Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

flaş!!flaş!!flaş!!efend_isoyu hiç böyle gördünüzmü

Motovento
    REKLAM ALANI
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu resim müthiş videosu olsa heran tek tekere kalkıcak gibi, koçum benim beeee yürü beee kim tutar seni api
    sanırım zion tuttu hemde çok pis tuttu kanımca

Alıntı SeRHaTeKiNci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehe.. gitti karizma hyo'cunun...
    gittiki ne gitti nasıl toparlayacam bilmiyorumm

Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iso efendi o ne hal öyle.yakında yöresel şalvarla çıkarsa resimlerin hiç şaşmam
    yav abi sende yerin dibine soktun beni iyiceee kaskı çıkarır külahta takarım artıkk yada lengeli pötür şapkaa

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğraşmayın İso yla yaaaaaaaaaaaaaaa İso napıyo bu sana
    tubiş sende olmasan beni kim korur bilmiyorumkiii destekleyin beniiiiiiiiiiiiii

Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    efendy-iso şaane olmuşun
    bencede şahane oldu abi beyaz çorap yok ışık parlamış öyle görünmüş

Alıntı neveragain34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İso tum Mt adana seni tanıyor sanıyorum
    Bence Hyo nun rengını degıstır elbıselerı boyattır hatta renklı lens ve sac boyasıda tavsıye ederım ))
    Kızma ya hoş olmuş acil tarafından karşı saldırı beklıyorum ama!!!
    boyle hos haberler ıle dolu olsun sayfalarımız kazasız belasız.
    yapacaz bişeyler artık motoru artık askeri kamofilaj sistemiyle sürmem lazım çok ortalıkta görmüden ama intikamım acı olcakkk

Alıntı neveragain34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana dikkat et derim iso'yu en son gordugumde gres yağı almış eline geliyordu)
    balatalara dikkat!!!
    gres yağını aldımm sadece balatalara dikkat etmesi yetmezzz

Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iso walla dikkatli ol sakın malzeme falan taşıma motorda bak bunlar paparazzi gibi olmuşlar malum,,,yakalanın makalanın,,,,iso beni artçı alda bende davul çalayım olurmu
    zurnamız var zaten isminin baş harfi cengizz namı değere zion1 davuluda sen çalarsın o zaman beyaz çorap çekilip bi 35 lik açılır işte

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2006 Siyah Ford Focus TDCİ(175hp)
    hocam çok şekil olmuşsun biz seni böyle tanımıyoduk yaa HFC de devamlı korumanın öneminden bahs eder dururdun (bakkala gitmek için çıktın herhalde evden terlik filan o yüzdendir yaa)
    Ken wa kyouki. Kenjutsu wa satsujin-jutsu. Donna kireigotoya odaimoku wo kuchi ni shite mo, sore ga shinjitu...

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu topic konu dışında olmalı aslında

ya tubiş sende hep böyle yapıyosun bayadır takipcinim mod lara uyarı mesajı verir gibi yo şöyle yok böylekonu içi olması için ne yapmamız lazım yani aynı konuları çevirip çevirip milletin önüne mi koyalım biraz şenlik olsun dedik
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Tamam tamam üzülme Ama alınması gerekirse ben demeden de alırlar zaten
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    ulem modayı bi türlü tutturamıyorum şimdide terlik modası çıkmış hay allahım süpersiniz acıların sokak ss versiyonu iso terliğe, terlik hyo'ya snra terlikle hyo isoya filimin adı darbeli ss
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    millet vide osu da var ama isonun yapacagı saldırının şiddetine göre kullanacam onuda hadi bakalım iso blöfünü gördüm..daha bende ne bombalar var patlatsam ücüncü dünya savaşı cıkar heralde

