Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yabancilarla Yaşanan Ilginç Diyaloglar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    yıllar önce bi alman arkadaşla turdaydık eski bir camiyi gezicektik.
    ALMAN:camiye girebilir miyim.
    ben:evet
    ALMAN:ne yapmam gerekiyor
    ben:ayakkabını çıkarman ve sessiz olman
    ALMAN:oo çok ilginç!
    ben:nesi ilginç be !:(içimden)

rus bi hatunla tanıştık,bi içim su.
    ben:gel birşeyler içelim
    rus:okey
    ben:votka mı
    rus:sen ne istersen
    ben:tamam votka
    rus:çok iyisin
    ben:dur ulan ne iyiliğimi gördün ki! salak!(içimden)

festivalde yunanlı bi folklor hocasıyla tanıştım
    yunanlı:benim ananem bursalı.çok da güzeldir.
    ben:öyle mi , bursa kızları hala çok güzeller(içimden:lan sorduk mu ananen güzel mi diye)
    yunanlı:sen domuz yiyomusun ben yemiyorum
    ben:hayır biz yemeyiz.(o soruyu benim sormam lazım.ne biçim yunanlısın ya!)
    yunanlı:sen sünnet oldun mu?ben oldum! (sağ elini makas gibi yapmıştı)
    ben:evet bende oldum.
    yunanlı:yanındaki kızın sevgilisi var mı
    ben:evet sevgilisi benim. (aslında sevgilim değildi. folklor ekibimdeki kızlardan biriydi ama herife uyuz olmuştum)
    yunanlı:(son derece yüzsüz bi sırıtmadan tırsıya dönüşmüş bi yüz ifadesiyle)oh excuse me!

olay esnasında ingilizce bilmeyen kız oyuncum konuşmamızı dinlemekte ve yunanlıya hayran hayran bakmaktaydı.aralarını yapmam an meselesiydi ama kendi kalemize gol atmak türk delikanlısına yakışmazdı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    raflar birden sana kanım ısınmaya başladı, nedense?
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben müzisyen halkoyunları hocası ve müzeciyim o yzüden yabancılarla sık temas kuruyorum.gerçekten ilginç diyaloglar yaşıyoruz çok anım var.

çok hoş amerikalı hatunla tanışım.galatada yemeğe gittik.hava da nasıl biliyo musun bilader, bi tane bulut yok cam gibi.ve tam dolunay.ve ay kıpkırmızı.hatun kafayı yemiş bi şekilde aman tanrım dünyanın her yerini gezdim hiç kırmızı ay görmedim demişti.ulan dalga mı geçiyo diye düşünmüştüm ama çok ciddiydi.tüm akşam boyunca kırmızı ayın resmini çekti ve kırmızı ayla fotoğraf çektirdi.fenalık gelmişti.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "raflar" gerçekten fıkra gibi anıların varmış. devamını bekliyoruz.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Bizim sorunumuz hepimizin fazlasıyla zeki olması, aklımız hep şeytan işlerine çalışıyor.

Benim bayağı kuzenim var Amerika'da bak mesela geldiklerinde aynı saftoriklik hallerini gösteriyorlar var bunların eğitimlerinde birşey ama.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yurt dışına folklor festivaline gittik.tom cruise un aynısı bir arkadaşım vardı.herif kroydu,,,,,bir kelime bile yabancı dil bilmezdi ama öküz gibi keserek 2-3 tane kız tavladı odasına götürdü.hayretler içinde kalmıştım......neyse bir gün bu yanıma geldi.ya abi gelsene bi dakka ne diyor bunlar dedi.kızların yanına gittim. alman kız son derece ciddi bi ifadeyle "arkadaşım onu başka bir kızla görmüş o kim" dedi.bende arkadaşıma aynen çevridim.abi o başka bi hatun uydur bişey işte ya idare et durumu dedi."ulan nasıl idare edicem aldatmışsın kızı işte" dedim .baya bi geveledikten sonra baktım olacak gibi değil. "ben gidiyorum lan ne halin varsa gör!" dedim ordan uzaklaştım. 2 gün sonra çocuk bu aldattığı kızı tekrar odaya attı ve ben hayatımın en büyük dumurunu yaşadım.türk erkeğinin çapkınlığıyla kralı gelse başa çıkamaz.herifin bi kelime yabancı dili yoktu ya.

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    ben her zaman söylüyorum.Türkler dünyanın en zeki insanlarıdır.akılları her türlü puştluğa çalışır.bir de bu zekamızı gerekli yerlerde gösterebilsek keşke
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Bir tane de benden.

Yer Konya. Semazen gösterisi.

Amerikalı turist: Bunlar kaç devirle dönüyorlar ?
    Yerli turist: La bi Si....
    Yabancı turist: What?
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı aydınlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben her zaman söylüyorum.Türkler dünyanın en zeki insanlarıdır.akılları her türlü puştluğa çalışır.bir de bu zekamızı gerekli yerlerde gösterebilsek keşke

zeka ile akıl çok farklı.
    zeka anlık akıl pırıltısıdır.zeki adam çok hızlı düşünür,olaya anında pratik çözüm bulur... kısa vadede çok başarılıdır.(türk böyledir)
    akıllı adam ise çok yavaş düşünür ama çözümleri uzun vadede başarılıdır.

biz dünyanın en zekisiysiz.buna çok eminim.ama akıl bakımından japonlar falan çok üstün.japona bi adres soruyosun 58 saniye düşünüyo.....ama tarifi kesin doğru çıkar. türke sor anında cevap verir ama hayatta bulamazsın o adresi....ben diyaloglarımda ne zaman dandirik bi espri yapsam adamlar gülmekten geberiyolar. adamlarda zeka o kadar kıt ki espri anlayışı inek şaban ayarında yani.türk erkeği onlara aşırı ama aşırı espritüel ve komik geliyo.eğlenceli buluyorlar bence.

askerde türk vatandaşlığına geçmiş anne türk,baba alman biriyle tanıştım. baya bildiğin almandı.adı da hanstı.nasıl oraya düştüğünü bölükçe hiç anlayamadık..herif kısa dönem falan da değildi. bildiğin 15 aylık asker.ilk geldiğinde her komutan makara olsun diye kimsin lan sen nerden geldin diye azarlıyodu bunu..korkudan tirtir titriyordu.komutanlardan allah gibi korkuyordu ve korkudan türkçeyi birkaç ayda söktü.......komutan çağırdığı zaman öyle bir tekmil verirdi ki yeri, göğü inletirdi....... bi de bozuk ayarlı 30 senelik G-3 lerle atışta birinci olup bölük komutanından takdirname aldı.komutan "biz savaşçı milletiz bizde bu ruh olduktan sonra bu orduyu kimse yenemez aferin olum" falan gibi bi konuşma yaptı. .hayatım boyunca gülmemek için kendimi zor tuttuğum gözümden yaş gelen anlardan biriydi.herif komutan korkusundan o kadar disiplinliydi ki , komutanlar sonunda hansı çok sevmişler,,,,,hemen başçavuş yazıcısı yapmış,korumasına almıştı hansı.....zaten öyle yapmasa askerler o kadar çok makara yaparlardı ki çocuk delirirdi.

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    gerçekten de doğru konuşuyosun.mesela bir amerikan filmi izliyorum.adam en dandiğinden bi espiri yapıyo oradaki adamlar da gülmekten kırılıyo ama bizim suratımızı bile değiştiremiyor.ama bi cem yılmazın espirilerine bak.gülmekten altına yapıyorsun neredeyse
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben en çok, türkle evlenmiş ve türk gibi davranmaya çalışan kelli felli almanlara gülerim. gerçekten çok komik oluyolar.

herif yıllardır türkiyede.,,,türkçe de bilir.,türk gibi kurnazca düşünmeyi öğrenmiş.....zekice bi espri yaparım,....espri yapıldığını hissetmiştir......ama yaptığım espriyi anlamaz.salak duruma düşmemek için espriyi anlamış gibi güler.....ama anlamadan güldüğü o kadar barizdir ki.... ben de onun o haline gülerim. karşılıklı güleriz.çok eğlencelidir.
    bi rahat ol,,,,, bi kendin ol ,,,bi doğal ol....biz seni böyle de seviyoruz,
    bizbizeyiz yabancı yok be abi! diyesim gelir o kelli felli 60 yaşında almanlara.

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Yıllar evveldi didim altın kumdayız gece yarısı arkadaslardan biri gitar katlediyor bizde dinliyoruz hesapta. Kızlı erkekli bir ingiliz grup geldi katılabilirmiyiz. eh katılın bakalım. neyse müzik faslı bitti başladık muhabbete derken iş memleketlere geldi. arkadaslardan biri kalktı kumların üstüne babasından bir türkiye haritası çizdi üzerinede tek tek memleketlerimizi koydu. Bu ingiliz ecnebilerinin ağzı bir karış açık. biri çantasından hartayı çıkardı başladı o la la o la la Biz onlara acyarak bakmıştık.
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    gene çok aşırı kro ve bir kelime bile yabancı dil bilmeyen bir öğrencim ,anna kournikova ayarında rus bi kız bulmuş çıkıyordu.kız odtüde okuyordu. çocuk orta okul terk.sık sık da soluğu hacı dedesinin evinde alıyorlardı.(adamcağızın haberi yoktu tabi)

o hayvanlığıyla o kaymak gibi kızı nasıl bulmuş diye hayretler içindeyken bir kaç gün sonra herifin kızı kıskanıp dövdüğünü duygusal olarak ayrıldıklarını ama arkadaş(!) olarak hala takıldıklarını öğrendim.(bu da yeni moda oldu)

derken gene biz bara gittik içiyoruz,,,,,,asıl bomba geldi.eleman erkek bi dansözle kızı aldattı ve üstüne üstlük,"hocam lenayla aranı yapam mı!" demişti. kız da dibimizde.resmen de gözümün içine bakıyordu."manyak mısın lan ne güzel takılıyodun bunla ne işin var senin zenneyle "dedim.herif "HOCAM HAYATTA HERŞEYİ Bİ KERE DENEMEK LAZIM, Bİ KEREDEN BİŞEY OLMAZ" dedi.bi kızın güzelliğine baktım , bi herifin hayvanlığına baktım pes dedim ya insanlık ölmüş dedim..

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    amerika da yoldan geçen birine ingilizce biliyormusun diye sormuştum.
    adam bana sanırım demişti.dumur olmuştum yaaaaaaa
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    almanyada polonyalı çok taş bi kızla tanıştım.yemyeşil bir parkda suni bir gölün kenarında karpuzlu fanta (iğrençti) içe içe yürüyorduk.ulan öldüm de cennete geldim,,,bu da huri heralde psikolojisindeydim.neyse gölün kenarında dolaşırkene yaşlı bi almanın balık tuttuğunu gördük onu izliyoruk ki biraz sonra bi opel frontera geldi.sait uçar,hacı kahveci tarzı kısık sesli trabzon yöresi mahalli sanatçılarının kasedi çalıyordu ve 7-8 yaşında oğluyla,,,,bıyıklı falan tam bir laz indi arabadan.olta takımlarını falan açtı.o da balık tutmaya başladı.kızla muhabbet süper gidiyordu saatler nasıl geçti anlamadım.bu süre zarfında almanın 2 tane kol kadar balık tuttuğunu ve inceleyip tekrar suya bıraktını,trabzonlunun da oltasına gelen 4-5 tane minik yavru balığı kovasına attığını, onlarla da 7 yaşındaki oğlunun ıncık cıncık bir şekilde oynadığını izledik.sonunda polonyalı kızın dehşet verici sorusuyla karşılaştım.NEDEN ONLARI SUYA BIRAKMADI? o an resmen yerin dibine geçtim.bilmiyorum diyebildim sadece.

--- Neden onları suya bırakmadı?

--- Üzülerek söylüyorum Nastassia, biz balık yiyen bir ırkız.

Böyle deseydin neden yerin dibine geçiyorsun. (Oradaki bıyıklı laz ile uzaktan yakından bir alakam yoktur.)
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hocam orda balık tutmanın bin tane kuralı var.bir çok yerde çeşitli sebeplerden dolayı yasak.mevsimine göre tutuyosun balığı. ve boyu belli bir cm nin üzerinde değilse suya bırakmak zorundasın.bizdeki gibi balıklara halepçe katliamı yapamazsın. tomarla ceza ödersin.

alman kol kadar balıklara kıyamadı göle geri bıraktı,
    doğayı korumalıyım,gider paramla en kral balığı alır yerim ama bu burda yaşamalı sonra gelir gene tutarım,,,,,,,,,, mantığı var adamda. ileriye dönük yaşıyor adamlar.çevre bilinci var. ayrıca cezadan da çok tırsarlar. kuralcıdır almanlar.

türk,hamsi kadar minik yavru balıklara hiç acımadı attı kovaya.niye,çünkü geriye dönük yaşıyo adam.çevre bilinci yok.çocuğum da gelsin 5 yıl sonra burda balık tutsun mantığı yok.allahun paluğu ,BELEŞ BALIK ne atıcam göle len! mantığı var...cezadan da korkmuyo herif.yani şimdi biz çevreyi katlederiz hiç acımayız diyemezsin ki o kaymak gibi polonyalı kıza.zaten bi barbar damgası yemişsin 1500 sene önce

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    "ben açım, biz açız.."

senin gibi elin adamlarına kadınlarına yaranacam diye yurdumu, yurdum insanını karalamam ben..... (raflar..)
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Biliyorum balık tutmanın bazı yerlerde yasak olduğunu (bazen chasse kanalına bakarım da ) lakin anlamadığım bu herifler yasak olduğu halde bu balıkları neden tutar açıkcası bu eziyeti ben hayvana yaşatmam. Bak sen barbar laz örneği veriyorsun ama ben sana kendimden ve azımsanmayacak bir düşünce tarzından bahsediyorum biz o balığı yemezsek tutmayız. Hah yasak mı? Olsun uymayana cezalar lafta kalmasın balıkçılara su ürünleri dersler versin bir el kitapçığı satmakla yetinmesinler.

Sen ne yaparsan yap o toplumların gözünde barbarsın açıkcası öyle şaşıran kıza bende böyle bir karamizah türü espiriyi patlatırdım. Anlaşılan senin bu milletini yerme gavuru övme huyun bunlarla çok içli dışlı olmandan kaynaklanıyor. Bu konuyu açtığın tavrın bir anda değişti ısınan kanım birden soğumaya başladı raflarrr.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

yav arkdaslar muhabbetleınız super valla gul gul oldum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler