Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sürgün olmasa türkiye arabistan olurdu.OSMAN OSMANOĞLU

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    geçenlerde osmanlı hanedanı TRT belgeseli galası için türkiyeye davet edildi.(eskiden devlet bunları sınırlardan içeri sokmuyordu). tipler isveç norveç monako prensleri gibi.türkten başka herşeye benziyolar.adamların çoğu türkçe bile bilmiyor,...........türkiyedeki bazı kesimelrin padişahlık özlemi doğrultusunda halkta zemin yaratma çabası ile getirildikelrini düşünüyorum.ilerde ingiltere kraliyet eailesi gibi sülalecek dolma bahçe sarayına yerleştirilirlerse hiç şaşırmam.herneyse bunların en yaşlısı olan osman osmanoğlu "sürgün gerekliydi, olmasaydı türkiye arabistan olurdu" demiş.adamlar dışarda yaşıyolar görüyorlar biliyorlar tabi türkiyenin bir arap ülkesi olarak görüldüğünü.....valla o aileye gıcık oluyorum ama aferin olgun bir adammış takdir ettim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Raflar kardeş nedense pek ilgi görmemiş, cevap yazmamış kimse. Tam düşündüğümüz gibi ha. Anladın sen anladıın!
    Merkez Bankasını İstanbula getirelim, sonra başka devlet kurumlarını, sonra İstanbul'u başkent yapar, üstüne de Osmanoğullarını getirdikmi Dolmabahçeye, Tarabya'yı da vermişiz nasılsa Arabın Kralına oldu bu iş desene...
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler