Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Teknik Yardım Gerekli Dostlar...(ADSL/Tarife Değişimi/Limitli/Limitsiz Hk.)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı pyro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT'nin yavaş açılmasına gelince, Firefox bu konuda daha iyi sonuç veriyor. Firefox ne dersen o da Internet Explorer gibi bir tarayıcı. www.mozilla.org adresinden indirip kullanabilirsin.

makinamda benim kontrolüm dışında varlık gösteren deep freeze diye bir alıen var...ve şifresinide bilmiyorum...deep freezei koyan arkadaş şifre yok sana makina açılırken evetmi hayır diye sorar diyor...oekeye bas deep devre dışı kalır diyor...önceden öyleydi sistem her açılışta sorardı...ama son 6 aydır bişey sormuyor...kral benim diyor...şifrede istiyor...aynı elemanada götürmüyorum çünkü bu işime geliyor...neyse Bilgisayarım kapandığında yeni doğmuş bir bebek gibi oluyor yani...0 hafıza...

sağolasın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Forrap yok mu? Sorsana ona.
    Dedikleri doğru, nette gezerken, e-posta okurken çok fark olmaz. video indirmede, oyun oynamada daha yavaş olur.
    TT'nin yaptığına indirim denemez zaten. TT sadece kotalıların kalitesini arttırıyor. İndirim demek çin kotayı da arttırmaları gerekir, kota artıyor mu? Hayır.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete abi neyse ki millet seni tanıyor,bi print screen i bilememişimNeyse...Abi bak şimdi ortalama bi film ne kadardır diye bir soru saçma tabi.Ama sana şöyle söyleyim.Divx bir film indirirsen bu işi 800 mb civarında halledebilirsin(ortalama)ama vcd ve benzeri formatlarda indirdiğin filmler 1 gbtı geçer ortalama olarak 2 cdlik bir film için 1.300 mb civarı bir yer kaplar.Bunlar tamamen ortalama veriler.Bu arada 6 gb dan 9 gb a geçeyim mi düşünmeye başladın bu seferde.Birazdan da dersin sınırsız 1024 mü bağlatayım yoksa 2048 mi

ulan hırbo tuncer...benim sürekli bastığım ve her dokunduğumda aynı yerde olması gereken tuşu yeni kablosuz klavyeye geçtiğimdem sana soruyorum ve sen bilmiyorsun... birde tarif ediyorum ha msnde...şunun üstünde diye...

galiba esas zırto benim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    la mete ben geçen ay sınırsızdan senin tarifeye yani 3gb limiltiye geçtim youtobe den filan video izlemek işkence oluyordu zaten sınırsızdaikende en fazla 5-6 gb harcıyordum şimdi gene 5-6 gb harcıyorum 50 ytl para veriyorum kotayı 3 gb aşmama rağmen bence hiç ilişme bu şekilde devam et belki bazı aylar dl yapmazsın kotan olduğu gibi durur o yüzden 6gb 1024 e bulaşma bence

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    mete abi telekoma işe gir memure olarak 2 mbit sınırsız yalnız 30 ytl çalışanlara

Motosikleti
    Filmler 700mb, 2 cd'lik bir film 1.4 gb.

TTnet'in bir programı olması gerek, bildiğim kadarı ile o sana anlık rapor veriyor

Hey sınırsız kullanıcı, gel seni 1 megabitlik 6 gb kotalı pakete alalım diyor TT. Eğer 6 ay içinde memnun kalmazsan eski paketine geri geçebilirsin diyor. Ama bu teklif demin dediğim gibi sınırsızdan sınırlıya, senin işine gelmez.

Sonuçta ben derimki ayda 70 YTL çok para. Sonuçta gene bir sınırın olacak ve bu sana yetmeyecek. Eğer geçebiliyorsan 256 sınırsıza geç.

thank you sir...peki 256 ye geçtim...film indiriyom fütursuz ve gamsızca...peki 1 saatte indireceğim demekki 4 saatte inecek...ısn't ıt...

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forrap yok mu? Sorsana ona.

onun dimağını yeteri kadar zehirledim...sıra yeni kurbanlarda...

Motosikleti
    speederbike
    Evet, 4 saatte inecek. Ama istediğin kadar inecek. Ne fark eder 4 saatte inmesi? Tezgaha mı süreceksin? Yatarken başlar indirmeye, sabaha biter.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    thank you sir...peki 256 ye geçtim...film indiriyom fütursuz ve gamsızca...peki 1 saatte indireceğim demekki 4 saatte inecek...ısn't ıt...

onun dimağını yeteri kadar zehirledim...sıra yeni kurbanlarda...

4 saate indirirsen iyi.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la mete ben geçen ay sınırsızdan senin tarifeye yani 3gb limiltiye geçtim youtobe den filan video izlemek işkence oluyordu zaten sınırsızdaikende en fazla 5-6 gb harcıyordum şimdi gene 5-6 gb harcıyorum 50 ytl para veriyorum kotayı 3 gb aşmama rağmen bence hiç ilişme bu şekilde devam et belki bazı aylar dl yapmazsın kotan olduğu gibi durur o yüzden 6gb 1024 e bulaşma bence

dede son durum bu...

boşamı pipirikleniom acaba...ama sınırsız olsa uçucam kesinim...downland manyağı olucam...

Motosikleti
    Seyhan 125

mete abinin dükkan

Motosikleti
    Evet, 4 saatte inecek. Ama istediğin kadar inecek. Ne fark eder 4 saatte inmesi? Tezgaha mı süreceksin? Yatarken başlar indirmeye, sabaha biter.

alp ve water 3-4-5 saat çok ya...o ne abiler ya...delikanlı film 1 saatte iner...

musti o ne la...wohaaa....

Motosikleti
    BMW R1200GS '08 & Piaggio X9 250 '06
    [QUOTE=mete_han;481108]thank you sir...peki 256 ye geçtim...film indiriyom fütursuz ve gamsızca...peki 1 saatte indireceğim demekki 4 saatte inecek...ısn't ıt...

Teoride evet, partik hayatta download hızını etkileyen başka unsurlarda var, senin bağlanıp dosyasını indirdiğin kişilerin sayısı ve bağlantı hızı gibi. Ama kısaca 2.5-3 katı gibi bir zaman fark eder. Bence buna kafayı takma akşam yatarken ver komutu sabah hazır, sen uyurken bir saatte indirse ne olacak. Ben sınırsıza o kadar alıştım ki başka bir alternaitf düşünemiyorum bile.

Motosikleti
    speederbike
    Yavaş insin, harddiskin daha yavaş dolar böylece.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dede son durum bu...

boşamı pipirikleniom acaba...ama sınırsız olsa uçucam kesinim...downland manyağı olucam...

torun sen öyle sanıyon benim sınırsız varken max. 6 gb dl ediyordum sen sınırsız denilince şu anki bağlantın gibi sanıyorsun 1saatte ineceğine 4 saattew inmiyormalesef şu anda indirme hızı 100 ün altına inmiyor ama 256 varken 14-15 bazen 23-24 lerde olurdu ayrıca bir gözlemim daha var hani sabaha kadar açık bırakırsın iner diyorlarya eğer geçersen göreceksin bağlantı kendine ya kopuyor yada dl hatası veriyor öyle saatlerce indirmede kalınca işlem

Motosikleti
    speederbike
    Benim pc 3 aydır açık diyeyim.

Motosikleti

Bence buna kafayı takma

akşam yatarken ver komutu sabah hazır, sen uyurken bir saatte indirse ne olacak.

ben ve kafayı takmamak olabilesi bir olgu değil...Psikotravma...Nörosemptom...anksiyete ve derin ruh bilimlerinde tez olabilecek kadar hezeyan ve buhran yaşayabilirim bazen...yani bilgisyarın gece çalışma düşüncesi bile beni rahatsız etmekte...nedenmi sanki ben yanında olunca benim kontrolümde çalışıyor gibi...yani iç dinamiklerden bahsediyorum....gece ben uyurken benim bilgim dışında çalışan bir cihaz beni rahatsız eder ve uyutmaz...abartmıyorum işin aslı bu...Ama nedense buzdolabını bu kategoriden çıkarabilecek kadarda garibim...yani az buçuk manyağım...ne alaka yazdım bilmiyorum...ama film indirirken bu lanet pc iyice yavaşlayacak ve beni çıldırtacak...ve bir gece film indirirken bana tepki olarak ısınacak patlayacak bişeyleri tutuşturacak ve beni yok edecek...artık paranoyamı panik atakmı bilemiyorum...

yaaa işte eyle...

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    ooo sayın modum tedbil-i kıyafetle halkın içine inmişsin ...sağol...ama fermanda buyurulanı yapmazsan kelle gider...
    Ünlü düşünür Recep İVEDİK'in de dediği gibi "Hiçbir şey anlamıyorum dediğinden"
    Kıyafet herzamanki gibi, kelle güvende

Bir de şu deep freeze'i deep freez'e kaldırmayı anlatmadım mı ben sana
    Anlatmadıysam msn açık, beklerim...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    Yavaş insin, harddiskin daha yavaş dolar böylece.

abi heemi diyom başkada bişey diyemiyom...çünkü anlamıyoomm...

Motosikleti
    Seyhan 125
    abi heemi diyom başkada bişey diyemiyom...çünkü anlamıyoomm...
    80 gb sata disk 90 lira

Motosikleti
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    torun sen öyle sanıyon benim sınırsız varken max. 6 gb dl ediyordum sen sınırsız denilince şu anki bağlantın gibi sanıyorsun 1saatte ineceğine 4 saattew inmiyormalesef şu anda indirme hızı 100 ün altına inmiyor ama 256 varken 14-15 bazen 23-24 lerde olurdu ayrıca bir gözlemim daha var hani sabaha kadar açık bırakırsın iner diyorlarya eğer geçersen göreceksin bağlantı kendine ya kopuyor yada dl hatası veriyor öyle saatlerce indirmede kalınca işlem

bak sınırsıza geçiyorum...makina yavaşlarsa senden bilirim...allah yarattı demem girişirim buraya geldiğinde..

Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ünlü düşünür Recep İVEDİK'in de dediği gibi "Hiçbir şey anlamıyorum dediğinden"
    Kıyafet herzamanki gibi, kelle güvende

Bir de şu deep freeze'i deep freez'e kaldırmayı anlatmadım mı ben sana
    Anlatmadıysam msn açık, beklerim...

hacı son zamanlarda modlar hayalet oldu ...varlıkları yoklukları belli değil...bu beni rahatsız ediyor...yani dostlarımız modluk zırhı altındalar ve bu zırhın arkasında bakıyorlar siteye...eski paylaşımlardan eser yok...ağır abi formatı ve işimize gücümüze bakalım mantığı üzüyor beni...site içinde kimse birbirini tanımıyor valla...gezilerde dötüme parmak atan mod sitede triplere giriyor...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler