Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

BUZZZ GiBi COLA... DOYA DOYA iÇiN...:(

Motovento
    REKLAM ALANI

Dert etmeyin arkadaşlar benim pasaj komşum dişçi ve az önce bi diş çekti.. O çekilen dişi hemen alıp cola dolu bi bardağa atıyorum.. Bakalım ne olacak.. Tabi sonuçlar benim sitede he heeee

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar dişçiden oldukça sağlam yapıda tek çürüklü bir diş aldım ve bugün 26.7.2005 bir bardak cola bardağına attım.. Diş hekiminin de yardımı ile bu sorunun cevabını en kısa zamanda yazacağım... Bakalım neler olacak... Ama sonuçlar benim sitede

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    afiyet olsun
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    ohh, koca yazıyı coca-cola içerek okudum. güzel oldu. unutmayın, şeker de dişlerinizi eritir. yani cola içeceklerinin sağlık üstüne olumsuz etkileri (vardır elbette ama herşeyin var) çok önemli değil.
    boykot kısmı mantıklı olabilir ama bu düzene öyle dur denilmez. nasıl denilir?
    iki günde kendini satmayacak bir adamın arkasında millet kenetlenir. ve daha önemlisi abd ipleri germeye başladığında (kesin olacaktır bu) millet adamı kenara atıp popülist hainlerin peşine takılmazsa yenemeyeceğimiz güç yoktur. ama bizim millet kask takmaktan aciz, bunu mu kavrayacak.
    May the Force be with McLaren Mercedes

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler