmeyeyim diye sen kenara kaçsan Allah korusun daha kötü şeyler olabilir

şükür ki köpeğe falan çarpmamışsın,arabaya bile takla attırıyorlar...

Motosikleti
    sym mio
    kim bilir ne cici bişeydi puffff... neyse hadi affettik seni.... daha dikkatli olmak lazım ama sonuçta hayvan bu durmuyoki yerinde..
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim bilir ne cici bişeydi puffff... neyse hadi affettik seni.... daha dikkatli olmak lazım ama sonuçta hayvan bu durmuyoki yerinde..
    bir tek hayvanlar diil,bazen insanlarda durmuyo.2ay önce ilk geldiğimde bizim orda bi deliye (aslında deli değil ama deli ayağına yatıyo.akıl hastahanesinde doktorları bile şaşıttırmış.bunda bişey yok geri götürün demiş doktorlar) para verdim.alıştı artık her gördüğü yerde para istiyo.bende dedim sakın bidaha ben yürürken durdurup para isteme. 2 gün sonra çarşıdan aşağı iniyom,önüme biri atladı.sağa sola kaya kaya durdum.baktım bizim deli para istiyo yine.kızdığımı gördü ve cevabı : Sen bana yürürken durdurup para isteme demiştin.şimdi yürümüyon,motorla geziyon.hala her gördüğü yerde önüme atlıyo.artık çarşıya inince 4 gözle saga sola bakıyom bizim kırık atlamasın die.yakında bende katil olurum yanlışlıkla ama hayvan katili değil,insan katili
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

hala atlatamadım arkadaşlar kazanın şokunu bi hayvanda olsa onu öldürmem çok kötü yani hakkatende ışıga geliyo tavşanlar ben tavşanı ilk farkettigimde benden uzaklaşıyodu sonra birden önüme zıplayı verdi bende ezmek zorunda kaldım ama geri dönüp baktıgımda can çekişiyodu bende üzerimde bulunan bıçak ile onu can çekişmekten kurtardım sonra inceledim tavşanın sadece arka ayaklarını kırmışım

imacosfx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk
    Tavşana Allah rahmet eylesin.. keşke sadece arka ayaklarını kırdığını daha önce anlasaydın.. o zaman alıp götürürsün bir veterinere... ama artık yapacak birşey yok tabi ki de.. iyi ki sana da birşey olmadı.. Başımız Sağolsun..

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    sen beni dinle git ikitane tavşan al ve onları besle bu şekilde hem vijdan azabın dan kurtulur hemde onlarla iyi vakit geçirirsin yanlız her hafta doğum yapıyorlar haberin olsun saygılar

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    akşam olunca tavşanlar ışığa gelir.. ve orda öylece donup kalır... bileniniz varmıdır bilmiyorum ama kırsal kesimlerde bu şekilde av yaparlar bazıları.. ben daha yeni geldim memleketten yolda 5-6 tane tavşan gördüm.. ışığı görünce duruyorlar ışık yön değişince kaçıyorlar.. ne mutlu ki ben ezmedim.. sadece izledim.. yalnız dikkat tavşan yerine ayıda çıkabilir.. o ışıkta durmaz ama.. sizde paniklemeden durmanız gerekir.. siz saldırmassanız (yani altınızdaki araca güvenip örneğin büyük kamyonet falan, ezip geçiyim gibisinden veya silahınıza güvenip ateş edeyim gibisinden)oda geçip gider...aksine oda saldırıya geçer eline büyük bi taş alır.(sizin kaldıramayacağınız cinsten) siz üzerine gitmesseniz bişey yapmaz.. bunlar yaşanmıştır..

Alıntı esmercan59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hala atlatamadım arkadaşlar kazanın şokunu bi hayvanda olsa onu öldürmem çok kötü yani hakkatende ışıga geliyo tavşanlar ben tavşanı ilk farkettigimde benden uzaklaşıyodu sonra birden önüme zıplayı verdi bende ezmek zorunda kaldım ama geri dönüp baktıgımda can çekişiyodu bende üzerimde bulunan bıçak ile onu can çekişmekten kurtardım sonra inceledim tavşanın sadece arka ayaklarını kırmışım
    bu her ne kadar acıda olsa onu acı çekmekten kurtarmakla en doğrusunu yapmışsın..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Burgman AN400 K7 Silver + Asya T-19A 2006 Kırmızı
    Bence de doğrusunu yapmışsın. Arka ayakları kırık tavşan ölü sayılır zaten. Acı çekmesini önlemişsin.
    Tavşanın ailesi ve sevenlere başsağlığı, sana da geçmiş olsun diliyorum.
    Saygılar,
    Veni Vidi Vici

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    bu hayvanlara eğitim vermek lazım hiç sağına soluna bakmıyolar çok büyük bi hata yapmışsın kaplan emel duymasınnnn

Motosikleti
    speed 150 naked
    kaza bu üzülmeye gerek yok geçmiş olsun....
    ::evil:: [COLOR="DarkSlateGray"]Sürat felaket değil galibiyettir[/COLOR]

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hayvanlara eğitim vermek lazım hiç sağına soluna bakmıyolar çok büyük bi hata yapmışsın kaplan emel duymasınnnn
    sen soylemezsen duymaz ya bende bı kere pısıkletımle karınca ezmıstım bıse olmuyo bı fatiha suresı oku tamam uzulmene gerek yok

Motosikleti
    PeuGeoT 1o3 ..
    walla geçmiş olsun..yazık haywana ama yapılcak ta bişey yok..

Motosikleti
    honda dylan
    gecmıs olsun hayvanda olsa ınsan uzuluyor.

Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gece nedense tavşanlar ışığa karşı gelirler.
    Bu özelliklerinden dolayı da bazı kendini avcı zanneden eli tüfekli vahşiler onları farla katlederler.
    Bu yüzden av yaban hayatımız çok tehlikede...
    bu gibi yasak işler yapan kendini avcı zanneden kişileri uyaralım,ihbar edelim arkadaşlar.
    Av ve Yaban Hayatını korumamız için EĞİTİM ŞART!!!
    dostum zaten tavşan avı dediğin gibi yapılır tavşanı başka nasıl avlamayı düşünüyorsun?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)