Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

KÜRKE VE HAYVAN KATLİAMINA HAYIR!

Motovento
    REKLAM ALANI
    kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r
    hayatım boyunca bu kadar şe......, o...... ç......, insan görmedim..... bunların insanlıkla falan ilgisi yok bunlar düpe düz o........ ç........ böylelerini gördükçe insanlığımdan utanıyorum..... şu anda elim ayağım titriyor..... ş....... köpekler..... ulan üç beş kuruş para için değermi yaptığı işe bak şunların.... o.... ç...... a..... s..... ç........ bunlar insan falan değil yaw
    en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    yahu baboşlar niye moralimizi bozarsınız be yav.gerçekler acıdır..acıtır diyorum sadece.. allahım biz insan türüne akıl fikir ihsan eyle ya rabbi....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ossuruktan_teyyare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Bu videoyu geçen haftalarda seyretmiştim. Daha doğrusu tamamını seyredemedim, gözlerimden yaşlar boşandı. Sonra düşündüm; bunu nasıl çekmişler. Çekenin aldığı risk! Düşünsenize adamı bir farketseler, hayvancağızlara yaptıklarından daha azını mı yaparlardı? Tanrı hepsinin belasını versin.

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    PROMETHEUS önce bu sayfa kitlendi diye kızmıştım ama bu mesaj sabitlenirse inan çok sevinecem bu konuyu kimin açtığı önenmli değil kimin devam ettirdiği önemli eğer sen devam ettirebiliyorsan teşekkür ederim

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teccol, abi pro 2 ay önce modluktan istifaetti arada bir siteye girer çıkar o kadar zaten bu başlıkta sabit
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    adamlar da mağra adamı , onları giyenlerde. o darvinin teorisi ahada bu cins için geçerli. hala atalarına özeniyorlar. benliklerine oturmuş orman kanunu.
    yüce ALLAHIM elbet bilir...

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    up ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

k1200lt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw bu nedir be abi... insanlığımdan utandım. nasıl bi vicdan bunları yapabilir yaw. bunlar şerefssizler haysiyetsizler. çok sinirlendim ellerim titriyo..............................

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    adamların şahsına ve bilimum yakınlarına küfür etim kesmedi , ailesi ve yakın akrabalarındaki dişileri sado-mazo fantezilere ortak ettim oda olmadı ''bunu yapanların en sevdiği insanları alacan gözlerinin önünde kafalarını yere vuracan'' hah bu biraz kesti beni
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

Fuente - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Ben benzeri görüntüleri geçen sene izlemiştim.. bu linkteki görüntüleri izlemeyeceğim çünkü içim kaldırmaz.. tamamen dehşet.. tamam doğanın kanunu belirli oranda sayıları azaltılmalı ama bu şekilde değil..

geçen sene o görüntüleri izledikten sonra onları üstlerinde taşıyanlardan tiksinmiştim..

düşünen varlıklar olarak bizlere muhtaç olan tüm varlıkları hor görmeden elimizden geldiğince onlara yardımcı olmamız gerekiyor..

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    başlık acılalı cok olmuş ama bu cok feci içim parçalandı izlerken
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Mondial bu başlığın açılmasının çok zaman olması önemli değil. Önemli olan bu vahşetin halen sürüyor olması! Başlık açıldığında sitemizde 5.000 kullanıcı mevcuttu ve şu anda 17.000 kullanıcı var bu da demek oluyor ki daha çok kişi görecek bu vahşeti ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    dün akşam haberlerdede gördüm ş.......sizler yaaaaaa

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Allah Belalarini Versİn. ÖlÜm Her Canli İÇİn KaÇinilmazdir. Ancak ÖlÜmÜn BÖylesİnİ HİÇ Bİr Canli Hak Etmİyor. Mİlyonlarca Trİlyonlarca Kez Lanet Olsun.
    TeŞekkÜrler Pro. Bİzlere İnsan OlduĞumuzu HatirlattiĞin İÇİn. Zaten Ne Zaman KÜrklÜ Bİ Kokana GÖrsem Mİdem Bulanir Ve Tİksİntİ İle Bakarim... Gİyene De ÖldÜrene De Lanet Olsun.

jarmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway-Superlight
    İnsan olduğum için gerçekten utanç duyuyorum, Şerefsiz mi diyeyim o..... çocuğu mu diyeyim bilemiyorum ama zaten hiçbiri şu an duyduğum kini ve nefreti bastıramıyor. O insan müsfettesi burada olsa şu an onu ve diğerlerini çıplak ellerimle öldürebilirim. Prometheus bu ve diğer konularındaki duyarlılıların için yürekten teşekkür ve tebrik ederim dostum.
    [B][COLOR="DarkOrchid"]One Shot One Kill[/COLOR][/B]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    İğrenç bi durum bu.. Walla ayıp günah..
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler