Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Nokia'dan Ülkemize Bir Saygısızlık!

Motovento
    REKLAM ALANI
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu kadar objektifsin de 1919 Yunanlıların İzmir e Smyrni adını taktığını niye söylemiyorsun? Çok mu fark var aralarında Finlandiya da yaşayan Yunan sempatizanı ancak bu kadarlık küstahlık yapabiliyor kusuruna bakma artık, zaten haritadaki Smyrana toptan bir saçmalık, öyle bir kelime dahi yok.

Kapayın gözünüzü sayın globalciler hiç görmeyin bu şirketin ürün sattığı ülkeye neden!? harita gönderdiğini, sorgulamayın sorgulatmayın köstek olun bu haritada hepsi Türkçe iken neden sadece İzmir yabancı isim ile yazılmıştır? Sizin için sakıncası yok mu? Buyrun verin paralarınızı ihya edin adamları kafamıza çıkartın bir eleştiriye bile cevap vermesinler iyice kalksın bir tarafları, kütük zaten bu adamların büyük ortağı Danimarkalıymış hatırladığım kadarıyla sen pek seversin onları!
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Siz de oturup telefon üreteceğinize "Millet koşun yukarı mahalledekiler şehrimize laf attılar" diye boykot yapın, her taşın altında bir Yunan arayın.

Aaaa ama özür dilerim, sizin yaptığınız çok daha mantıklıymış. Nokia Hakkari bayiisine telgraf çekip, cevap gelmeyince "Aha Nokia bizi kaale bile almıyor, demek ki kasıtlı Yunan dölü bunar" demek varken ben neden hala boykot karşıtıyım ki! Hazır boykota başlamışken beni de bir linç ediverin!

En ufak bir karşıt görüşe dayanamamak garip bir şey olmalı.

Nokia Danışma Hattı 09.00 - 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
    Telefon:
    0212 337 17 17
    Faks:
    0212 337 17 18

Yarın arayalım bakalım.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzmir İzmirdir ...bunun lamı cimi yok ..yok antik ismiymiş falan geçeceniz bunları telefonu kime satıyolar türkleremi...iş bitti bu küstahlığın daniskasıdır..ama art niyet olmama ihtimalide var ...istanbulada konstantinapolisyazarlardı eğer amaçları kötü olsaydı bu bir yanlış anlama bence veya bi hata...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Usturuplu karşıt görüşe saygımız var seninki resmen 'provokasyon' elimizde patlarmış varsa fikrin güzelce açıkla bizi ikna et.

Madem saçmalık Nokia Türkiye buna açıklama yapmak zorunda, yapmıyorsa (tek kişi değilim oraya eposta atan) sadece kaale alınmamak bile bir müşteri olarak benim onları boykot etmeme yetecektir.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Asıl Nokia destek hattına, Nokia merkezine, programı geliştiren kuruma vs. "Nedir bu işin aslı" diye sormadan kaynağı ne olduğu belirsiz bir internet sitesinin yalan yanlış haberiyle(Bkz:son modellerinden birinde *hangisi?*,Bu kente o dönemde Smyrana ismi Yunanlılar tarafından takıldı.. *önceki mesaj* gibi) sağı solu boykot ettirmeye kalkmak provokasyondur.

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir İzmirdir ...bunun lamı cimi yok ..yok antik ismiymiş falan geçeceniz bunları telefonu kime satıyolar türkleremi...iş bitti bu küstahlığın daniskasıdır..ama art niyet olmama ihtimalide var ...istanbulada konstantinapolisyazarlardı eğer amaçları kötü olsaydı bu bir yanlış anlama bence veya bi hata...
    Yahu olabilir zaten amacım direk linç etmek olsa neden e-posta atıp soru sorayım. Ticari bir kuruluşun bu denli hatalı, küstah vs. davranması bana da saçma geliyor. Belki de bu rakip bir marka, satıcısı tarafından çıkarılmış bir haberdir. Olabilir, beni kızdıran verdiğim adresten 5 gün önce cep numaramı, adresimi, adımı, eposta adresimi yazarak bir soru sormuşum bana neden cevap verilmez, bugüne kadar 3 adet sıfır Nokia almışım buna hakkım var sanırım.

Kütük sen daha okuduğunu anlayamıyorsun bak Nokia Türkiye'ye soru sormuşuz bu zamanda e-posta ile sonuç alamazsınız mı diyorsun, senin bu durumunun en güzel izahati 'üzümü yemek değil bağcıyı dövmek' sözüyle yapılır.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Gün ola da arayalım, bakalım ne cevap gelecek. Eğer haberde telefonun modeli gibi önemsiz şeyler atlanmamış olsaydı fena olmazdı. Yine de elimden geldiğince bir araştırma yaptım, resimaltı yazılarından bulduğum ABMAPS sitesinde Türkiye haritası gayet düzgün:

Navteq sitesine de baktım, orada Türkiye'nin cep telefonu haritasını bulamadım.

Nokia sitesinde hiç harita yok. Nokia'nın yeni seri modellerinden birine de sahip değilim.

Düzenleme: Bu akşamki son mesajım, yarın telefon eder öğrenirim. Kör dövüşü yapmanın anlamı yok.

Ne öğrendin acaba merak ediyorum, kör dövüşüymüş benim e-posta attım cevap gelmedi dememe itibar etmeyen bir adamın söylediğine nasıl inanacaksam artık.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

saykoshey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-12R, Hayane?
    Ya onlara gelen bilgilerde bir hata vardir yada bir eleman hatasi. Nokia bunu bilerek yaptiginina inanmak istemiyorum. Bence en mantikli sey bu hatayi Nokia'ya yansitmak ve onlara duzeltmek icin bir sans tanimak.

Eger duzeltmezlerse ozaman boykot derim.
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

Vallahi benim midem bulandı belki de böyle birşey yok bile ama cevap vermemeleri çok büyük küstahlık ve şüphe uyandırıcı bundan sonra Nokia kullanmayacağımı biliyorum içine sindiren kullansın zaten Kuzey Avrupalıların bize yaklaşımı belli ilişkileri düzeltecekleri yerde daha fazla mide bulandırıyorlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Smyrna İzmir'in orjinal adı. Byzantion-Konstantinopolis-İstanbul gibi bir durum. Heyecan yapıp sağı solu boykot etmeye gerek yok, gün gelir bu boykotlar bizim elimizde patlar.
    o dedigin isimlerin hepsi eskikide kaldi simdi bu topraklarda biz yasiyoruz bunu kabullenemeyen bazi kopekler hala buralar bizim diyorlar kargasa yaratmaya calisiyorlar.Hala bizi kabullenemeyen kopekler sizi bu toprkalrdan atip yine biz yerlescez havasindalar Megaloidea denen zimbirtidada bunlari anlatirlar zaten yani bos bos konusmayin eski ismiymis fln ozman ayri bi harşta acar heryerin eski ismini yazar

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    vazgeçtim sildim
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

sukida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    O zaman hep beraber toplanalım izmirdeki smyra meydanları yunanlıları çagrıştırıyo biz yunanlımıyız izmir büyükşehir belediyesi çok büyük bir yanlış içinde diyelim boykot edelim allam ya şimdi sana bi cvp gelse nokıa'dan kardeşim sen ilk önce git izmiri bi dolaş siz kendiniz meydanlara bu ismi veriyosunuz rahatsızlık duymuyosunuzda biz yazıncamı duyuyorsunuz dese ne dicen sakın kimse yanlış anlamasın ben demiyorumki izmirimin ismi bu olsun kesinlikle hayırizmirse izmir yazılsın amaaaaaaa sen kalkıpta dersenki bunlar yunanistanı bilerek içimize sokmaya çalışıyolar bunlar yunan taraftarı aha izmir gitti elden diye izmire hiç gelemmiş tarihini bilmeyen dostlarımıza yanlış fikirler edinmeye teşvik ediyosan o zaman karşı çıkarım. izmir tüekiyenindir türk bayragı ezan seside sonsuza kadar eksik olmaz bu topraklarda kafana sok bunu.

SAYGILARIMLA
    [COLOR="Blue"][/COLOR]GEVREK - BOYOZ - DOMAT - KUMRU - KORDON - TAM35 - BÖRÜLCE - ÇİĞDEM - SAAT KULESİ - MİDYE DOLMA- KEMERALTI - İZMİRRRRRRRRRRRLİ OLMAK AYRICALIKTIR [COLOR="blue"][/COLOR] :bounce:

Saçtığın kelimeler arasından ve bozuk yazından birkaç kelime çıkardım sanırım İzmir in adına bir itirazın yok! Ama kafanın almadığı bu haritanın amacının turistik, tarihi vs. olmadığıdır. Cep telefonu şirketi neden sattığı ülkeye harita yollamak ihtiyacı hisseder o ayrı konu bu haritada neden sadece bir şehri yabancı ismi ile yazar o apayrı mide bulandırıcı başka bir mevzu.

Seni ikinci kere uyarıyorum yazı sonuna 'saygılar' kelimesi eklemekle olmuyor bu işler, böğürmeden hakaret etmeden fikrini söyleyebildiğin zaman bir daha gel.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu mevzuya içimizde ki Yunan lılarla onların gözünün içine bakan hayranları mutlaka çok memnun olmuşlardır.

boğazlar geçilmez bu ülke fet edilmez bişi olmas o yüzden kendilerine göre sallasın

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler