Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

MT Bas Gitarist Bölümü

Motovento
    REKLAM ALANI
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakın size hiç biryerde duyamayacağınız, söyleyenleri göremeyeceğiniz dehşetül vahşet bi parça dinletecem hemde bu yüzden mahkemeye verilmeyi göze alaraktan
    uuuuuuuuuuuu mmmmmmmmmmm bekliyorum merak ettim...
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CbR 125R
    ben bas gitar değil de folk gitar çalıyorum ama basist gitar falan ilgimi çekti teşekkürler...

bas gitarist bölümü varsa ben de bi bölüm istiyorum folk gitarist bölümü
    :cat:MoToLeKtrA{eSrA}::alkiis::

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi bölümde bana olsun o zaman MT DaRBuKaCı BaRYaM BöLüMü

akın bu arada naaptın halledebildinmi amfi sorununu
    god is busy ! can i help you!

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Bende washburn xb100 var bana yetiyor,bence sanada yeter ben konserlere çıktım bir gayette iyidi birde effecter alırsan sana hayli hayli yeter
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı mach1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende washburn xb100 var bana yetiyor,bence sanada yeter ben konserlere çıktım bir gayette iyidi birde effecter alırsan sana hayli hayli yeter
    Bende de xb100 var evde ampli oalrak marshall mb30 kullanıyorum. Stüdyoda da 65w lık bir ibanez var.

@ultraukala

Dostum nerelerdesin sesin soluğun çıkmıyor. Görüşemiyoruz. Bir kaç kere daha geldim toplantıya ama sen gelmedin. Hayırdır?
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    cbf 500 '06
    bass ın en iyi dostu sırdaşı bateri yok mu çalan buralardadır dedim.
    Tanrıyı Güldürmek İstiyorsan.Ona Planlarından Bahset!

Selam arkadaşlar forumda yeniyim bas gitarist bölümü olduğunu düşündüğüm son forumdu diyebilirim :D kaliteli insanların bulustuğu cok renkli ve güzel bir site bu... gitarım jazz bass amfi olarak da fender bxr100 var.Diğer arkadaslarım gibi bende elimden geldiğince yardımcı olmak isterim herkese iyi forumlar...

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı exorcist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akın bu arada naaptın halledebildinmi amfi sorununu

valla açıkçası bu sene pek üstüne düşemedim bass'ın...Ayrıca senin bass'ı da kullanmaya başladım 5telli'den daha zevkli geldi...Şu üni olayı tamamlansın da halledicem...Bu arada İTÜ JEoloJi Müh...Oldu yerleştirme...

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de xb100 var evde ampli oalrak marshall mb30 kullanıyorum. Stüdyoda da 65w lık bir ibanez var.

@ultraukala

Dostum nerelerdesin sesin soluğun çıkmıyor. Görüşemiyoruz. Bir kaç kere daha geldim toplantıya ama sen gelmedin. Hayırdır?
    Valla tatil girdi gireli kendimi yollara vurdum...Bursa2da pek takılmadım.Ayrıca o gruba devam da edemedim.Özel sorunlardan ötürü...Neyse görüşürüz
    AKIN FİDAN

süper çok sevindim dostum bildiğim akdarıyla tam istediğin yer değil ama olsun

4 tellinin yeri ayrıdır
    god is busy ! can i help you!

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Asıl hedefim itü idi lakin başka bir bölümü olsun o okulu seviyorum.Ayrıca geçiş olabiliyormuş diğer müh. dallarına o yüzden çok sevindim.Belki geçebilirim belli olmaz...
    AKIN FİDAN

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi bölümde ben istiyorum ozaman MT BAĞLAMA bölümü
    türk ensturmanı sonuçta

bu arada son yıllarda türkülerde bas gitar ve klasik gitar çok kullanılmaya başlanıldı çok iyi uyum sağlıyor şahsen gitarın o güzel tınısı türkülere
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Başlığa bakmayalı bayağı zaman geçmiş =)

Başlık aslında bass gitarist bölümünden çok müzikle ilgilenenler başlığı olmaya aday =)

Bende de Ibanez ICEMAN IC300 var.

Amfi olarak da Laney MXD 30 kullanıyorum.

Processor olarak ne kullandığımı ne siz sorun ne ben söyleyeyim
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    bende elektro çalıyorum arkadaşlar.cort...onu çok seviyorum

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Güzel bir başlık aslında ama açarken bu şekilde açasım geldi bilmiyorum neden...Hepinizin fikirlerini ortaya açmasını isterim.Herkesin birbirinden öğreneceği çok şey olduğunu düşünüyorum.Özellikle benim.Çok uzun süre ara verdim müziğe ve genel olarak vasata düştüm..Ben de yaklaşık 10sene kadar düzenli olarak bağlama çaldım ardından bıraktım.Ama harbiden bıraktım elime hiç almadım.Evimde biri uzun bi kısa olmak üzere iki tane bağlamam var...

Bass'a da ritme olan bi ilgim vardı zaten 2sene önce başladım fakat geliştirme için kendimi pek bişe yapmadım...Şu sıralar yeniden elime alacağım sanırım.Çünkü yeni bir grup oluşturma aşamasındayız...Güzel bir repertuar hazırlamış arkadaslarım.20parçalık.Onunla uğraşacağız...Bahara doğru haber veririm..5ve 4telli olmak üzere (semih'im sağolsun) iki bass'a sahibim...Amfi ve pedal pek üstüne düşmediğimden almadım daha...
    AKIN FİDAN

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir başlık aslında ama açarken bu şekilde açasım geldi bilmiyorum neden...Hepinizin fikirlerini ortaya açmasını isterim.Herkesin birbirinden öğreneceği çok şey olduğunu düşünüyorum.Özellikle benim.Çok uzun süre ara verdim müziğe ve genel olarak vasata düştüm..Ben de yaklaşık 10sene kadar düzenli olarak bağlama çaldım ardından bıraktım.Ama harbiden bıraktım elime hiç almadım.Evimde biri uzun bi kısa olmak üzere iki tane bağlamam var...

Bass'a da ritme olan bi ilgim vardı zaten 2sene önce başladım fakat geliştirme için kendimi pek bişe yapmadım...Şu sıralar yeniden elime alacağım sanırım.Çünkü yeni bir grup oluşturma aşamasındayız...Güzel bir repertuar hazırlamış arkadaslarım.20parçalık.Onunla uğraşacağız...Bahara doğru haber veririm..5ve 4telli olmak üzere (semih'im sağolsun) iki bass'a sahibim...Amfi ve pedal pek üstüne düşmediğimden almadım daha...
    Bassist birkaç arkadaşım var ders verenler vs vs her konuda birilerine yönlendiririm seni. Msn profilimde var
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Kardeşlerim,

Şartlar gerektirdiğinden dolayı 6 ay önce almış olduğum Marshall MB30 30 w lık bass amplimi satmak zorundayım. 0 fiyatı 370 ytl civarı olan ampli için 250 ytl istiyorum. Ampli Gebze'de Altıdan_sonra Music shop'tadır. Kutusuyla beraber herşeyi bendedir. şimdiden hayırlı olsun.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    yamaha xt600
    motorcu ve gitarcılar selamlar.bende bursadan.(elektro gitar)

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    selamlar bende bursadan basistim..
    [B][COLOR="Green"]SEDAT ŞENTÜRK[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]16 BYL 02[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]A RH +[/COLOR][/B]

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Hoş geldin bende basistim sanırım bende her gitar türü var
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler