Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

KÜRKE VE HAYVAN KATLİAMINA HAYIR!

Motovento
    REKLAM ALANI

cemocan, anladığım kadarıyla artık deri eldiven veya mont giymeyeceksin.. kot sana yakışır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    iğreniyor olmayasın?
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

imrenmek mi ??? nassı yani ????????????????????????

toxit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    özür dilerim yanlış yazmısım iğreniyorum

heysem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper 150
    RESMEN ŞOKUM İNSANOĞLUNUN BUNU YAPABİLECEĞİ,NE BİLE İNANMAZDIM EĞER İZLEMESEYDİM.

Motosikleti
    modenas-yamaha
    Alıntı niyazierk adlı üyeden alıntı
    Bu yalancı dünya da üç kuruşluk heva ve hevese kapılıp; ister hayvan, ister insan olsun, bu eziyeti yapanların hesap vereceği yer de var. Üzülmeyin. Kuvvetli olduğu için, insanlara da aynı eziyetin daha fazlasını yapmıyorlar mı? Irak ve Filistinde olanlar kamera önünde cereyan etmiyor. Orada insanların uzuvları böyle canlı canlı kesiliyor. Bu insan görünümündeki mahlukların hesap vereceği yere yavaş yavaş yaklaşıyoruz. Kıyamet ve ahiret niçin var ki? Bu vahşeti üzülerek seyretmekle, zevk alarak seyretmenin bile cezasının ve mükafatının olduğu yer orası. Kıyamete kadar bir peygamber daha gelmiyeceğine göre, bu tür görüntülerin eksilmeyip artacağı ve kıyametin hak edileceği günler geliyor. Şahsen ben sonuna kadar seyredemedim ve kıyamet neden kopmuyor ki? dedim. Ama inşaallah bizim gibi düşünenlerin çokluğu nedeniyle kopmuyordur, diyorum.
    +1

işte bunları gördükçe YAŞASIN CEHENNEM diyorum
    [url]www.anahtarcilar.com[/url]

Motosikleti
    er5
    Pauıauahuahauhauahua Kürke ve hayvan katliamı karşı diyoruz ama motorsiklet sitesindeyiz ne büyük bir ironi.Çevreyi kirleterek asvatla yaşam alanlarına girerek zaten hayvanları katlediyoruz neden uğraşimki böle geyik işlerle.Hayvanlar evrimlerini gerçekleştiremediler bu yüzden bizim endüstriyel sektörümüzde yok olmaya mahkumlar zaten elimizde onları clonluyrak diriltecek teknoloji mevcut her şey evrim işidir beyler ve bayanlar neden kendi türümüz dışındaki türleri düşünelimki a bize faydaları vardır mesela eylendirriler köpekler besin sağlarlar balıklar inekler yaşatırız ama yaşaması bizim için gereksizleride yok ederiz tıpkı şu an içinde yaşadıgımız dünyadaki gibi etikmi değil ama kim takar etiği.

timtim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok malesef olcağada benzemior.

hayvan katliamı ve kürke karşıyız

prometheus valla geçenlerde izledim ben onu arkadaşım bir gör dedide valla onu yapanları ne yapmak lazım düşünemedim hayvanlara olandan sonra çok üzüldüm hayvanlar için ...

timtim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok malesef olcağada benzemior.
    hayvanlara onu yapan insanında derisini yüzmek lazım canlı canlı ki anlasın nasıl olduğunu .kusura bakmayın böyle yazı yazdığım için ama hayvanlara olanlardan sonra ne yazacağımı bilemedim aklıma ilk geleni yazdım ...

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    dünyamıza en çok zararı veren zaten insanoğlu değilmi üç kuruş için bunları yapanlardan ne beklersin ne insan sevgisi ne bitki nede hayvan sevgisi olsun

fireblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah belalarını versin böyle insanlık olmaz
    Rammstein-lost highway ölüleri uyandırabilecek bir parça................

bunun kürkçülükle alakası yok bunlar hayvanlara eziyet ediyorlar. hele o kedi işi hiç hoşuma gitmedi (şerefsizler). hadi kurt kuzu neyse anlayacam ama kedi köpek olmaz

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vandizel
    DEMİŞKİ
    Pauıauahuahauhauahua Kürke ve hayvan katliamı karşı diyoruz ama motorsiklet sitesindeyiz ne büyük bir ironi.Çevreyi kirleterek asvatla yaşam alanlarına girerek zaten hayvanları katlediyoruz neden uğraşimki böle geyik işlerle.Hayvanlar evrimlerini gerçekleştiremediler bu yüzden bizim endüstriyel sektörümüzde yok olmaya mahkumlar zaten elimizde onları clonluyrak diriltecek teknoloji mevcut her şey evrim işidir beyler ve bayanlar neden kendi türümüz dışındaki türleri düşünelimki a bize faydaları vardır mesela eylendirriler köpekler besin sağlarlar balıklar inekler yaşatırız ama yaşaması bizim için gereksizleride yok ederiz tıpkı şu an içinde yaşadıgımız dünyadaki gibi etikmi değil ama kim takar etiği.
    bu sitede senin gibilerde var demekki sığ düşünen sığ insanlar

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı vandizel adlı üyeden alıntı
    ALLAH sana akil fikir versin. amin.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı conann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni seyhan 301 idi çalındı
    Arkadaşlar filmi sonnuna kadar seyrettinizmi bilmiyorum ama hayvancağız kürkü tamamen yüzüldükten sonra hala canlıydı ve kafasını çevirip arkasına baktı,o an içim parçalandı.Allah tüm hayvanları bu insanlardan korusun.Bu arada ben çok yeni bir üyeyim ve forumdaki arkadaşların bu konuya duyarlılık göstermeleri (VANDİZEL HARİÇ) çok hoşuma gitti.DEMEKKİ DOĞRU YERE GELMİŞİM.

hbgp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat 100 cc
    VANDİZEL AMA SENDE Bİ İŞE YARAMIYOSUN BİZİM İÇİN GEREKSİZSİN YANİ!SENİNDE Mİ DERİNİ YÜZMELİ!GERÇİ BİRAZ ETİK DIŞI AMA KİM TAKAR ETİĞİ

Motosikleti
    er5
    Ben mevcut durumu size özetledim aaaaaaaaa çok yazık vahşi insanlar tüh kaka dicenize biraz çevrenize bakın ve hayatı anlamaya neden böyle olayların yaşandıgını anlayın.Allah bana akıl fikir vermişki bu gerçekleri öğrenmişim.Konuşmak kolay bu gerçekleri çürütmek zordur.Bizde hayvanları seviyoruz dimi gerçekleri görünce işitince ama çok çocuklaşıyorsunuz.

hbgp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat 100 cc
    bak hocam adın dizel hatta vandizel tamam geç kavrıyosun buna diyecek sözüm yok ama bu şekilde bir arpa boyu yol alamazsın!Allah sana akıl ve fikir vermiş ama lütfen onu doğru kullan dogru kullanmak senin elinde!

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vandizel
    motor sürücüleri bu gibi konularda çok hassas olur bırak canlı bir yaratığı yoldaki ağaç gölgesinin bir çeşmenin değerini çok iyi bilirler
    doğayla çok içiçedirler az yakıt yakar havayı az kirletirler çoğu evcil hayvan besler veya beslemiştir evet motorsiklet sitesindeyiz bu insanlardan çokça var burda bir tek istisna sensin hani sıkça diyoruzya motor bir ulaşım aracı değil yaşam felsefesidir diye anlatmak istediğimiz bu

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    vandizel

sen insanmısın bu nasıl bir düşünce tarzı anlam veremedim orda hayvanların derisini yüzüyolar sen gelmiş çevre kirliliğinden bahsediyorsun ne alaka çevre kirliliğiyle tamam canlılar yaşamını sürdürmek için diğer canlıları öldürür bu gerçek buna herkes katılır ama işkence yapmadan bir kaplan bile avını yakaladığında ilk boynuna saldırırki en kısa zamanda ölsün acı çekmesin diye bir hayvan bile bunu düşünebiliyorken sen nasıl oluyoda bu şerefsizleri savunabiliyorsun anlayamıyorum insanlığın bu kadarmı
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler