Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara'da motorcu yok mu???

Motovento
    REKLAM ALANI
    kamak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-CITY 250
    merhaba arkadaşalar;

2 gündür iş seyehati nedeniyle Ankara'dayım . buraya gelirken çok tereddüt ettim, motorumla mı yoksa uçakla mı geleyim diye. yolları bulamayacağımı düşünerek uçakla geldim (pişmanım). buraya geldikten sonra çok pişman oldum zira Ankara'nın trafiği de, yolları da, tabelaları da, sürücüleri de motosiklet için idealmiş. ancak geçen 2 günlük süre zarfında sadece 2 adet motosikletli gördüm. üçüncü motosikletli de siparişimi getiren restorant kuryesiydi. bu kadar güzel bir şehirde, her türlü koşul uygunken, 4 teker sürücüleri trafik kurallarına uyup, motorlulara saygı duyuyorken, neden ben bu kadar az motorcu gördüm merak ediyorum. istanbul'da hemen hemen her gün bir ticari araç ile önce yakın temasa geçip, ardından tartışma yaşıyorken, burada motorcuların ne kadar HAK sahibi olduğunu görünce imrenmedim desem yalan olur. sırf bu yüzden Ankara'da yaşayabilirim. ileride tabii ki

kazasız sürüşler dilerim hepimize...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blackhawk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER S2
    walla ankarada motorcu çok ama nasıl olmuşta size denk gelmemiş...mesela bende istanbul trafiğini beğeniyorum burda bizi tınlamıyorlar istanbula ara sıra gidiyorum tabiki arabayla ama ankaradan daha iyi işliyor diyebilirim)
    İMZA:BİR DOST

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    sıcakla doğru orantılı olabilir mi?

motor kullanan sayısı İstanbul'a nazaran azdır mutlaka,o açıdan da size az gelmiş olabilir

Kızılay,Ulus,Sıhhiye civarlarında dolaşmışsanız zaten motora rastlamak pek mümkün değil

Motosikleti
    Yamaha X-CITY 250
    elbette ki mevsime göre, mekana göre değişebilir ama ben tüm akşam sakarya'da sadece 1 tane fazer gördüm, o da park ediyordu. bu lafı kötülemek için değil, bilakis Ankara'nın motor kullanmak için çok elverişli olduğunu düşündüğüm için yazdım. ha bir de bi motor sesi geldi, ortamdaki herkes o yan baktı bu da garibime gitti doğrusu. orijinal egzos kullanan bir tek benim sanıyordum :D

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    bundan 2 sene önce Kızılayda giderken bir racing ara gaz vere gidiyordu

ona bakayım derken taksi geri geri geliyormuş meğersem,beni yere seriyordu :D

ben her koşulda dikkat kesilirim sesin geldiği noktaya

Motosikleti
    yok ama ölümüne raceeeeee
    tabiki var hemide dolu ama sen misafir olarak gittin için görmemişsin ankaralı olsan haberdar olurdun herkes işinde gücünde onların cıktıgı saate yada mekana denk gelmemişssindir ehehe
    önemli olan ne yapacagım demek değil.yapmak istediğin şey için yola çıkmaktır.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Ankarada motorcu çokta onları bir arada tutacak kişi yok. Yani orgnizasyon zayıf...

Motosikleti
    yok ama ölümüne raceeeeee
    ya orginazasyon yapanlar da var da mt ci deil.
    benim bildim diger site deki ankarılı motorcular süper baglı birbirine istersniz adreslerini de veririm sizde katılın onlara hehe
    önemli olan ne yapacagım demek değil.yapmak istediğin şey için yola çıkmaktır.

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    Ankarada motorcularin geneline sehirlerarasi yollarda rastlamaniz mumkun, misal konya & eskisehir yolu. Sehir ici sicaklar nedeni ile cekilmiyor
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

ali_yildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    v strom dl 650
    ali yıldız : malesef mt olarak çok zayıf başka guruplara takılıyoruz

Motosikleti
    F 650 GS
    evet yukarıdaki örnektede görüldügü gibi ankara kan kaybediyor. biran önce birşeyler yapılmalı...

Alıntı ali_yildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ali yıldız : malesef mt olarak çok zayıf başka guruplara takılıyoruz

Motosikleti
    CBR 1000RR
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet yukarıdaki örnektede görüldügü gibi ankara kan kaybediyor. biran önce birşeyler yapılmalı...
    Bir anda kan kaybettigini nereden cikardin
    son bulusma basligina bir goz atmanda fayda var

Motosikleti
    F 650 GS
    ben çıkarmadım görüyorsun üye söylüyor

Motosikleti
    CBR 1000RR
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çıkarmadım görüyorsun üye söylüyor
    ben org. mod. vs degilim kisaca avukat moduna girmeden toplantilar yapiliyor diyim ankara da, bu bi hafta biraz sakin gecti ancak bi yandan da burada neredeyse herkes her foruma uye hangi toplanti yakinsa oraya gidiyor

blackhawk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER S2
    ben hergün işe motorla gidiyorum ve en az 3-4 motora düt diyorum...toplantılara katılamıyorum ama ne yapayım bir türlü nasip olmadı...ama ankarada cidden ummadığınız kadar motorcu var
    İMZA:BİR DOST

Motosikleti
    Yamaha X-CITY 250
    Alıntı blackhawk06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hergün işe motorla gidiyorum ve en az 3-4 motora düt diyorum...toplantılara katılamıyorum ama ne yapayım bir türlü nasip olmadı...ama ankarada cidden ummadığınız kadar motorcu var
    ben işime giderken toplam 3-5 kilometrelik mesafede en az 10-15 motora düt diyorum :D sizin de dediğiniz gibi, ummadığım kadar motorcu var ankarada :D

takılıyorum arkadaşlar, ben şehrinizin trafiğini övmek adına yazmıştım aslında bunu. ha bir de, tüm akşam tek başıma oturdum sakaryada, birinize rastlasam atlayacaktım üstünüze, sıkıntıdan patladım. onun da sitemi yok desem yalan olur. bir daha ki sefere kesinlikle motorumla gelirim buraya. zaten kızılaya da nasıl gidileceğini öğrendim artık

kalın sağlıcakla...

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ankara mt ile ilgili sorulara ve organizasyondaki düşüncelere itiraz ile sözlerime başlamak istiyorum öncelikle bizim motosiklet.net te ankara grubundaki arkadaşlar olarak bir organizatörümüz , bir modumuz vs. yok .. olsa iyi mi olur belki iyi olur , şuan bizim yaptığımız, arkadaşlarımızdan herhangi birisi şuraya gidelim şunu yapalım diyor müsaitsek gidiyoruz.. son toplanmamızda 25 motor mu ne vardı , sayı takıntım olmadığı için saymadım ayrıca sürekli organizasyon yapalım herhafta buluşalım şeklinde bir uygulamamız da yok , ( yapan gruplar ankarada vardır yoktur bizimde tanıdıklarımız ettiklerimiz var saygı duyuyor alkışlıyoruz ) , uzun oldu

kamak soruna cevap ankarada motorcu varda bu sıcakta kızılay trafiğine değil motor araba helikopter vs hiçbişey ile girmem.. ankarada benim gördüğüm kadarıyla motorlar haftasonu çıkıyor , incek tarafında konya yolu esk yolu çok görebilirsin , memur kenti işte hafta içi çalış haftasonu gez

kamak birdahaki sefere önceden haberleşelim ağırlayalım seni ayıp ediyosun
    gsr ı da getirde maşallah diyip bi kurşun döktürelim

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    ankaralılar bu sıcakta haftaiçi kızılaya motorla inilmeyecegini bilir, turistler bilmez

dostum istedigin motorcu olsun, haftanın 2 günü aktivite var ankarada

R3N kardeşimin misafirperverliğini paylaşır, tez zamanda sana gözükmeyi temenni ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)