Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

KÜRKE VE HAYVAN KATLİAMINA HAYIR!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı analjezi adlı üyeden alıntı
    prometheus hani sabitleyecektin yine gitti sayfa?
    Abi "Konu Dışı" bölümüne girdiğinizde en üstte zaten başlık.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Allah belalarını versin aynı şekilde,bunlara hayvan dersek hayvanların asaletleri ile oynarız.Ya bunlara bir ad bulamıyorum sadece katil diyebiliyorum
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

sapla samanı birbirine karıştırmayalım

bu vahşetin kurban bayramı ile alakası yok

Misafir
    hocam kürk olayı na birşey diyememde bu adamların yaptığı şerefsizlik.ya canlı canlı derisini yuzuyırlar derisi yuzulup atılanlar bile hala can çekişiyor.ne diyeyim.ya bunlar sadistmidir satanismidir.hocam hangi milletten bunlar neresi burası aksam aksam yatcak vakit hiç hos gelmedi vallaha.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Satanist değilller valla orası kesin çünkü bir satanist bile dayanamaz bu adamların yaptıklarına , dün yaklaşık 250 adet maille arkadaşlarımı uyarmaya çalıştım onlarda tanıdıklarına gönderseler böyle böyle yayılırız.Şu an için elimden gelen bu
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

arkadaşlar sorun o adamlarda değil fark ettiğiyseniz sokakları toz toprak olan arabaları en azaından 30-40 yıllık çok geri kalmış bir ülkede yaşayan gariban insanlar belkide hayvan başına en fazla 1-2 dolar alıyorlar yaptıkları harekette işlerinin bir parçası çünkü kürkü zedelememmeleri gerekiyor. sorun o adamlarda değil.
    sorun pariste milanoda new yorkta istanbulda davetiyeleri dahi 5000 dolardan satılan defilelerle o kürkkleri dünyadaki her türlü canlıyı sömüren ve israfı yaşam tarzı haline getiren bir insanın yaşaması için gerekenin binlerce katı tüketen zümrelerde bu yanlış yaşam tarzının ortadan kaldırılamaması binlerce hayvanın soyları tükenene kadar bu şekilde öldürülmesine sebep olacaktır.

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    malesef bu vahşete dur dicek ne bir devlet nede bir millet çıktı bu zamana kadar bence asıl üzücü olan bu.hayvanlar insanlar tarafından kürkleri yağları hatta ve hatta kozmetik için kemikleri bile kullanılıyor bunun için katlediliyorlar dolaylı yoldanda olsa bilmeden yada bilerek bizim insanlarımızda bu ürünleri alıp yine bilmeden destek vermiş oluyor ve bu böle sürüp gidiyor ne diyim allah yardımcımız olsun bizim kınamaktan başka yapacak bişeyimiz yok saygılar

Kawasaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allahım sen büyüksün
    Durdurun dünyayı müsait bir yerde inecek var

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    inanın tüylerim diken diken oldu inancı olan birisi aç bile kalsa bu kadar vahşet yapamaz ya anlatacak bişey bulamıyorum zaten bende o canlı canlı derisini yüzüp hayvanı bıraktığında ağlamaya başladığında kapatdım daha fazla dayanamadım
    @BBRR haklı biz inancımız dolayısı ile kurban bayramını kutluyoruz ama dediği gibi acı çekmemesi için gerekli bilgiyi kesen kişi alıyor ama onda bile inanın 1-2 hafta kendime gelemiyorum
    ERASER WİLL COME BACK

etini yemek için öldürdüğümüz bir hayvanın diğer bölümlerinden yararlanmak vicdanıma ve mantığıma çok aykırı gelmiyor asıl sorun yaşamak için ihtiyacımız olanın dışındakini vahşice öldürmekte

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    izledim videoyu ve keşke izlemeseydim oldum. bilinclenmek icin izlemek gerek orasI dogru ancak dayanılır gibi degil. Baya bir dayanmaya calistim. Birde isyerindeyim. gözlerim falan doldu kapadım dayanamadım. Yemin diyorum bak, oyle birsey yapan birini o anda gorsem elimde bi silah olsa saniye dusunursem vurmamak icin allah belamı versin. 100 yıl hapis yatacagımı bilsem orda a...nı ....kerim... hay allam.. duramıyorum kufurun bin para oldum zaten.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Motosikleti
    Piaggio
    www.foklar.gen.tr ye de bir göz atarsan1z sevinirim arkadaslar orda da bu katliami aratmiycak Kanada fok katliami var hiç olmadi uye olur veya proteso ederseniz sevinirim.
    Allah'a havale...

hocam o sayfa açılmıyor

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunlar hayvan bile olamaz nasıl bir yaratıksa isim bulamıyorum
    doğada ancak karnını doyurmak için avlanır vahşi etoburlar o da zayıf ve güçsüzler avlanır .
    fakat arz talep meselesi önce kürk giyen kişileri sokak ortasında soyup iyice dövmek gerek ki talep olmasın

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunları yapan insanalrın(insan denmez ya) Allah belalarını versin.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Geçen akşam seyrettim görüntüleri. Hala etkisinden kurtulamadım. Bu nasıl bir vahşet böyle. İnsan ne kadar vahşi bir yaratık. Umarım ilahi adalet vardır. Umarım o şerefsizler, o hayvancıkların çektiklerinin milyon katını çekerler.

walla arkadaşlar ben bunu izledikten sonra sizler gibi bişeyler yapmaya karar verdim ve o videoyu pc ye indirdim. internet sitelerimde yayınlayacağım. Belki bir gün Ali KIRCA'de izlerde oda ana habere konu yapar.. Ve hergün cafeme gelen yüzlerce kişiye de izleteceğim.. Hesap açtıran önce onu izleyecek.. Belki o video çok eski ama o mantık eminim hala sürüp gidiyor.. (kürk giyildiği sürecede devam edecek) Kim bulup dağıtıyorsa tşk..

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı niyazierk adlı üyeden alıntı
    Bu yalancı dünya da üç kuruşluk heva ve hevese kapılıp; ister hayvan, ister insan olsun, bu eziyeti yapanların hesap vereceği yer de var. Üzülmeyin. Kuvvetli olduğu için, insanlara da aynı eziyetin daha fazlasını yapmıyorlar mı? Irak ve Filistinde olanlar kamera önünde cereyan etmiyor. Orada insanların uzuvları böyle canlı canlı kesiliyor. Bu insan görünümündeki mahlukların hesap vereceği yere yavaş yavaş yaklaşıyoruz. Kıyamet ve ahiret niçin var ki? Bu vahşeti üzülerek seyretmekle, zevk alarak seyretmenin bile cezasının ve mükafatının olduğu yer orası. Kıyamete kadar bir peygamber daha gelmiyeceğine göre, bu tür görüntülerin eksilmeyip artacağı ve kıyametin hak edileceği günler geliyor. Şahsen ben sonuna kadar seyredemedim ve kıyamet neden kopmuyor ki? dedim. Ama inşaallah bizim gibi düşünenlerin çokluğu nedeniyle kopmuyordur, diyorum.
    son satir haric, yorumuna katiliyorum sn. niyazierk. kiyametin bir saati var. o zaman kopacak. sevgiyle kalin...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

cemocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    izh
    Deri mamüllerini de kullanmayacağım bundan sonra. Bu ve benzeri şeyleri yapanları ve göz yumanları lanetliyorum.

toxit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GERÇEKTEN İĞĞĞRENÇ BAZEN İNSANLARDAN İMRENİYORUM

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler