Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fıkraaaa

Motovento
    REKLAM ALANI

Kadının biri papagan almak icin petshopa gitmis gezmis gezmis ama butun papaganlar cok pahalıymıs neyse kadın tam cıkarken tezgahtar sormus hanım efendi dusundugunuz fiyatta papagan bulamadınız galiba elimde 1 tane papagan var fiyatıdada oldukca ucuz ama bir kusuru var demis.KAdın nedir diye sormus.Tezgahtarda sorunu S harflerini C diye konusuyor ve anlıyor demis.KAdın peki bi bakalım demis gitmisler kusun yanına papagan baslamıs Ceni Ceviyorum,Cen çok guzelCin fln demis kadının cok hosuna gitmis tmm demis alıyorum.Almıs ve eve gittiginde papagana uygun bi kafes bulamamıs ve kafes almak icin petsohopa yeniden gitmis papaganı kanryasının yanına koymusnasıl olsa bise yapmaz diye.Gitmis almıs kafesi bi gelmis kanarya kanlar içinde yerde yatıyor kadın demis naptınn snnn.Papagan hic isitifini bozmadan CİK DEDİ CİKTİM CİK DEDİ CİKTİM CİKTİKCE CİK DEDİ
    KAfama esti yazdım begenmeye bilirsiniz varsa bildiginiz sizde yazın.Maksat laklak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Bayatladı be kardeş.Taze pişirsen.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    güzelmiş teşekkürler ben ilk defa okuyorum

ayrıca bugünlerde de her açılan başlığa biri bi laf sokuyo kabak tadı vermeye başladı. inşallah sonuzmuz hayır olur
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

valla ya herkes bi garıp oldu duyan var duymayan var bende yenı duydum hosuma gıttı yazdım allah allah sakıncasımı var

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    wala gayet güzel bi fıkra ellerine saglık hatta bi kaç ark.a yolladım begendiler wala

kadavra450 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya bencede güzel olmuş beğenmediysen yorum yapma.
    Ho :RED
    H1 :KABUL

bedenenyanlış ruhendoğru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 r (olacaaakkk az kaldı geri sayımdayım!)
    şimdi bi fıkrada benden...
    bir uçakta fransız, ingiliz, alman, hollandalı, iranlı, rus ve bzm türk var...
    uçak fransanın üstünden geçerken fransız iç çekio ve dioki "ahhh ahh bzm ülkenin kızları çok güzeldir, öleki bakmaya doyamazsın, öpmeye kıyamazsın". sonra uçak ingilterenin üstünden geçerken bu sefer ingiliz iç çekio "ahhh ahhh bzm de biramız çok meşhurdur öleki içmeye doyamazsın". sonra hollandanın üzerinden geçerken hollandalı iç çekio " ahhh ahhh bzmde mimarimiz çok ünlüdür öleki dünyanın en güzel evleri bzm ülkemizdedir". almanyanın üstünden geçerkende almanyalı iç çekior herkes ülkesinin bişeyini söylicek ya "ahhh ahhh bzmde arabalarımız çok ünlüdür öleki dünyanın en güzel arabaları bzm ülkemizde üretilir". sıra gelio rusyaya bu sefer rus iç çekio "ahh ahh bzm de KGB miz (ajan bilmeyenler olabilir) çok ünlüdür, öleki dünyanın neresi olursa olsun ufacık bi sinek uçsa anında haberimiz olur" iranın üstünden geçio şimdide uçak başlıo iranlı iç çekmeye " ahhh ahhh bzmde halılarımız çok ünlüdür, o kadar güzel halılar dokunurki bzm ülkemizde üzerine basmaya kıyamazsın" uçak türkiyenin üstünden geçio artık ve sıra gelio türke. bzm türk düşünüo ulan dio bzm o kadar çok şeyimiz ünlü, meşhur, hangi birinden başlasam acaba, sonra dio kendi kendine neyse birinden başalayayım zaten devamı gelir, başlıo iç çekmeye "ahhh ahhh bzm ülkenin de delikanlıları çok meşhurdur; öleki içer ingilizin birasını, tavlar fransızın kızını, atar almanın arabasına, götürür hollandalının evine, yatırır iran halısının üstüne bi güzel işini görür KGB nin de bi cikimden haberi olmaz
    ???

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    ne güzel fıkarlar buda güzel ayrıca beğenmeyenler için daha önce duymuş olanlarada madem okudun daha önce biliyosun fıkrayı çık başka topice bak yorum yapmak zorunda msj yazmak zorunda deyilsiniz
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

kapişş_çocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    karar aşaması ? :)
    valla fıkraların hepsi birbirinden güzel . yazanların eline sağlık. ben şahsen ikisine de kırıldım.
    şimdi de benim fıkra anlatasım geldi. (böyle giderse fıkra topiğimiz olacak )

Temel askerligini yunan sınırında yapıyormuş.
    Temel'in canı çok sıkılıyormuş.
    Yunan'a bir ıslık çalmış elleriyle "Havacı mısın?" işareti yapmış,Yunan aldırmamış.
    Bir ıslık çalmış elleriyle "Karacı mısın?" işareti yapmış, Yunan aldırmamış.
    Bir ıslık daha çalmış "Denizci misin?" anlamında yüzme işareti yapmış, yunan aldırmamış.
    Bir ıslık daha çalmış. El haraketi yaparak "Topçu musun?" demiş, yunan aldırmamış.
    Bir ıslık daha çalmış "Gözcü müsün?" anlamında dürbün işareti yapmış, yunan aldırmamış.
    Nöbetler degişmiş sıra yine Temel'le Yunan'a gelmiş.
    Yunan'a hadi sınıra git demişler yunan da:
    - Ben oraya gitmem. Orada bir deli türk askeri var, bana:
    "hava kararınca yüzerek gelip sana bir koyacam gözlerin fırlayacak" diyor..

Üç adam ölür ve cennete giderler. Sorgu meleği birincisine sorar, "Seni cennete yollamadan önce sana bir sorum var: Karına karşı sadık oldun mu?" Adam yanıtlar; "Evet, asla bir başka kadına bakmadım." Sorgu meleği, "Şuradaki Rolls-Royce'u görüyor musun? O senindir. Cennetteyken kullanabilirsin.." Sorgu meleği ikinci adama da aynı soruyu sorar ve şu cevabı alır; "Bir kez karımı aldattım ama bunu ona itiraf ettim. Beni bağışladı ve mutlu yuvamızı kurtardık." Bunun üzerine sorgu meleği, "Şuradaki Mercedes'i görüyor musun? Cennetteyken onu kullanacaksın.." der ve üçüncü adama da sorar, "Karını hiç aldattın mı?" Adam yutkunur ve şöyle der; "itiraf edeyim ki; bulduğum her kıza asıldım ve her fırsatta onlarla yattım, birçoğu ile beraber oldum. Üzgünüm." Sorgu meleği; "Ehh" der, "Ama temelde iyi bir adamsın. Şuradaki eski vosvos'u görüyor musun? Cennette onu kullanacaksın." Bunun üzerine üç adam vedalaşır, arabalarına atlar ve kendi yollarına giderler. Birkaç hafta sonra ikinci ve üçüncü adam birlikte gezerlerken barın önünde birinci adamın Rolls-Royce'unu görürler. Bara girdiklerinde adamın perişan bir halde, etrafındaki boş şişelerin arasında salya sümük oturduğunu görürler ve şaşırırlar. "Heyy! ne oldu sana?" der ikinci adam, "Cennettesin, altında bir Rolls-Royce var, hersey mükemmel ama sen niye bu haldesin?" "Bugün karımı gördüm!" der birinci adam. Diğerleri; "Aaaa! ne kadar güzel, peki derdin nedir?" diye sorarlar. Adam içini çekerek konuşur, "Kaykay'la dolaşıyordu

CİK DEDİ CİKTİM CİK DEDİ CİKTİM CİKTİKCE CİK DEDİ

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    güzelmiş
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kktc de sürgünde... 3 yıllık hasretlik yaşayacam belliki
    Motosikleti
    tiger250, nexus 500, virago 1100
    Alıntı ozkansava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayatladı be kardeş.Taze pişirsen.
    seninde bu yazdığın bayatladı daha güncel bi laf bulamadınmı

elinize sağlık gece gece iyi güldüm....
    KAYBOLMUŞ BİR KENTİN ESKİCİSİYİDİ
    MAKİNELEŞMEYE KARŞI, DUYGULARI TOPLUYORDU
    %0.1

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler