Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

MT Bas Gitarist Bölümü

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    yahu klasik varken elektro da neymiş
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bizim arkadas aldi 500 tl ye ...bass gitar ibanez amfi fiyata dagil...4 telli o da yeni basladi...gitari ben aldim 2 haftaligina ondan...cok rahat ve ele geliyor...o ladlar 2 gun sonra klasik gitar ladi gibi oluyor...gitarin markasi ibanez ama ama tam olarak hatirlamiyorum RGDX mi oyle birsey idi ...sana diyecegim ben o zamanlar ilk defa elime bass almistim ve tabir yerindeyse cuk diye oturdu elime...ibanezden sasma cortu cekersin :D

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    Alıntı Mo(scow)tor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim arkadas aldi 500 tl ye ...bass gitar ibanez amfi fiyata dagil...4 telli o da yeni basladi...gitari ben aldim 2 haftaligina ondan...cok rahat ve ele geliyor...o ladlar 2 gun sonra klasik gitar ladi gibi oluyor...gitarin markasi ibanez ama ama tam olarak hatirlamiyorum RGDX mi oyle birsey idi ...sana diyecegim ben o zamanlar ilk defa elime bass almistim ve tabir yerindeyse cuk diye oturdu elime...ibanezden sasma cortu cekersin :D
    arkadaşın adı Uluç mu acaba?
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Efet arkadaslar bu bölümde motosikletli basistlerimizi bir araya toplayalım...Eğer sitemizde varsa vardır inşallah...

Bass hakkında bilgisi ve tecrübesi olanlardan bişeler danışayım ilk olarak...350-450ytl arasında bir bütçem var...Yeni başlayacağım hangi model kaç telli önerirsiniz?Benim kafamda cort action var...Ayrıca beş telli olarakta cort v var.Ama beş telli pek de önemli deil benim için başlangıçta...Ayrıca cort gb43 içinde başlangıç için ii gitar diyorlar.Yorumlarınızı bekliyorum...

Umarım kalıcı ve devamlı güncellenen bir başlık olur..
    oley ya sonunda bir basçı daha önerebiliceğim model washburn dür benimde ilk gitarım ve halen daha kullanıyorum tonları biraz serttir ama 45 lik tel taktınmı amfiden bassı mümkün olduğunca kıstınmı fenderlere yakın bir ton alabilirsin ben 0 aldım fiyatı düşmüşte olabilir 2. el piyasasını bilmiyorum malesef

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oley ya sonunda bir basçı daha önerebiliceğim model washburn dür benimde ilk gitarım ve halen daha kullanıyorum tonları biraz serttir ama 45 lik tel taktınmı amfiden bassı mümkün olduğunca kıstınmı fenderlere yakın bir ton alabilirsin ben 0 aldım fiyatı düşmüşte olabilir 2. el piyasasını bilmiyorum malesef
    Biraz geç kaldın sanırım...Keşke tarihe baksaydın...
    AKIN FİDAN

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Washburn ise kesin xb100dürBende o modeli kullanıyorum ama satacam gitar electro alacam
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

yakın tahmin xb125

Alıntı sedat-ss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar bende bursadan basistim..
    g3 var bizde b3 yapabiliriz stanley clark,victor wooten,marcus miller gibi bişeyler yapabiliriz

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    omaygat, bu grubu niye daha önce görmedim
    heavy metal basçısı aranıza katılmıştır (1 senedir çalmıyorum doğru düzgün, paslandım)
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Merhaba 1 ay içinde bende katılmayı planlıyorum size
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Üfff hortlamaya bak.

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Arkadaslar Elimde Cort G-200 Var Yeni Gitar aldıgım İçin Satıyorum Elektro Gİtar Severler İçin Duyurulur.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    arakdaşlar bendede esp b206 6 telli bas gitart var ayrıca xb120 den çevirme perdesiz bas gitar var ikiside satılıktır.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı panic adak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arakdaşlar bendede esp b206 6 telli bas gitart var ayrıca xb120 den çevirme perdesiz bas gitar var ikiside satılıktır.
    b206yı kaça satıyosun
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Honda CBF 150
    merhaba... 2002 senesinde Washburn xb - 120 ve Marshall bassstate 30 ekipmanlarıyla konuya dahil olmuştum. Daha sonra washburn u fretless e çevirip Yamaha Trb - 1005 f sahibi oldum. ton aralığı geniş, rahat ve şık bir enstrumandır. forumda yeniyim bu arada... ilk motorumu da daha yeni aldım zaten. bir motosiklet forumunda ilk yazdığım forum mesajının da bas gitarla alakalı olması nasıl bir ironidir ben bile çözemedim herkese sevgi ve saygılarımla...

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    kendime orta halli bas gitar almayı düşünüyorum.
    sdgr diye bir marka dikkatimi çekti.
    bunun japonları ve eski modelleri alınır mı?
    bir de ben terimlerini çok anlamam
    ama yumuşak tonlarını severim.
    mesela bir kaç kez bas gitar alacağım diye çıktım
    sonra fender jazz bass sesi duyunca bunu almadıktan sonra bas gitar almanın anlamı yok diyerek vazgeçtim

uzun lafın kısası ben daha çok anadolu rock ve halk müziğinde arkada çalmak üzere bas gitar alacağım.
    sizin bu konuda önerileriniz nedir?

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler