Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Teknik Yardım Gerekli Dostlar...(ADSL/Tarife Değişimi/Limitli/Limitsiz Hk.)

Motovento
    REKLAM ALANI
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak sınırsıza geçiyorum...makina yavaşlarsa senden bilirim...allah yarattı demem girişirim buraya geldiğinde..
    adama bak ya ben geçme diyom elleme kalsın böyle diyom arıza adam sınırsıza geçecem senden bilirim girişirim diyor pişman olacağın şeyler yapma dedecim uyarmıştı ama dinlemediydim deme sonradan sen dedelerine çay çorba taşımasanda bak biz torunları düşünüyoz gene iyiliğine konuşuyorumi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    80 gb sata disk 90 lira

90 lira tukaka...o dediğin kötü bişey...mabgır dedinmi algıladım şimdi...benimki kaç onu bilmiyorum ama hafızası...

üyelerden biloo var okuyosa bilir...lan Bülent benim hafıza kaç...kanka aramışın 20.59 da...şarjdaydı telefon...kusura bakma...

Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    torun sen öyle sanıyon benim sınırsız varken max. 6 gb dl ediyordum sen sınırsız denilince şu anki bağlantın gibi sanıyorsun 1saatte ineceğine 4 saattew inmiyormalesef şu anda indirme hızı 100 ün altına inmiyor ama 256 varken 14-15 bazen 23-24 lerde olurdu ayrıca bir gözlemim daha var hani sabaha kadar açık bırakırsın iner diyorlarya eğer geçersen göreceksin bağlantı kendine ya kopuyor yada dl hatası veriyor öyle saatlerce indirmede kalınca işlem

pardon dede yanlış algılamışım...E ne demişler iyilik yap denize at bizim sazan Mete Han yakalar....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Kankilerim abilerim abloşlarım...şincik ben ayda 29 ytl lik 3 gb limitli dalgayı kullanıyorum...fekat geçenlerde üj bej film ve oyun indireyim dedim...delikanlı kullanıcı gb ye mb ye bakmaz indirir aşağı dedim...
    kanka ufak atta civcivler yesin be bilmesek bizede yutturucan dimi dana seni , olm senin makinada deepfreze denen dandik program yokmu....ulan bi resim bile kaydedemiyoken bilgisayarına oyun ve 3-5 film indirsen neye yarar.... resetlediğin anda kendine format atıyo olm senin dandik makina....malum sende korkuyon elini değemiyosun makinaya.... neymiş elektronik aletmiş bozulurmuş....lan daha senin makina flashdisk'i tanımıyo be git kendini köprüden at rezil herif hiç karşımda konuşma boşuna....böyle boş konular içinde milletin zihnini yorma geyiklerin efendisi seni zuhahahahaha
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka ufak atta civcivler yesin be bilmesek bizede yutturucan dimi dana seni , olm senin makinada deepfreze denen dandik program yokmu....ulan bi resim bile kaydedemiyoken bilgisayarına oyun ve 3-5 film indirsen neye yarar.... resetlediğin anda kendine format atıyo olm senin dandik makina....malum sende korkuyon elini değemiyosun makinaya.... neymiş elektronik aletmiş bozulurmuş....lan daha senin makina flashdisk'i tanımıyo be git kendini köprüden at rezil herif hiç karşımda konuşma boşuna....böyle boş konular içinde milletin zihnini yorma geyiklerin efendisi seni zuhahahahaha

ulan zibidi film indirip sanki arşivmi yapacaz...hırbo...izle ve sonsuzluğa gitsin...vara vara senin makinadaki sayısız abidik gubidik programlara ne demeli...hatta geçen kendin dedin...yok yok makinada diye...ne bulursan indiriyorsun...gereksiz virüs programları vs...flash diski niye tanımadı anlamadım...anlamadığım bişey için neden üzüleyimki ...sanki benim aleyhime bir şey....hıh...

sen esasında gta san andreas yüklemen için bilgisayarımı vermeyince böyle tutuştun Muhasebe müdürü sıfatlı ofisboy....

ben anlıyom senin derdini...kanka ben makinamı elletmem kusura bakma...bu cebine koyup gidebileceğin bişey değil...birde arabada benim bilgisayarda benim yani...yuh be....hem lojistik hemde teknik desteek yaniii....Allahtan kork be kanka...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı pyro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT'nin yavaş açılmasına gelince, Firefox bu konuda daha iyi sonuç veriyor. Firefox ne dersen o da Internet Explorer gibi bir tarayıcı. www.mozilla.org adresinden indirip kullanabilirsin.
    arkadaşım o senin dediğin program bende de var bende bu adamın komşusu sayılırım bilgisayarındaki şu dandik deepfreze programı olmasa daha neler yüklücemde hiçbişeyi kaydetmiyo dandik program iptalde etmiyo vatandaş,özellikle bu konularda çok korkak boşuna yormayın yani kendinizi....

ulan zibidi film indirip sanki arşivmi yapacaz...hırbo...izle ve sonsuzluğa gitsin...vara vara senin makinadaki sayısız abidik gubidik programlara ne demeli...hatta geçen kendin dedin...yok yok makinada diye...ne bulursan indiriyorsun...gereksiz virüs programları vs...flash diski niye tanımadı anlamadım...anlamadığım bişey için neden üzüleyimki ...sanki benim aleyhime bir şey....hıh...

sen esasında gta san andreas yüklemen için bilgisayarımı vermeyince böyle tutuştun Muhasebe müdürü sıfatlı ofisboy....

ben anlıyom senin derdini...kanka ben makinamı elletmem kusura bakma...bu cebine koyup gidebileceğin bişey değil...birde arabada benim bilgisayarda benim yani...yuh be....hem lojistik hemde teknik desteek yaniii....Allahtan kork be kanka...

bak yine bana ne demiş ne diyim abiler ben bu adama tahta işte kafa almıyo ben burda 2 adım öteden 3 kelimeyi anlatamıyorum size allah kolaylık versin.... kanka GTA'yla falan alakası yok uydurma....
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    hadi len ordan hoşaf....vermedim makinayı kaç gündür tripdesin...Cafeye gittik çocuk gibi küstün işte...

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    hacı son zamanlarda modlar hayalet oldu ...varlıkları yoklukları belli değil...bu beni rahatsız ediyor...yani dostlarımız modluk zırhı altındalar ve bu zırhın arkasında bakıyorlar siteye...eski paylaşımlardan eser yok...ağır abi formatı ve işimize gücümüze bakalım mantığı üzüyor beni...site içinde kimse birbirini tanımıyor valla...gezilerde dötüme parmak atan mod sitede triplere giriyor...
    Ben hayalet değil, bukalemun oldum Onlar gibi misafir takılıp, çıkıyorum
    Paylaşım istiyorsan yaparız daha 3-5 albüm , sorun değil...

Bir de bu "parmak" konusundan çok çektin, çok çekeceksin, sokmadan, sokulmadan bırak derim ben
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hayalet değil, bukalemun oldum Onlar gibi misafir takılıp, çıkıyorum
    Paylaşım istiyorsan yaparız daha 3-5 albüm , sorun değil...

Bir de bu "parmak" konusundan çok çektin, çok çekeceksin, sokmadan, sokulmadan bırak derim ben

kanka çok değiştiniz çoookk...artık en azından paylaşımlarda bile yoksunuz...modluk demek köşeye çekilip izlemek değil ki...

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    mete_han abi nooldu. hangisine geçtin.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    56k dial-up .
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    Alıntı mostwanted_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han abi nooldu. hangisine geçtin.
    kanka Allah seni inandırsın bi Gayrettepeye gidip dilekçeyi veremedim ya...limitli 49 a geçecem...

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    56k dial-up .
    bişey bilmeyince espirikde anlaşılmıyor...ısn't ıt...

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    en iyisi tt net mete
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı KÜRŞAD_KORKUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en iyisi tt net mete
    başka alternatif varmı...

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    56k dial-up .
    bişey bilmeyince espirikde anlaşılmıyor...ısn't ıt...
    Daha dün açıklamadık mı o esprideki terimi...

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    başka alternatif varmı...
    tt net 145 ve 146 dan bağlantı,,hani adsl ye kıyasla biraz daha pahalı o bakımdan demiştim....
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

Motosikleti
    ne anlayımki kanko...çevirmeli dedin...yani çevirmeli ne oluyor...

Alıntı KÜRŞAD_KORKUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tt net 145 ve 146 dan bağlantı,,hani adsl ye kıyasla biraz daha pahalı o bakımdan demiştim....
    abi ben anlamıyom yav...145-146 bilmem...adslden limitli bir garip kullanıcıyız işte...

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    ne anlayımki kanko...çevirmeli dedin...yani çevirmeli ne oluyor...

abi ben anlamıyom yav...145-146 bilmem...adslden limitli bir garip kullanıcıyız işte...
    bilgisayarı ters çeviriyosun. sonra internete giriyosun. çevirmeli internet oluyor

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Abi 0822, kullanıcı adı, parola...daha ne denir işte?

Motosikleti
    most kürşad ya üstüme gelmeyin yav...

olcan 0822 yi nasıl tuşluyon abi...modem otomatikmi arıyo nası yav yani...çokda merak etmesemde adetten sorayım hadi...

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    ver coşkuyu ver coşkuyu....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler