Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Haydi Aşıya-Sinsi Tehlike:Hepatit-B

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Arkadaşlar bu aralar ben bu sağlık,sigorta işlerine fazlaca kafayı takıp uğraştığım ve biraz da bilgi edindiyim için sizlerle de paylaşmak istiyorum.

Kafanızı ağrıtıyorsam affola.

Şimdi bilen bilir bu hepatit-b denen illeti ve karaciğere ve neticesinde de insana ettiklerini.

Bir de link verelim:
    http://www.hepatit.gen.tr

Neyse,basit bir test ve peşinden belli aralıklarla yapılan 3 adet aşı ile bu illetten uzun yıllar boyu korunmak mümkün.Doktorlar riskin ve taşıyıcı sayısının giderek arttığını söylüyorlar.Ben testi ve ilk iki aşıyı yaptırdım.Son aşının tarihini bekliyorum.

Hafife alınacak bir şey değil sakın yabana atmayın.

Amacım bu başlıkla böyle tehlikeli fakat ciddiye alınmayan bir hastalığın varlığını duyurmak,herkesi önlem almaya davet etmektir.O yüzden de hem duyuru hem öneri içerdiğinden yerinin de burası olduğunu düşündüm.Yanlış yere açtıysam yönetici arkadaşlardan ilgili yere nakil rica edeceğim.

Hatta sitemizde sağlık sektöründe çalışan üyeler mevcut ise,uygun şartlarla toplu aşı dahi yaptırılabilir.
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  9. www.motosiklet.net forumlarında forum ana ve alt başlıkları altında konu dışı başlık açmak yasaktır. Forum ana ve alt başlıklarının tanımı içeriğinin ne olması gerektiği hakkında bilgi vermektedir. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticiler tarafından gerekli yerlere taşınır, tekrarı halinde veya art niyet var ise başlığı açan üye siteden ihraç edilir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Ben bu konu çok hassas ve önemli olduğu için Konu Dışı gibi Anasayfada görülmeyen ve çok fazla dikkate alınmayan bir yerde değilde Duyurular-Öneriler bölümünde açmıştım.

Bir de hani toplu bir aşı önerisi gibi olduğundan o bölümde açmıştım.

Neyse problem değil.

Hani bir insanı bile bilinçlendirip,kendini korumasına vesile olabilirsem ne mutlu bana.
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler