Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

KÜRKE VE HAYVAN KATLİAMINA HAYIR!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    er5
    Acınası haldesiniz gerçekten yaş aralıgınız merak etttim :] burda düzgün bir tartışma yapacak olgun insan varmı yoksa tanrım dualarımı kabul etmiyormu.Artık dualara kaldım ya akıllı adam aramak için sanırım dünyanın sonu gelmekte.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    ya sen git bakırköye ordakiler anlar senin derdini
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    yahu arkadas susayim diyorum olmuyor.
    hem tanri diyorsun, hem evrimden bahsediyorsun.
    merak ettim kimdir senin tanrin? kime taparsin?
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gurzanı kızdırdınız bak ne güzel sadece dinliyodu

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Vandizel idiotu olm omuzlarının üstündeki her ne kadar bal kabağına benzesede o aslında bir kafa!Biraz kullanmayı denesen...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Forumdan Uzaklaştırıldı conann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni seyhan 301 idi çalındı
    vandizel arkadaş senin sorununu buldum !Az yaktığın için kafan çalışmıyor.Aslında senin nedemek istediğini herkez anladı ama sen herhalde zeki görünmek için bu kadar saçmaladın.Yani motorsikletin benzin yakmasıyla hayvan sevgisini nasıl bağdaştırdın HAYRET VERİCİ.sAAT Geç oldu sen bir yatta kendine gel,yarın daha salim kafayla düşünürsün kardeş.

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Ya arkadaşlar adam Van Dizel özentisi dizeli ordan geliyor.Ama özentisi olduğu adam international seals love derneğine üye.Bu herifin kafa tamamen dizel dediğiniz gibi.Kim hakkında hiçbirşey bilmediği bir insan için bal kabağı kılığına girer ki?Bu tür insanlar komiktir bu arkadaşta böyle gelmiş böyle gider, tek eğlenceleridir herşeyi tersten idrak etmek.Boşverin uğraşmayın bu varlıkla o kendi başınada mutlu olablir.Zaten baksanıza kendi başına haklı ve mutlu onun dünyasında bizler bizim dünyamızda bu varlıklar yaşayamaz.Bu arada zaten bu varlığın beyin kapasiteside ortada baksanıza yaşlarımı merak ediyormuş ama bilmez ki insanları yaş aralıklarına göre sınıflandırmaması gerektiğini, sitede böyle varlıkların yer alması gerçekten miğde bulandırıcı...

Motosikleti
    kanuni hussar 125
    adamlar para için ne yapmazkii offf

fireblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen nediyosun van dizelmisin nesin kendindemisin bu sitede herkez hayatın gerçeklerinin farkında sen taş devrindemi yaşıyorsun bu hayvanları ihtiyaçları için değil zevk için öldürüyorlar başkalarının kürk zevki için hayvan sevmek ayrı hayatın gerçekleri ayrı...............
    Rammstein-lost highway ölüleri uyandırabilecek bir parça................

sevgili arkadaşlar konu ilk açıldığı zamanlarda görüntülerle ilgili düşüncelerimi belirtmiştim bu sebepten ötürü burada aynı şeyleri tekrar etmeyeceğim.
    Fakat son zamanlarda forum vandisel' e karşı toplu bir saldırıya dönüşmüş oldu ve ne yazıkki seviyeside bir derece aşağılara düştü.
    Şimdi vandisel'in söylediklerine eğer çok tepkisel yaklaşmazsak, anlatmak istediği bazı şeyleri belkide görebiliriz. Cümle aralarına saklı olan kinayeleri farkedebiliriz;
    öncelikle vandisel hiçbir şekilde yapılanları onayaladığını belirtmiyor. hatta seyrettiği görüntülerden rahatsız olup olmadığını dahi belirtmiyor. söylediği tekşey evrimini tamamlayamayan türlerin daha üst evrim düzeyindekiler tarafından kaçınılmaz bir şekilde kullanılacağını hatta yok edileceği. bunda ters bir şey yok.
    fakat çevreyi kirletende sensin timsah göz yaşları dökende sensin bölümünde biraz acımasız bir genelleme söz konusu. Belkide forumda bu derece ateşli yazıları olan arkadaşlar sadece insan oldukları için çevreyi kirletiyor sayılabilirler ama bireysel olarak bunu en alt seviyede tutuyor olabilirler.
    sonuç olarak vandiselin sözledikleri neoliberalizm ve vahşikapitalizmin en açık şekilde itiraf edilmiş kuralları. fakat yanıldığı tek nokta ise dünyada çizilmiş tek yolun bu olmadığı. insan olmak bizi bu seçimi yapmaya mecbur kılmaz. hepiniz sağlıcakla kalın.

hbgp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat 100 cc
    arkadaşlar bizim neden bu canileri(vandizel dahil)kabul etmediğimizi''mehmetçik budur işte''adlı konu dışı forumundaki başlığı okuyunca daha iyi anladım!!!çünkü bizim atalarımız düşman dahi olsa karşımızdaki eğer yardıma muhtaçsa siperlerin önüne atlayıp canı pahasına da olsa yardım etmiştir!vandizel demişki bu tartışmayı yabancı bir sitede yaptım ve bana hak verenler oldu!bakın kendimi tutamıyorum ve söylüyorum ulan be dürzü onların atalarını sen mehmetçik mi sandın ki bu olayda senin yanında olmasınlar!!!
    bayrağa uzanan eller kırılsın!!!

Motosikleti
    er5
    ciddi anlamda yaşını,yetiştiğin ortamı ve bu denli öfkeli olmanın nedenleri merak ettim.Okudugunu anlamak bu kadar zormudur.Neden geri oldugumuzu zaten biliyordum sen iyice bana ispatladıgın için minnettarım.Bana hakaret etmeden evel 7 kere yutkun 12 kere yazdıklarımı oku ondan sonra hakaret et.ZEvk için hayvan öldürmek için adamlar da milyon dolarlık tesis kuruyorlar dimi :] bence siz hayatın gerçeklerinden uzaksınız bende dile getirince kötü adam oluyorum.

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Vandizel evet o hayvanları içlerine kapattıkları kafesler ve sonra onları o kafeslerden çıkararak yerlere vurarak öldüren insanlar, onları yüzdükleri o paslı ve kör bıçaklar senin dediğin gibi milyon dolarlık tesisleri oluşturan etmenler sanırım.Birde kendini bilgili, akıllı görüyorsunya helal sana doğrusu bence sen yazdıklarımı baştan aşağı bi 30-40 defa okuda belki bir satırını anlarsın.Git koçum sen emperyalistlerle paylaş yorumlarını...

Motosikleti
    er5
    Güzel kardeşim orda izlediklerin hiçbirşey git bir tavuk çiftliğine o hergün yediğin tavukları Türkiyenin köklü tavuk üreticileri nasıl kesiyor biçiyor gör :] Ayrıca danalardan koyunlardan bahsetmiyorum bile.Azıcık hormonlarına hakim ol beyindeki hücrelere sinyaller gitsin.

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Ya abicim gerzek misin sen benim dedemin zaten tavuk çiftliği var nasıl kesildiğini senden daha iyi bilirim bana maval okuma, AYRICA en azından içerisinde hücre bulunduran bir beynim olduğunada seviniyorum ya SEN ne yapacaksın?Danalardan ve koyunlar bahsetme zaten, bizim bahsettiğimiz yerde ve konuda kesilenler DANA ve koyunlar değil.O küçük beynin o kısa filmi izlerken sanırım sadece "puhahaha" diye bir tepki verebildi...

Motosikleti
    er5
    Çok sığ bir insansın sana laf söleme gereği artık duymuyorum.Sana akıl vermek için bu kadar cümleler kurduguma bile pişmanım.Yazık

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Zaten vere vere akıl kalmamış sende bence millete akıl vermeyi bırakta biraz insan taklidi yapmaya başla.Git tiyatro, sikeç filan izle birşeyler öğrenirsin belki ve şu imzandaki resmi kaldır.Sabah aklıma geldi kahvaltı yapmadım.Milletin ne göz zevkini boz ne de miğdelerini...

hbgp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat 100 cc
    şu imzandaki resmi kaldır.Sabah aklıma geldi kahvaltı yapmadım
    MeTaL,
    +1000

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pauıauahuahauhauahua Kürke ve hayvan katliamı karşı diyoruz ama motorsiklet sitesindeyiz ne büyük bir ironi.Çevreyi kirleterek asvatla yaşam alanlarına girerek zaten hayvanları katlediyoruz neden uğraşimki böle geyik işlerle.Hayvanlar evrimlerini gerçekleştiremediler bu yüzden bizim endüstriyel sektörümüzde yok olmaya mahkumlar zaten elimizde onları clonluyrak diriltecek teknoloji mevcut her şey evrim işidir beyler ve bayanlar neden kendi türümüz dışındaki türleri düşünelimki a bize faydaları vardır mesela eylendirriler köpekler besin sağlarlar balıklar inekler yaşatırız ama yaşaması bizim için gereksizleride yok ederiz tıpkı şu an içinde yaşadıgımız dünyadaki gibi etikmi değil ama kim takar etiği.
    aneljezi biz arkadaşın ne dediğini veya demek istediğini bu yazıyı okuyunca anladık tartışma işte burda başladı bu kadar sadist bir düşünce varmı arkadaş yazıda kendini anlatmış işin garibi dünyanın geri kalanıda kendi gibi zannediyor sen eğer bu yazıya hak veriyorsan bu topikteki diğer yazılarını neden yazdın

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    ya vanlı dizel ya biz senin dediklerini anlamıyoruz olm sen şimdi git hangi yabancı siteye gidiyorsan oraya orda yap yorumunu sana hak versinler ama burda sanmıyorum sana hak verecek adam çıkacağını o yüzden fazla zorlama kendini sgit nereye gidiyosan
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler