Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Havaya ateş etme d..yolugu.

Motovento
    REKLAM ALANI
    ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Arkadaşlar Motorla ilgisi yok ama Haftasonu yaşadıgım bu olayı sizinle paylaşmak istedim. Hafta sonu Allahtan evde yoktuk. Geldigimizde balkonumuzda herzaman birilerinin oturdugu yerde bir tabanca mermisinin çekirdegini bulduk. Tavandada delik vardı. Yani uzak bir yerde eglenen geleneksel olarakta havaya ateş eden ( devlet büyüklerimizdende örnek alıp ) birinin attıgı mermi düşerken gelip benim balkonumu bulmuştu. Ya evde olsaydık.
    Bu olaya oldum olası karşıyım nezaman biryerde böyle bir denyoluk yapılsa gider uyarırım dinlemezlersede tayfamı toplar çeker giderim. Ama nekadar kaçarsak kaçalım gelip buluyor işte.
    Bende ateş etmeyi severim ama havaya degil gider poligonumda yaparım atışımı.
    Okudugunuz için teşekkürler. Sonuç getirmeyecegini bilsemde ben mücadeleme devam edecegim. Havaya ateş edecek kadar mantıgı çalışan insanlardan ne mantık bekliyorsam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Abi şu havaya ateş edenler toplum içinde seslerini ancak silahlarıyla çıkarabilen ve mutluklarını dahi silahlarıyla süsleyen insanlar. Tamam kardeş ateş edeceksin madem koy içine kuru sıkı mermiyi öyle ateş et hem kesene hemde etraftaki insanlara zarar vermeden yap şu işi !!!
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ODUNCU, aynı şeye bende tav oluyorum.Özellikle düğünlerde salak salak atılan ateşlere.Haberlerde görüyoruz maalesef gerzek düşünclerin yaptığı işin sonucunu,kendi düğününde halay çekerken ölen daha muradına erememiş insanları... magandalıktan başka bi şey değil sanki ateş edince bi bock oluyor.Ben anlam veremiyorum eğlenceye silah gibi soğuk bişeyi katmanın mantığını...

ODUNCU,+1
    siyasetçiler ve halkımız içinde şunu söyleyip motorla topic arasında bir bağ kurayım: "ön teker nereye arka teker oraya... "

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    ChatnoiR, sen şimdi siyasetcilere "teker" mi dedin dikkat et ya çekip cururlar veya çiğ köfte atarlar mazallah ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Bence havaya ateş edenler çok komik görünüyolar. ateş ettikçe çıkan sesten korka korka ateş ediyolar, ve bundan ne zevk alıyorlar anlamıyorum.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

fausten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğlenceye EVET SİLAHI eğlence zannedenlere HAYIR HAYIR HAYIR BUNLARI YAPANLARI KINIYORUM

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    abi havaya ates edenler grrızekalı galıba?? hıcmı kafa basmıyo.attıkları merme sankı atmosferden cıkıcak!! yıne yere dusucek.ama nereye?? onuda bı Allah bıde kafasına o mermıyı yıyen bılır.oyle bırı ölmustu gecen sene.

BARBOOO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum önce geçmiş olsun
    bu adamlar deyişmez abi milletin vekilliğini yapan insalar(insanlar demek zorundayım) bunu yaparsa iki kadeh atan bunu haydi haydi yapar
    ne demişler imam osu...sa cemat sı...r diye
    işte geldim burdayımmmmm

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Arkadaşlar paylaşımlarınız için teşekkürler. İnanın burada ateş etme olayını normal bulup tepki gösterdigim için beni haksız bulan atılan merminin nereye düşecegini bilmedigi halde düşen mermini o şekilde gelmediğinden emin olan, tavanı delen (ki şu betondan yapılan çatı malzemlerinden) çekirdegin insana birşey yapmayacagını iddia eden insanlar varken sizin cevaplarınızın nekadar kıymetli oldugunu bilemezsiniz.

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    sevgili kardeşim bugün pazartesi ve ben izinlerimin hepsini kullanarak yeni işbaşı yaptım.uzun bir seyahat dönemini geride bıraktım.izmirden yeni geldim.fakat belimi inciterek.bir kaç güne kadar seyahat anılarımı sizinle paylaşmak arzusundayım.bu arada ileriki günlerde motorumu değiştirmeye karar verdim.uzun yolda beni açmıyor.kısa mesafeler beni tatmin etmiyor.sen neler yapıyorsun.istersen beni işyerimden arayabilirsin.tel.4912015,belediyeden her daim bulabilirsin.selamlar saygılar.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler