Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

BUZZZ GiBi COLA... DOYA DOYA iÇiN...:(

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB

soframızdan eksik etmeyelim. çoluk, çocuk herkes içmeli...:(
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    designer-samo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BmW F650 (karakaçan)
    toplu katliam ,asrın zehiri başka bişi denmez,,en kral içecek çay kardeşim
    herşey sende biter, yeterki sen karar ver

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    designer-samo ben cayda ıcmem.bu yazıyı daha once gormustum ama o zamanda cola ıcmezdım.hala da ıcmıyom.ben sut ıcerım abı. cocuklugumdan berı her gun sut ıcerım.bazen susadıgımda bıle sut.herkese tavsıye ederım.ozellıke sıcak gunlerde soguk pastorıze sut gıbısı yoktur.

Kawasaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay be kolaya bak nelere kaaadir
    Durdurun dünyayı müsait bir yerde inecek var

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Abi bu konu daha öncede açılmış ve orada Coca cola ile ilgili açıklamalar yapılmıştı. Şahsım adına söylüyorum ki bu haberler kesinlikle yanlış ve bir o kadar da karalayıcıdır. Ben 5 sene dünyanın en iyi clublerinden biri olan Robinson Club Çamyuvada barmenlik yaptım ve teorik konudan bir cola nın içerisinde neler bulunabileceğini ve etkilerini biliyorum. Bu konu hakkında daha önce yazmış olduğum yazıyı inceleyebilirsiniz. Bu konudaki kötüleme ve karalama propagandaların tek nedeni var o da Ermeni soykırımına Coca Cola ve Mc Donalds gibi büyük firmaların desteğinin olması ve bu tür şeylerle bu firmaların güçlerini kesmeye çalışmaları, hakıl nedenleri var tabii ki ama bizleri yanlış doğrultuda yönlendirmeleride yanlış, doğruyu bilelim ve ona göre hareket edelim.
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    nası adam 10 kola içince karbondioksit zehirlenmesinden ölebiliyor, çok saçma, kola midemize giriyor, içindeki karbondioksiti de hepimizin bildiği bi şekilde kısa bi süre sonra dışarıya veriyoruz. Oksijen seviyesi ile akciğer ilgili, mide değil ki.. O bahsedilen olayı bilmiyorum ve yorumumu yazdım, yanlış olabilir, yorumumun yanlış olduğu gösterilirse bu yorumu silebilirim.
    imza, safrane

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Valla böle bir yazıyı daha öncede okudum ve egzosdaki lekeyi çıkarmaya çalıştım olmadı.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı
    Valla böle bir yazıyı daha öncede okudum ve egzosdaki lekeyi çıkarmaya çalıştım olmadı.
    marka degistir

virginbitch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni tiger
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    Abi bu konu daha öncede açılmış ve orada Coca cola ile ilgili açıklamalar yapılmıştı. Şahsım adına söylüyorum ki bu haberler kesinlikle yanlış ve bir o kadar da karalayıcıdır. Ben 5 sene dünyanın en iyi clublerinden biri olan Robinson Club Çamyuvada barmenlik yaptım ve teorik konudan bir cola nın içerisinde neler bulunabileceğini ve etkilerini biliyorum. Bu konu hakkında daha önce yazmış olduğum yazıyı inceleyebilirsiniz. Bu konudaki kötüleme ve karalama propagandaların tek nedeni var o da Ermeni soykırımına Coca Cola ve Mc Donalds gibi büyük firmaların desteğinin olması ve bu tür şeylerle bu firmaların güçlerini kesmeye çalışmaları, hakıl nedenleri var tabii ki ama bizleri yanlış doğrultuda yönlendirmeleride yanlış, doğruyu bilelim ve ona göre hareket edelim.
    ben bu konuyu bilmiyordum ve senden öğrendim MeTaL kardeşim, yalnız bana göre bu sebep coca cola içmemek ve mcdomalds yememek için daha geçerli bir neden bence. Vay şerefsizler, kendi elimizle kendi vatanımıza düşman olanları besliyormuşuz haberimiz yok, bu konu gerçekten çok vahim bi şey ,zaten fast foodlara hepten karşıyım ama coca cola da alırsam bi daha ne olayım, teşekkürler MeTaL...

solo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 T - Siyah
    Arkadaslar yapmayin. Insanin midesinde salgilanan asitlerinde ne ise yaradigi belli, besinleri sindirmek. Insan vucudundaki mukoza salgisi organizmanin kendisinin de urettigi bu tip asitlerden korunmak icindir ve sindirim sistemindeki organlari kaplar. Bu yuzdendirki midemize giren etler erirken midemiz erimez.
    Sonuc olarak demek istiyorum ki, icin bisey olmaz. Ben sahsen tum zamanlarin en muthis gazozu Sen-Sun'u tercih ederim o ayri:')

