Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ölecektim,teğet geçti :S

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    yaklaşık 1 saat önce dışarı çıktım her şey gayet güzel,keyfim yerinde yolumda yürüyorum.Caddeye geldim ve karşıya geçmem gerekti baktım kırmızı ışık yine de kontrollü olup caddeyi kontrol ederek karşıya geçiyordum ki...insan olup olmadığını hala düşündüğüm(!) bir yaratığın kullandığı araba üstüme gelmeye başladı ve gerçekten arabasından beklenmeyecek kadar hızlıydı...kendimi hemen karşı kaldırıma attım ama aynasının koluma çarptığını hissettim yani iki sn. geç kalsam silent hakkında konu dışında değil de daha alt bölümlerde(?) bir topic açılabilirdi Tam ben "çarpacak bu ... birine " diye içimden geçirirken paldır küldür bir ses geldi ve bir döndüm baktım ki gerçekten de sözümden çıkmamış(!) dediğimi yapmış çarpmış birine adam ayağa kalkamadı ki zaten sonrasında bayıldı sanıyorum yaşadığını söylediler ama hastaneye kaldırılana kadar ne olur bilmiyorum umarım iyileşir Biraz kendime geldikten sonra da musti'nin yaptığı gibi "ben bu adamın........" cümlesindeki boşlukları doldurdum bol bol hala da büyük bir sinirle doldurabilirim
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sürekli dikkatli olmak lazım, geçmiş olsun verilmiş sadakan varmış.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Geçmiş olsun kardeş.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Geçmiş olsun...

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Büyük geçmiş olsun silentfairy..
    Sonrasında ne oldu polise teslim edilebildi mi bari o (boşluk)?
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    valla büyük geçmiş olsun....

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    geçmiş olsun,ucuz atlatmışın.var öyle dengesizler ülkemiz de.onlara söylenecek söz bulamıyorum.neyse............................
    ::tutkuy::

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun Merve.Sende bişey olmaması sevindirici ama diğer adamda kaldı aklım,umarım bişeyi yoktur.Altındaki arabayı tahmin ediyorum elemanın nedense.Kaza değil bu düpedüz katillikBende benzer şeyler atlatıyorum motosiklette sürekli,her gün bir kazadan kıl payı kurtuluyorum.En sonunda sobelenicem ya dur bakalım ne zaman...
    Özellikle kızlara artistlik yapıcam diye sağda solda gazlayıp,altındaki arabayı ferrari sanan salaklar varya iyice deliriyorum onlara.Sanki kız senin doğanınla pati atmana hasta olup senle çıkacak,angut işte.Kesin o elemanda öyle bişeydi.
    Çok çok geçmiş olsun tekrar...Umarım bir daha böyle bişey başına gelmez

chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    büyük geçmiş olsun.. biliyor musun aslında bu heriflere sadece sövmek yetmez sallamak lazım 2 tane hatta oda yetmez.Bugün bi dolmuş la yüzyüze giriyorduk şerefsiz 3 seritli gidiş geliş li yolda 3. şeritten zaten sollama yapan bir arabayı solladı.Karşısında olduğumdan dolayı bankete çıkmak zorunda kaldım.. küfürüde salladım en kalitelisinden ama ddurmadı şerefsiz... bu tür embesiller her zaman varlar ne yazıkki
    ...........KARAALİ.........كاراالط

eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kktc de sürgünde... 3 yıllık hasretlik yaşayacam belliki
    Motosikleti
    tiger250, nexus 500, virago 1100
    Böyle biri için söylenecek söz bulmakta zorlanıyorum desem yalan olur.
    Aklıma o kadar çok şey geliyorki.

Büyük geçmiş olsun.
    Uarım diğer vatandaşın önemli bişeyi yoktur.
    KAYBOLMUŞ BİR KENTİN ESKİCİSİYİDİ
    MAKİNELEŞMEYE KARŞI, DUYGULARI TOPLUYORDU
    %0.1

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Geçmiş olsun fairy.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Geçmiş olsun.
    Özellikle büyük şehirlerde insan hayatı pamuk ipliğine bağlı.
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    geçmiş olsun yapıcak bişey yok!"EĞİTİM ŞART!
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

speedygonzales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :-(
    bizim canımız işte böyle tesadüflere kalmış sana çok sevindim ama diğerine üzüldüm şimdi belki bi evde yas vardır bir salağın yüzünden...
    çok geçmiş olsn

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    gecmis olsun:( obur adama carpinca plakasini aldin mi? kacti gitti mi serefsiz?
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Starwars-14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY Superlight 150
    Alıntı silentfairy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaklaşık 1 saat önce dışarı çıktım her şey gayet güzel,keyfim yerinde yolumda yürüyorum.Caddeye geldim ve karşıya geçmem gerekti baktım kırmızı ışık yine de kontrollü olup caddeyi kontrol ederek karşıya geçiyordum ki...insan olup olmadığını hala düşündüğüm(!) bir yaratığın kullandığı araba üstüme gelmeye başladı ve gerçekten arabasından beklenmeyecek kadar hızlıydı...kendimi hemen karşı kaldırıma attım ama aynasının koluma çarptığını hissettim yani iki sn. geç kalsam silent hakkında konu dışında değil de daha alt bölümlerde(?) bir topic açılabilirdi Tam ben "çarpacak bu ... birine " diye içimden geçirirken paldır küldür bir ses geldi ve bir döndüm baktım ki gerçekten de sözümden çıkmamış(!) dediğimi yapmış çarpmış birine adam ayağa kalkamadı ki zaten sonrasında bayıldı sanıyorum yaşadığını söylediler ama hastaneye kaldırılana kadar ne olur bilmiyorum umarım iyileşir Biraz kendime geldikten sonra da musti'nin yaptığı gibi "ben bu adamın........" cümlesindeki boşlukları doldurdum bol bol hala da büyük bir sinirle doldurabilirim

çokk geçmiş olsunn, hayvan çooook piiyasadaaa

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Geçmiş olsn bakalım!!! :(

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    teşekkür ederim arkadaşlar hepinize.Evet çoğunluğun da dediği gibi böyleleri çok ortada malesef Kazazedeye ne olduğunu bilmiyorum ama hastaneye kaldırmışlardı en son.Arabadaki yaratığın da kaçma şansı yoktu zaten o sırada hem ortalık karıştı bir anda yol kapandı,hem de en az 15 şahit vardı(otobüs durağının önünde oldu kaza) plakasını alan mutlaka olacaktı.Ben de almıştım ama unuttum malesef ama polis geliyordu duyduğuma göre cezasını çekecektir
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

Benzer bir kaza dün de Eskişehir'de gözümün önünde yaşandı!
    Bu sefer vatandaşın biri yola fırladı. Sürücü de ona çarpmamak için kaldırıma doğru kırdı. Kaldırımdan inipte karşıya geçmek üzere olan bir yaşlı amcaya çarptı. Olay yerinde 3 tane motorize polis görev yaptığı için anında müdahale ettiler.Yine olay yerine 50 mt uzaklıktaki acil yardım istasyonundan ambulans geldi.

Eskişehir zaten acil yardım konusunda küçük bir yer.
    Evlere en uzak ambulans istasyonu 5 dk uzaklıkta!

Motosikleti
    HONDA cgl 125
    geçmiş olsun verimli sadakan varmış

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler