Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

işte o an benim bittiğim andır sedat abi .!

Motovento
    REKLAM ALANI
    takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Bir zamanlar sürekli deniz otobüsü ile Bandırma'ya gitmemiz gerekiyordu 3 arkadas yine birgün 3 kişi çıktık yola tabi uzun yol 3. nolu arkadas gemide dolaşıyor biz ise gazete muabbet durumları; 3 nolu arkadas bi süre sonra geliyo ve ballandıra ballandıra arka taraftaki (ayakta durulan yerde )2 adet fıstık gibi sarısın uzun boylu turistin durduğunu ve harika olduklarını anlatıyor rus olabilirler diyor ...ee tabi bi süre sonra biz sıkılıyoruz hem dolaşalım hem misafir perverliğimizi gösterelim kızlaara diyerek başlıyoruz geminin arka tarafına doğru gitmeye bi bakıyoruz gerçekten harika off dedirtecek tipler evet evet diyoruz bu kızlar onlar harika yaratıklar tabi bizde ingilizce Mr and Mrs.Brown'un hafta sonu sinemaya gitmeleri ile sınırlı bu yüzden biraz sevaba girelim kızlara bişey diyemesekte gözlerimizle anlatmaya çalışalım diyoruz ve arkadas gayet rahat bi şekilde kızlara baka baka ne kadar güzelsiniz vs vs. kendi dilimizde iltifatlar makaralar anlıyosunuz siz onu hatta bizi anlamıyolar ya argo laflar gırla gidiyo bi süre sonra tmm diyorum yerimize gidelim
    veee kızlardan biri bana pardın saatiniz kaç acaba diyerek başımdan aşşağıya bir kaynar suyu boşalttı şok olduk
    nasıl nasıl inandım pis 3 numara
    ben o gün ciddi bittim...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    Alıntı egelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işin kötüsü internet teyken yakalamış seni bizim kız sabaha kadar chat yapıyor demişdir kesin oysa ders yaparken yakalasaydı çok çalışıyo bizim bu kız dicekti aferim onazaten hep öyle olur iyi şeyleri yaparken kimse görmez
    allahtan yaptığım ödevleri sonradan görüyorlar da bana da hak veriyorlar. yoksa haklısın
    hııı bir de sitenin bağımlısı olduğumun farkındalar

nuwamda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    geçenlerde ZONGULDAK KARAELMAS üniversitesinin şenlikleri vardı. Ben de Şenlenmeye gitmişdim neyse kampusun içinde bi alanda ZKÜ'ye bağlı MYO okulları kamplar kurmuşlar çadır faLan açmışLar bende Devrek MYO'nun çadırını bulmak için orda duran guzel iki tane arkadaşın yanına gittim ve dedim ki Devrek LİSESİ'nin çadırını nerde bulabilirm. Bi an kızlar afalladı tabi kampusun tam ortasında biri liseden bağsediyor die ee tabi bende haliyle afalladım hemen toparladıma ama iş işten Geçmişdi işte o An Benim bittiğim aNdır...
    Lastiklerini yak Ruhunu AsLa...
    [MT Zonguldak]

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    cok supersiniz arkadaşlar eşemiz yerine geldi sizleri cok seviyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler