Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Unutulacak gibi mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    KAPTANTIGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Yorumsuz zira seyredince yorumlar herşeyi anlatacak

Söz Uçar Yazı Kalır...:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    güzel

fenerliler atlarlar hemen şimdi. bakalım
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Bir de lig kurulmadan önce yaşanmış efasanelere dayalı olan kesinliği bile belli olmayan ağızdan ağıza anlatılmış bu HİKAYE'yi bırakıp gerçek bir hikaye dinlemeye ne dersiniz.

Tamamen belgelerle kayıtlı bir olay'dır okuyacağınız:
    Sene 2002 aylardan Kasım günlerden Pazar, Kasımın altıncı günü, öyle lodos fırtınası falan yok, hava biraz soğuk onbir Fenerbahçeli oyuncu gururlu ve mağrur bir şekilde sahaya çıkıyorlar, fazla bir heyecanları yok, tek heyecenları var, o da; taraftarları ile yine bir Galatasaray derbisinde buluşacak olmaları, karşılarındaki Avrupayı sallayan benim ve eminim benim gibi bir çok Fenerbahçeli'nin bile gurur duyduğu Galatasaray olsa bile. Daha önce Galatsaray'ı 3-0 sıfırdan 3-4 yendikleri günleri unutmamışlar. Ve hakem başlama düdüğünü çalıyor. Gol olup Galatasaray ağlarına yağıyorlar Allahım o nasıl bir gecedir öyle, kelimeler yetmiyor tarife. 11 kişi başladıkları maçı ikinci yarı 10 kişi tamamlıyorlar, gollerin ardı arkası kesilmiyor yine de. Galatasaray şaşkın, Galatasaray hiç bu kadar çaresiz değil taraftar ne hisler içinde ancak onu Galatasaraylılar söyleyebilir. Bu öyle bir geceki Galatasaray her bir iddia ile Fenerbahçeye yüklendiğinde yüzlerine acı bir şekilde çarpacak bir gece, öyle bir geceki tarihin gerçekten değiştiği bir gece, öyle bir gece ki bundan sonra sadece zaferin tadına varılacak gerçekten yaşanmış bir gece... Bundan sonra ben değil resimler (tarihin gerçek belgeleri) konuşsun, bunu bilmeyenler öğrensin, bilenler tekrar hatırlasın ibret olsun:

Bunun arkadaşça bir takılma olarak kabul etmenizi temenni ederim, tıpkı Kaplantiger'ın yaptığını düşünmdüğüm gibi. Unutulmamalıdır ki Fenerbahçe olmadan Galatasaray, Galtasaray olmadan Fenerbahçe bu kadar büyük olamazdı. Rekabet ancak dostça yaşandığında güzeldir. Saygılarla...

Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    DGRMR Bunun arkadaşça bir takılma olarak kabul etmenizi temenni ederim, tıpkı Kaplantiger'ın yaptığını düşünmdüğüm gibi. Unutulmamalıdır ki Fenerbahçe olmadan Galatasaray, Galtasaray olmadan Fenerbahçe bu kadar büyük olamazdı. Rekabet ancak dostça yaşandığında güzeldir. Saygılarla...
    Valla bu son yazdığınla süper bişi yapmışın aklımdan geçenlerin hepsini değiştirden dediğin gibi rekabet olmadan kimse büyüyemez

E futbolun zevki nerde kadı o zaman yenince takılamayacaksan. Keşke kavgalarda olmasa ama olmuyor işte herkes aynı görüşte değil ne yapalım. Türkiye'nin bence (Beşiktaşlılar alınmasın) bu en güzide iki kulübünün böylesine bir rekabet içinde olması bana büyük bir mutluluk ve heyecan veriyor. Ah o derbiler yok mu? Başka nerde böyle bir kalp çarpıntısı yaşıyoruz ki, ya yenilirsek ertesi gün ne yapacağız derdi yok mu? bir de yenmenin keyfi bambaşka. Futbol böyle güzel...

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    valla açıkcası yazdıklarınıza karşı söyleyecek kadar futbol bilgim yok. başka zaman kim kimi nasıl kaç kaç yenmiş bilemem. ama topikler arasında gezerken açtım bu sayfayı. ve o günkü maçın öyküsünden çok etkilendim. aslında dediğim gibi çok fazla anlamama rağmen lafta da olsa fener bahçeliyim ama o günkü maç ve sonuç için helal olsun galatasaraya hepimiz kardeşiz ne de olsa

Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Alıntı siyahlimuzin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla açıkcası yazdıklarınıza karşı söyleyecek kadar futbol bilgim yok. başka zaman kim kimi nasıl kaç kaç yenmiş bilemem. ama topikler arasında gezerken açtım bu sayfayı. ve o günkü maçın öyküsünden çok etkilendim. aslında dediğim gibi çok fazla anlamama rağmen lafta da olsa fener bahçeliyim ama o günkü maç ve sonuç için helal olsun galatasaraya hepimiz kardeşiz ne de olsa
    her nekadar insanlar bunu yalan bi haber gibi görselerde galatasaray ın resim internet sitesinde bu haberin gerçek oludğunu görebilirler ama her zaman fanatiklik rekabetin önüne geçmemeli

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    Alıntı KAPTANTIGER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her nekadar insanlar bunu yalan bi haber gibi görselerde galatasaray ın resim internet sitesinde bu haberin gerçek oludğunu görebilirler ama her zaman fanatiklik rekabetin önüne geçmemeli

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    En büyük siirt köy hizmetleri...........
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)