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    flaş flaş flaş adanada paparazi var dikat sizi de yakalamasın adı cengiz motosikleti eyik cantlı haha mondial kn 150 kamarası 10x4 zomm samsung d900 haha ama beni yakalarsan helal ok
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı black_dog_rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    flaş flaş flaş adanada paparazi var dikat sizi de yakalamasın adı cengiz motosikleti eyik cantlı haha mondial kn 150 kamarası 10x4 zomm samsung d900 haha ama beni yakalarsan helal ok

boş anını bulurum kanka ama kameram samsun degil motorola v3i hatta senin içimde bir hınzırlık aklımda var bile ifadelerde n ip ucu cıkar artık

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boş anını bulurum kanka ama kameram samsun degil motorola v3i hatta senin içimde bir hınzırlık aklımda var bile ifadelerde n ip ucu cıkar artık

kanka ama uygunsuz vaziyete çekmede nasıl çekersen çek ok bu arada nasıl çekecen hemen bir topik saç paparaziler diye
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ıso abı acıl bı plan yapman lazım bu ıs bole olmazz...resmen oynamıs snn ıtıbarınla ama resımler şahane

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    çok pis yakalanmış.mete_han bile böle yakalanmamıştır.olsun modacı hata yaparsa ,ortaya çıkan moda olur.bakarsın herkes senden özenip terlikle motor sürer.hatta korumalı terlik felan çıkarır firmalar
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok pis yakalanmış.mete_han bile böle yakalanmamıştır.olsun modacı hata yaparsa ,ortaya çıkan moda olur.bakarsın herkes senden özenip terlikle motor sürer.hatta korumalı terlik felan çıkarır firmalar
    vallah ben hava sıcak oldumu filp flop kulanıyorum

Motosikleti
    miragge

terlikler hoş olmuş

terlikler hoş olmuş ama birazda boş olmuş kardeş

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    Alıntı talat1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl boş yani anlıyamadık

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Çok güzel ; ben beğendim...

[B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Motosikleti
    R1_8
    Alıntı Miyamoto Musashi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam çok şekil olmuşsun biz seni böyle tanımıyoduk yaa HFC de devamlı korumanın öneminden bahs eder dururdun (bakkala gitmek için çıktın herhalde evden terlik filan o yüzdendir yaa)
    saolsun konuyu açan arkadaş geldi beni dükkandan aldı bende ayakkabı giymeye üşendim montu attım üstüme çıktım ne bileyim böyle bi cinlik yapacağını
    Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulem modayı bi türlü tutturamıyorum şimdide terlik modası çıkmış hay allahım süpersiniz acıların sokak ss versiyonu iso terliğe, terlik hyo'ya snra terlikle hyo isoya filimin adı darbeli ss
    aman abi karıştırma filimleri o film gösterimde değil burda
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ıso abı acıl bı plan yapman lazım bu ıs bole olmazz...resmen oynamıs snn ıtıbarınla ama resımler şahane
    iso abi haa çatlatım gülmekten intikamım acı olcak abimmm
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer bu terlik modası tutarsa giyenlerden şimdiden patent ücreti alırım haberiniz olsun hatta ben başvuruda bulunayım korumalı terlik nasıll
    Alıntı talat1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dolduralım abii

Alıntı eczaci101 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel ; ben beğendim...

o senin güzelliğin saolasın

Motosikleti
    sym mio
    hiç görmemiştim ama artık tam gördüm.. dalga geçiosunuz ama bi tane resim var yandan çekilmiş o sürüyo motoru o iyimiş...
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    :-))...............................

songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı black_dog_rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl boş yani anlıyamadık
    Türkçesi bu iş terlikle olmaz demek istemiş arkadaş
    ÇÖKMEDİKÇE ÜSTÜMÜZE MAVİ GÖK GÖÇMEDİKÇE BASTIĞIMIZ TOPRAK TÜRK OĞLU TÜRK'ÜZ BİZ ATATÜRK'ÇÜYÜZ

Motosikleti
    R1_8
    Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç görmemiştim ama artık tam gördüm.. dalga geçiosunuz ama bi tane resim var yandan çekilmiş o sürüyo motoru o iyimiş...
    cevheri gören biri çıkmış sonunda tşkr ederimmmm

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)