Motosikleti
    BMW F650FB
    virginbitch, arkadasim Irak ve filistin'deki (+tüm dünyadaki) insanlik disi olaylardaki amerika ve israil'i destekleyen, maddi kaynak saglayan firmalardan sadece biri coca-cola.
    gecen aylarda bir boykot baslatildi bu konuda ancak herzaman oldugu gibi suni gündemlerle engellenerek insanlarin uyanmasi, bilinclenmesi önlendi.
    biz o siralarda semranim'in bilmem nesini tartisiyorduk.

http://www.vahdet.com.tr/filistin/dosya2/0445.html

http://www.inminds.com/boycott-israel.html

NOT: ''hin'lik'' arayan varsa dogrudur. vardir. alenen yapilir. kahpece degil.

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi kim ne derse desin ben coladan vaz geçmem zaten bağımlısıda değilim ama yinede vazgeçmem. Yukarıda yazılan yazıda abartılı şeylerde var ama doğruda var.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    virginbitch, rica ederim arkadaşım ne demek. Bu gün başkasının zulmüne katkıda bulunanlar yarın bunu bizim içinde yaparlar. Ariel, Kotton, Mc Donalds, Coca Cola, Nestle bu firmaların başında geliyor ve teröre, insanların vunharca katledilmesine maddi destek çıkıyor ve bunu dünyaca ünlü haber kanalı olan CNN de açıkca söylüyorlar. Kar marjlarının tamamını bu zulümü destek amacıyla ayırıyorlar. Bırakın Coca Cola daki asidide etrafınıza bir bakın. En güçlü asit insanın miğdesinde yaradılıştan var olan asittir. Coca Cola belki bizi öldürmez ama binlerce insanın canına kastediyor zaten...

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    gurzan kardeşim tamamiyle haklısın ama listedeki firmalar hayatımızın her alanında, yani bunnarı insan aklında bile tutamaz. Tamam Amerika ve İsrail'in tüm dünyada yaptıklarını, yapmaya çalıştıklarını hemen hemen hepimiz biliyoruz veya tahmin ediyoruz. Ama bu şerefsizlere engel olmak için bu ürünleri kullanmamak biraz zor gibi, aldığımız nefeste Amerikanın payı var desem abartmam herhalde. Zaten bu firmalar artık dünya markası olmuş durumda, satışına engel olmak çok zor. Diyelim ki boykot olumlu ses getirdi ve Coca Cola satılmıyor artık, o güçlerin buradaki bir vatandaşa! bir fabrika kurdurtup başka bir adla pazara tekrar girip yine malı götüreceğine emin gibiyim. Peki nasıl engel olucaz bunlara? Valla işimiz çok zor Allah yardım etsin, Doğu ve Güneydoğuda ki petrol rezervlerimiz bile bu şerefsizlere ipotekli...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    BMW F650FB
    Eyong, haklisin. tamamiyle katiliyorum. fakat bunu bilicez ve eger inaniyorsak, son nefese kadar mücadele edecegiz.
    ben bir aralar cebimde listeyle dolasiyordum.
    market alisverislerimi 2-3 markaya indirgedim ve hala uyguluyorum.
    evde bende baskasi yasakli bir mal alsin, kavga cikartirim.
    koca osmanli bitti. bunlar mi batmayacak? yeterki potansiyelimizin farkinda olalim.
    saygilar.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doktor tavsiyesidir arkadaşlar üç yıldır ülserim var :
    kola içme ayran iç .

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Eyong kardeş engel olamayız zaten ama engel olamamak bilinçsizce davranmaktan daha iyidir. Neden Cola Turka dururken (aynı tadı ikisindende alabiliyorum) gidip Coca Cola alayım ki? Hadi Coca Cola almak zorunda kaldım olduya, her içtiğim bardağın bir Kalasnikof veya Colt mermisi olarak bir anaya, bir babaya, bir çocuğa gittiğini bilerek içersem en azından ikinci bardağı içerken biraz daha temkinli olurum herhalde...

hondaxl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600
    Abi onu bunu bilmem Cola çok güzel gene de..
    Ben arada sırada içerim keşke zararı az olsa da hep içsem..
    abartmadan içebilirsiniz..
    [B][I]Dayak nedir ? Kime atılır [/B]??[/I]

purifier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu içecek meselesi karalamadan öteye bişey degil.bu firmalar arasında bir turk markasıda var.hadi abd yapıyo ülker niye yapsın? yani para için kendi vatandaşlarını bile zehirliyo oylemi?ilginç.hem maden suyu içiyoruz birşey olmuyoda cola içincemi oluyo.

hondaxl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600
    zaten herşeyin fazlası zararlı.
    fazla su içsen bile ölebilirsin biliyormusunuz ?
    [B][I]Dayak nedir ? Kime atılır [/B]??[/I]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler