Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tekirdağ Gezisi İçin Yoklama...06 Mayıs Pazar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkidişlerim dün akşam bilgisayarımın güç ünitesi adeta patladı...ups olmasına rağmen kendi içinde bir ses bombası varmış gibi gümledi...Allahtan açılırken oldu...neyse bilgisayar garantiden yapıldı...akşam gereken detayları yazışalım...ama kamber kardeşimizin vefatı benide sarstı...hafta içi topik açarım...fazla talep olmaması işin aslı benide mutlu eder...az olursak rahat olur ve riskleri azaltmış oluruz...yani başı sonu belli olmayan bir grup sürüşünün sorumluluğunu şahsen alamazdım...pazara cıvıtan olmazsa gidiyoruz...

lebraoom jeyms alaşımlı kankilerimede gereken cevabı akşam yazacağım...
    çalış çalış akşam oldu sabahımı bekliycen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    ahan işde metehan hocaya güvenen yolda kalır bunuda yazın bir köşeye saka bir yana güzel gezi olucak gibi.Peki toplam maliyet ne civarı olur.Ben gelemicem ama genede merak ediyorum
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Sakın meteye köfteyi ben ısmarlayacam savaşına girmeyin...Kesin 2 tam ekmek yer...4 Porsiyon köfte...2 maşrapa ayran bir sini salata götürür....Baya bi zarara girersiniz haberiniz olsun.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Discordian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çalış çalış akşam oldu sabahımı bekliycen
    olm harbi zopalıksınız yav... yav vefat olayımız var...yastayız ...biraz daha durun...pazartesiye salıya açarız topiği...gelen varsa buyursun...gelmeyen olursa ebediyeten sussun...

erdocan...

İSTANBUL
    ile
    TEKİRDAĞ
    arasındaki mesafe
    132 Km

oralardada biraz takılırız...300 km...bize maliyeti köfte 10 lira...benzin 20 lira olursa 30 lira...

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakın meteye köfteyi ben ısmarlayacam savaşına girmeyin...Kesin 2 tam ekmek yer...4 Porsiyon köfte...2 maşrapa ayran bir sini salata götürür....Baya bi zarara girersiniz haberiniz olsun.....
    alpcim ayu geldin dana gidicen ha...olm iki dakka akıllı ol yav...canımız sıkkın zaten...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    olm harbi zopalıksınız yav... yav vefat olayımız var...yastayız ...biraz daha durun...pazartesiye salıya açarız topiği...gelen varsa buyursun...gelmeyen olursa ebediyeten sussun...

erdocan...

İSTANBUL
    ile
    TEKİRDAĞ
    arasındaki mesafe
    132 Km

oralardada biraz takılırız...300 km...bize maliyeti köfte 10 lira...benzin 20 lira olursa 30 lira...

alpcim ayu geldin dana gidicen ha...olm iki dakka akıllı ol yav...canımız sıkkın zaten...
    Olm ne yaptığımızı biliyormuyuz...Dedik ortam biraz renklensin.....Gerçekten benimde canım çok sıkkın...yazasım da yok....

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.

erdocan...

İSTANBUL
    ile
    TEKİRDAĞ
    arasındaki mesafe
    132 Km

300km *80=25 milyon eh iiyii 30 da ordan 55 hııı Bende 70 milyon var ayın 10na kadar o yüzden ben diğer gezilere gelirim artık.Gerçi metehan hoca bir kere gider tekirdağa bir daha nerdee neyse kısmet bende yakın geziler ile kendimi avutayım.Tavşanlı köyü var bilirmisiniz oraya gitmeyi düşünüyorum gebzeyi az geçince (hereke civarı) Gelecek elemanda bulamadım bakalım yalnız kovboy şeklinde gidicez sanırım
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300km *80=25 milyon eh iiyii 30 da ordan 55 hııı Bende 70 milyon var ayın 10na kadar o yüzden ben diğer gezilere gelirim artık.:
    abicim kar yağmur artık koymaz bana...bahar gelmiş cemre düşmüş...bidahada gideriz ...132 km korkuutumu seni şimdi....ayrıca hesabını anlamadım...o köyede gideriz...yaz bi gelsin...ipimizi koparıcaz aga...kıçı kırık it gibi (bizim melmeketde böyle derlermiş...itin kıcı kırılırmış ama hep gezermiş)..gezerim ben valla...tutabilene aşkolsun...sezonu açmadıkki daha...izmit bursa..kimseye çaktırmadan çanakkale...(gizli) vs...bi siftahı yapsak...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300km *80=25 milyon eh iiyii 30 da ordan 55 hııı Bende 70 milyon var ayın 10na kadar o yüzden ben diğer gezilere gelirim artık.Gerçi metehan hoca bir kere gider tekirdağa bir daha nerdee neyse kısmet bende yakın geziler ile kendimi avutayım.Tavşanlı köyü var bilirmisiniz oraya gitmeyi düşünüyorum gebzeyi az geçince (hereke civarı) Gelecek elemanda bulamadım bakalım yalnız kovboy şeklinde gidicez sanırım

Oraya gitmek benim de planımda var, Ballıkayalar Kanyonu varmış çok da güzelmiş derler. Pazar'a Tekirdağa tek gelecem ama Tavşanlıya hamımla gelirim herhalde. Tekirdağ sonrası orayı da planlarız olmazsa.

Motosikleti
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oraya gitmek benim de planımda var, Ballıkayalar Kanyonu varmış çok da güzelmiş derler. Pazar'a Tekirdağa tek gelecem ama Tavşanlıya hamımla gelirim herhalde. Tekirdağ sonrası orayı da planlarız olmazsa.
    ben herşeye varım...uyarım sizlere...yeterki gidiyoz deyin...

ben herşeye varım...uyarım sizlere...yeterki gidiyoz deyin...
    Neyse biz önce şu Tekirdağ'ı bir gezelim de, maymun iştahlılık yapmayalım. Bizden başka da sesi çıkan yok Metehan. Konuyu ana sayfada görünen bir topic'e mi taşısan sen ne dersin?

Motosikleti
    ok...bişey diycem abicim ya...şimdi ben açarsam benim müridler basar topiği...makara kakara topik cenabet olur...

sen açsana abi...ağır abisin vesselam...senden kişisel ricam olsun...

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fürek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ok...bişey diycem abicim ya...şimdi ben açarsam benim müridler basar topiği...makara kakara topik cenabet olur...
    Buyir fürekcim benimi çağırdın

Motosikleti
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aha çomak getirin...

naber...nerdesin...Alanyaya ne zaman geçicen...rus moldova isveçli ve bilumum gavur garıları ne zaman görcen...hatunlar sarhoşkene foto bekliyoz abicim...

birde 1100 foto bekliyoruz...

Son Aktivitesi: Bugün 19:55 PM
    Konu Okuyor Ankara'dan temiz YAMAHA FZR600 @ 19:55 PM

oku bakalım ilanları sanki alcan ya...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alır alır lem....Niye almasın fürekcim....

Motosikleti
    şıracı geldinmi...geciktin...

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aha çomak getirin...

naber...nerdesin...Alanyaya ne zaman geçicen...rus moldova isveçli ve bilumum gavur garıları ne zaman görcen...hatunlar sarhoşkene foto bekliyoz abicim...

birde 1100 foto bekliyoruz...

Son Aktivitesi: Bugün 19:55 PM
    Konu Okuyor Ankara'dan temiz YAMAHA FZR600 @ 19:55 PM

oku bakalım ilanları sanki alcan ya...
    ulen sana inat şimdi elimdekini elden çıkartmadan bi motosiklet aldıracan bana iyiki bir bahsettik zzr1100 den iyi makaraya sardın FZR600 2002 model filan sandımondan baktın nerden bileyim 92 model olduğunu ben müneccinmiyim

asıl sen kendine bak şamata koparıyorsun milleti gayelana getiriyorsun gezi gezi diye sende bi numara yok yumurta g..ün ağzına gelince yok ben gelememde kem küm ediyorsun ne olacak fürek sen kıvırmıcanda kim kıvıracak

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı
    herkesi kendi gibi fürek sanıyo kıvırmada onun üstüne yok alınca görecem onun bi tarafını

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hani köfteci olayı ne oldu yalana mı bindi Fürek ciğim....

Motosikleti
    ulen sana inat şimdi elimdekini elden çıkartmadan bi motosiklet aldıracan bana iyiki bir bahsettik zzr1100 den iyi makaraya sardın FZR600 2002 model filan sandımondan baktın nerden bileyim 92 model olduğunu ben müneccinmiyim

asıl sen kendine bak şamata koparıyorsun milleti gayelana getiriyorsun gezi gezi diye sende bi numara yok yumurta g..ün ağzına gelince yok ben gelememde kem küm ediyorsun ne olacak fürek sen kıvırmıcanda kim kıvıracak

herkesi kendi gibi fürek sanıyo kıvırmada onun üstüne yok alınca görecem onun bi tarafını

hadi len ordan şaşkın... senin bütçe anca KINROAD a yeter...taş arabası seni...almışın çin çonu caz yapma bana...senin pil bitti artık bana name yapma...

gezi işinide CLOUD kardeşim açacak...gezi olayı topiği için yönetimin onayı gerekiyomuş şimdi onayda...sizin nazarınız değer kaza yaparım valla ...

Hani köfteci olayı ne oldu yalana mı bindi Fürek ciğim....
    hacım topik onayda...cloud açtı sağolsun...

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    üstadlar sizden yardım rica edicem mümkün mü acaba
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstadlar sizden yardım rica edicem mümkün mü acaba
    Yardımın mahiyetine bağlı.....
    Dinliyorum eroldayı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler