Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Dünya ne kadarda küçük! BBRR (Barış) abinin fotoları Rusyadan elime ulaştı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bbaday hocam kaslı bir insanmışsın
    he he kas insandan insana göreceli birşey sana göre kaslı başka birisine göre değil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    he he kas insandan insana göreceli birşey sana göre kaslı başka birisine göre değil
    ulen amele,o kas insaat iscilerindede var
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam ben rakip olarak aldım gövdeyi görünce direkt. O yüzden o şekilde yaklaştım olaya, yani yıkabilirmiyim diyerek baktım. saydırsam düşermi diye hesaplayarak baktım kas olayına. öyle düşüncelere dalmışken tırstım tabi bi an, ardından o mesajı yazma gereği hissettim. Öyle de sorunlu bi insanım. Problemliyim, kompleks de var az. O yüzden.
    Kusura bakmayın
    iyi günler
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Hocam ben rakip olarak aldım gövdeyi görünce direkt. O yüzden o şekilde yaklaştım olaya, yani yıkabilirmiyim diyerek baktım. saydırsam düşermi diye hesaplayarak baktım kas olayına. öyle düşüncelere dalmışken tırstım tabi bi an, ardından o mesajı yazma gereği hissettim. Öyle de sorunlu bi insanım. Problemliyim, kompleks de var az. O yüzden.
    Kusura bakmayın
    iyi günler
    ule yuz vermeyin su romen'e,sonra tepemize cikiyo
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Kusura bakmayın
    iyi günler
    Aman kardeşim ne diyorsun sen ya ne rakibi ne saydırması öyle şeyler düşünme rakip olarak görmek ne dimek tek rakibimiz var oda fürek ve çetesi bakımsız rus tarzanlarına ve füreklere huzur yok bu sitede

Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ule yuz vermeyin su romen'e,sonra tepemize cikiyo

hadi ordan alican laf olsun torba dolsun konusuyon

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    hadi ordan alican laf olsun torba dolsun konusuyon
    gorcen konusmayi,yakinda karikatur sanatiyla konuscam sana,bakalim o zaman sen konusabilcenmi ??

Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gorcen konusmayi,yakinda karikatur sanatiyla konuscam sana,bakalim o zaman sen konusabilcenmi ??
    neredeyse 1 yıldır aynı nomero alıştık artık çeneden başka icraat yok kımıl zararlısı moldova tarzanı açda görelim marifetini

Motosikleti
    rmz 200 gy
    beyler bizim buraya ruslar yakındır ben de sut fabrıkasına adam arıyodum karın tokluguna gelen varmı bayburt trabzon arası motorla 1saat
    !! ÖLÜ VE YAKIŞIKLI OLACAGIMA CANLI VE ÇİRKİN OLAYIM !! ::tutkuy::

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler