Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

tatil yörelerindeki mondial kullanan kızlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    bunlar 24 ve üzeri yaşlarda olup motordan hiç anlamaz ama özgür kız nil karaibrahimgil hesabı bir heves almışlardır.(belki de bu yüzden çoğu mondial) çok ciddye alarak binertler ve trafik hatası pek yapmazlar.gözlemleri olan varsa yazsın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim tanıdığım motor kiralıyan kızların tamamı avrupalı turist (alanyada) ama diğer tatil yöreleri için ne denilebilir bilmiyorum gözlemlediğim kızların kullanmasına gelince deli fişek gibi kullanıyorlar genelde erkek arkadaşı 1 tane kendi 1 tane olmak üzere 2 ayrı scooter kiralarlar kalabalıksa bu sayı 4-5 leri bulur

sürerkende kendilerinden geçerler ayrıca genelde bikini ile kullananlar çokdur ben hayret ederim bunlar hastalanmazmı diye çünki çok sıcakda olsa böbrekler hassasdır korunmazsan hemen iltihaplanabilir

avrupalı kızlar için gözlemlerim bunlar..

Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC 390
    motosiklet kullanan bayanları her zaman çok takdir ediorum. çünkü araba kullanan bayanların neredeyse hepsinden çok daha dikkatli oluolar.
    0 Rh +

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    kih kih gene kavga çıkar burda

polemik çıksın kavga çıksında ortalık şenlensin gece gece canım sıkılıyo zaten az önce meteye kitledim uyuyo uyanınca şenlencez

Motosikleti
    Seyhan 125
    keh keh pini ben çekem...
    trafikte bir bayan sürücüden daha kötü ne olabilir

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki bayan sürücü...
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

kendi kuyunuzu kazıyonus ben söyleyeyim bu gecenin sabahıda var hatun kişiler okumaya başlayınca olacakları düşünmek bile istemiyorum

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı raven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki bayan sürücü...
    Üç tanesi, toplu sürüş halinde ise tam bir felaketler.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üç tanesi, toplu sürüş halinde ise tam bir felaketler.
    bakin simdi beeen naapicaaaaaaaam

bi guzel ehliyetimi alicam yakindaaa... alicam onun ustune bir "hoh" yapicaammm... ondan soora iiitine ile cekistirdigim ceket koluyla boooole bi guzeel temizliicem... masanin ustune koyup biiiiiiir bir sizi hatirlicam. efenim, sonra daa.. booole.. hepinize inaat, buyuk bir gonul rahatligiyla yoluma cikacam.
    ama var yaa.. nasil alirsaniz alin, latife ya da gozdagi, trafikte bir hissedim su yazdiklarinizi kastettiginizi çipçirkin olurum..
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ...beyler, yine kendilerini eğlendirecek bir konu bulmuşlar...
    devam edin, yazılanları okumak çok eğlenceli oluyor, size bol bool gülüyorum

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    nedir bayanlara trafikte olan bu önyargı arkadaşlar...

raflar eleştirin veya hedeflediğin polemik neydi bunuda anlamış değilim...

bunlar 24 ve üzeri yaşlarda olup ...

motor sevdası için herhangi bir yaş sınırı yoktur...ha sen var demiyorsun zaten...ama neden böyle sosyal bir durum tesbiti yaptın...site üyelerimizin çoğu ve toplumda nereye bakarsan bak bu yaş sınırının az altı ve az çoğu...genc nüfusa sahibiz biliyorsun...yani bir sosyal tespit yaptığında genelde akla gelen veya görmüş olduğun ilk yaş bu olacaktır...

motordan hiç anlamaz ....

motor kullanıp mekanik konulardan anlayan kaç kişi vardır sence...ki sen anlıyormusun...ben şahsen anlamam...anlamayıda sevmem...lastiğim bile patlasa değiştirmem...motoru uygun bir yere bırakırım çekici arayışlarına girerim...motordan anlasam bile bir kamyoncu gibi "vira bismillah" deyip amanda neresi arızalı diye merak etmem...2.3.denemeden sonra çalışmıyorsa canım motorumun canı sıkkın der nazını kaprisini çekerim...peki sana bir soru daha...bu tarz dikkat çektiğin mondıaller genelde scooter olur ya...scooterın tamirinden anlama mantalitesi nedir...yani kapalı kasanın içindeki bir aksamı nasıl tamir edersin...yeni bir açılım sunuyorum sana...hadi scooterı boşver her ne tarz motor olursa olsun sen veya ben mekanik arızaya geçmiş bir motoru sence nasıl tamir edebiliriz...ha benzin bitmesini anlayamayacak kadar saf tipler kalmamıştır ortamda...(kasteddiğin buydu kesinlikle)

özgür kız nil karaibrahimgil hesabı bir heves almışlardır...

buda çok talihsiz çok ırkçı bir yazı olmuş...tabiri caizse aklına geleni yazmışsın...toplumlarda ergenlik çağlarında veya her yaş grubunda idoller vardır olmalıdır...birşeyler birileri örnek olarak sana sunulur...beğenirsin veya beğenmezsin...Cinsiyeti bayan diye ve tek taşını kendi aldı diye kendini gece alemlerine vuran genç kızlar varmıdır veya bu dürtüyü motorun bize verdiği bu hazla ilişkilendirmek ne dereca sağlıklı bir düşüncedir...

.(belki de bu yüzden çoğu mondial) ....

bende 2.5 ay önce Ege Bölgesini gezdim...5 il ve ilçelerindeydim...Mondıal gördüğüm yerlerde motorun babası olarak kabul ediliyor...sende anlayışla karşılarsınki bir motor tercihi bayi satış ve servis üçgeninde bitiyor...marka kimsenin umrunda değil...Uşak Karahallı ilçesinde bir mondıal servisi varsa ve bu insan bu küçük şirin beldede herkesin tanıdığı ise onun Mondıal önerisi farz olarak kabul edilir ve alınır...Benim semtimde Bir bisikletci (yarı motorcu sayılır)var...ayrıca Bisan bayisi...nasıl Bisanı övüyor anlatamam...bana 10 yıl önce mobilet veren adam...Bisan diyor başka bişey demiyor...kafa olmuş odun...beton...olay budur...Tüm komşularına eşe dosta Bisan motor satmış...mobilet tamir ede ede usta olmuş...

çok ciddye alarak binertler ve trafik hatası pek yapmazlar....

evet hata yapma oranları sıfıra yakındır...ama hata yaptırma oranları inanılmaz derece yüksektir...Bunun nedenide eleştiri babında değil....bu bir öngörü...Hata yapmamaya özen göstermek bile hata yapmanın başlıca sebebidir...İnsan psikolojisi bunu emreder...Ama şuda bir gerçektir ki özellikle Türkiyede Trafikte seyir halinde aşırı kontrollü olmak...kurallara uygun sürmek antipatiyle karşılanır...Eğitim seviyesi düşük...erkek hegemonyasından kurtulamamış...hegemonik iktidarların hüküm sürdüğü...medeniyetin yeterince özümsenmediği...kuralsızlığın kural olarak algılandığı toplumlarda...(kuralkoyucuya muhalefet olmak adına) bayan sürücüler dışlanır...neden kurallara bu kadar uyuyorlar diye antipatiyle karşılanır...

Ben onur duyduğum ülkemin Türkiyemin vatandaşıyım...Lütfen Suudi Arabistan'da yaşıyormuşuz gibi davranmayın...

Bu önyargılardan kurtulmak imkansızdır...tabuları toplumlar...sistemler aşamaz...Bize Oryantalist bakış açılarının sebebi bu tarz yorum ve düşüncelerdir...

Kuyuya attığın taşı çıkarmaya çalıştım ....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

bana 10 yıl önce mobilet veren adam...
    Bende kuyudaki taşlardan birine takıldım cıbırcı arkadaşlara copy;paste yapmazsam torun bittin sen sizin mtorlarınızı beğenmiyor kendisi nelere biniyor diyeceğim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    nedir bu raflar düşmanlığı.(doğruyu söyleyeni 9 köyden kovarlar çünkü kimsenin işine gelmez) ben sadece bana enteresan gelen bi gözlemimi yazdım. polemik çıksın diye yazmadım.zaten hayat yeteri kadar tatsız niye burda dalaşayım birileriyle ruh hastası ismail miyiz arkadaşım.ayrıca motor kullanan kızlar araba kullananlardan daha becerikliler takdir etmek lazım.(kask takmayanlar hariç)

metehana bi sözüm var.motordan mekanikten ben de çok anlamam ama anlamayı isterdim. geçen gece arabayla kaldırıma tosladım ,lastik patladı ve tampon dağıldı..... kapıcımız yardım etmeseydi o lanet olası lastiği değiştirmezdim .şimdi bu hanımla kuytu karanlık bir yerde de başıma gelebilridi. olabildiğince anlamak lazım araçtan diye düşünüyorum.ha ama evet mekanik vs vs vs konuları gerçekten çok sıkıcı o da ayrı tabi. gülü seven dikenine katlanır yani.(özgür kız nil karaibrahimgil modeli tiplere sempatiyle bakmıyorum çünkü hayattaki tek değeri limitsiz özgürlüğü olan bencil,sadece almayı bilen ama vermeyi bilmeyen ruhsuz duygusuz megaloman tipleri çağrıştırıyor bana. motor bunların limitsiz özgürlük tutkularını tatmin ediyor sanırım. yani bu da benim kişisel görüşüm.katılmayabilrisiniz saygı duyarım)

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuda bir gerçektir ki özellikle Türkiyede Trafikte seyir halinde aşırı kontrollü olmak...kurallara uygun sürmek antipatiyle karşılanır...Eğitim seviyesi düşük...erkek hegemonyasından kurtulamamış...hegemonik iktidarların hüküm sürdüğü...medeniyetin yeterince özümsenmediği...kuralsızlığın kural olarak algılandığı toplumlarda...(kuralkoyucuya muhalefet olmak adına) bayan sürücüler dışlanır...neden kurallara bu kadar uyuyorlar diye antipatiyle karşılanır...rendeer:
    alıntı yaptığım yere aynen katılıyorum çok doğru bi tespit.türkle avrupalı arasında en önemli fark bu.adamlar koydukları kurallara harfiyen uyuyolar. çünkü hukuk bilinci var.bizim çocuklarımı o kadar şımarık yetişiyor ki daha 7 yaşında anarşist(kuraltanımaz) bir ruha sahip oluyorlar.
    elektonik otobüste cep telefonu yasak mesela,adam açıp yarım saat konuşuyor arkadaşım kapat deidğin zaman kavga çıkıyor.küçükken şımartılıp piskopat yapılmış anarşist ruhlu çocuğun büyüdüğündeki hali bu yani. adama hastanede sigara içilmez arkadaşım söndür diyosun "keyfimin kahyası mısın lan hadi bas!" diyor. benim tepkim bunlara türk kimliğine değil

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nedir bayanlara trafikte olan bu önyargı arkadaşlar...

raflar eleştirin veya hedeflediğin polemik neydi bunuda anlamış değilim...

bunlar 24 ve üzeri yaşlarda olup ...

motor sevdası için herhangi bir yaş sınırı yoktur...ha sen var demiyorsun zaten...ama neden böyle sosyal bir durum tesbiti yaptın...site üyelerimizin çoğu ve toplumda nereye bakarsan bak bu yaş sınırının az altı ve az çoğu...genc nüfusa sahibiz biliyorsun...yani bir sosyal tespit yaptığında genelde akla gelen veya görmüş olduğun ilk yaş bu olacaktır...

motordan hiç anlamaz ....

motor kullanıp mekanik konulardan anlayan kaç kişi vardır sence...ki sen anlıyormusun...ben şahsen anlamam...anlamayıda sevmem...lastiğim bile patlasa değiştirmem...motoru uygun bir yere bırakırım çekici arayışlarına girerim...motordan anlasam bile bir kamyoncu gibi "vira bismillah" deyip amanda neresi arızalı diye merak etmem...2.3.denemeden sonra çalışmıyorsa canım motorumun canı sıkkın der nazını kaprisini çekerim...peki sana bir soru daha...bu tarz dikkat çektiğin mondıaller genelde scooter olur ya...scooterın tamirinden anlama mantalitesi nedir...yani kapalı kasanın içindeki bir aksamı nasıl tamir edersin...yeni bir açılım sunuyorum sana...hadi scooterı boşver her ne tarz motor olursa olsun sen veya ben mekanik arızaya geçmiş bir motoru sence nasıl tamir edebiliriz...ha benzin bitmesini anlayamayacak kadar saf tipler kalmamıştır ortamda...(kasteddiğin buydu kesinlikle)

özgür kız nil karaibrahimgil hesabı bir heves almışlardır...

buda çok talihsiz çok ırkçı bir yazı olmuş...tabiri caizse aklına geleni yazmışsın...toplumlarda ergenlik çağlarında veya her yaş grubunda idoller vardır olmalıdır...birşeyler birileri örnek olarak sana sunulur...beğenirsin veya beğenmezsin...Cinsiyeti bayan diye ve tek taşını kendi aldı diye kendini gece alemlerine vuran genç kızlar varmıdır veya bu dürtüyü motorun bize verdiği bu hazla ilişkilendirmek ne dereca sağlıklı bir düşüncedir...

.(belki de bu yüzden çoğu mondial) ....

bende 2.5 ay önce Ege Bölgesini gezdim...5 il ve ilçelerindeydim...Mondıal gördüğüm yerlerde motorun babası olarak kabul ediliyor...sende anlayışla karşılarsınki bir motor tercihi bayi satış ve servis üçgeninde bitiyor...marka kimsenin umrunda değil...Uşak Karahallı ilçesinde bir mondıal servisi varsa ve bu insan bu küçük şirin beldede herkesin tanıdığı ise onun Mondıal önerisi farz olarak kabul edilir ve alınır...Benim semtimde Bir bisikletci (yarı motorcu sayılır)var...ayrıca Bisan bayisi...nasıl Bisanı övüyor anlatamam...bana 10 yıl önce mobilet veren adam...Bisan diyor başka bişey demiyor...kafa olmuş odun...beton...olay budur...Tüm komşularına eşe dosta Bisan motor satmış...mobilet tamir ede ede usta olmuş...

çok ciddye alarak binertler ve trafik hatası pek yapmazlar....

evet hata yapma oranları sıfıra yakındır...ama hata yaptırma oranları inanılmaz derece yüksektir...Bunun nedenide eleştiri babında değil....bu bir öngörü...Hata yapmamaya özen göstermek bile hata yapmanın başlıca sebebidir...İnsan psikolojisi bunu emreder...Ama şuda bir gerçektir ki özellikle Türkiyede Trafikte seyir halinde aşırı kontrollü olmak...kurallara uygun sürmek antipatiyle karşılanır...Eğitim seviyesi düşük...erkek hegemonyasından kurtulamamış...hegemonik iktidarların hüküm sürdüğü...medeniyetin yeterince özümsenmediği...kuralsızlığın kural olarak algılandığı toplumlarda...(kuralkoyucuya muhalefet olmak adına) bayan sürücüler dışlanır...neden kurallara bu kadar uyuyorlar diye antipatiyle karşılanır...

Ben onur duyduğum ülkemin Türkiyemin vatandaşıyım...Lütfen Suudi Arabistan'da yaşıyormuşuz gibi davranmayın...

Bu önyargılardan kurtulmak imkansızdır...tabuları toplumlar...sistemler aşamaz...Bize Oryantalist bakış açılarının sebebi bu tarz yorum ve düşüncelerdir...

Kuyuya attığın taşı çıkarmaya çalıştım ....

abicim walla gözlerim yaşararak okudum çok da mutlu oldum senin gibi düşünen adamlar lazım bize
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

Motosikleti
    Seyhan 125
    mete abi amma kasmışsın ya
    bence bayanlar suçlu çarmığa gerin hehe

Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nedir bu raflar düşmanlığı.(doğruyu söyleyeni 9 köyden kovarlar çünkü kimsenin işine gelmez) ben sadece bana enteresan gelen bi gözlemimi yazdım. polemik çıksın diye yazmadım.zaten hayat yeteri kadar tatsız niye burda dalaşayım birileriyle ruh hastası ismail miyiz arkadaşım.ayrıca motor kullanan kızlar araba kullananlardan daha becerikliler takdir etmek lazım.(kask takmayanlar hariç)

metehana bi sözüm var.motordan mekanikten ben de çok anlamam ama anlamayı isterdim. geçen gece arabayla kaldırıma tosladım ,lastik patladı ve tampon dağıldı..... kapıcımız yardım etmeseydi o lanet olası lastiği değiştirmezdim .şimdi bu hanımla kuytu karanlık bir yerde de başıma gelebilridi. olabildiğince anlamak lazım araçtan diye düşünüyorum.ha ama evet mekanik vs vs vs konuları gerçekten çok sıkıcı o da ayrı tabi. gülü seven dikenine katlanır yani.(özgür kız nil karaibrahimgil modeli tiplere sempatiyle bakmıyorum çünkü hayattaki tek değeri limitsiz özgürlüğü olan bencil,sadece almayı bilen ama vermeyi bilmeyen ruhsuz duygusuz megaloman tipleri çağrıştırıyor bana. motor bunların limitsiz özgürlük tutkularını tatmin ediyor sanırım. yani bu da benim kişisel görüşüm.katılmayabilrisiniz saygı duyarım)

alıntı yaptığım yere aynen katılıyorum çok doğru bi tespit.türkle avrupalı arasında en önemli fark bu.adamlar koydukları kurallara harfiyen uyuyolar. çünkü hukuk bilinci var.bizim çocuklarımı o kadar şımarık yetişiyor ki daha 7 yaşında anarşist(kuraltanımaz) bir ruha sahip oluyorlar.
    elektonik otobüste cep telefonu yasak mesela,adam açıp yarım saat konuşuyor arkadaşım kapat deidğin zaman kavga çıkıyor.küçükken şımartılıp piskopat yapılmış anarşist ruhlu çocuğun büyüdüğündeki hali bu yani. adama hastanede sigara içilmez arkadaşım söndür diyosun "keyfimin kahyası mısın lan hadi bas!" diyor. benim tepkim bunlara türk kimliğine değil
    kusura bakma ama kardeş telefon yaşağının teknik bir nedeni yok. eğer oyle bir yasak konuyorsa, bu tamamen keyfi bir uygulamadan kaynaklanıyor. yoksa mercedes fabrikasının bu konuyla ilgili açıklamaları boyle bir yasağın gereksizliğine vurgu yapıyor. birinin keyfi istedi yasakladı diye ben iletişşim ozgurlugume\ihtiyacıma ket vuramam. kimse kusura bakmasın. burada esas suclu olanlar ortaya uydurma hikayeler salarak insanları biribirlerini bogazlayacak seviyeye getiren provakotorlerdir.

İLAVE: biraz hassas oldugum bir konudur. bu bilincsizcene baskalarına bagırma fırsatı elegeciren kendini bilmezlerle byaşadığım bir-kac maceradan sonra boşveremiyorum. kusurabakmayın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    [QUOTE=AttRiB;426922] birinin keyfi istedi yasakladı diye ben iletişşim ozgurlugume\ihtiyacıma ket vuramam. kimse kusura bakmasın. burada esas suclu olanlar ortaya uydurma hikayeler salarak insanları biribirlerini bogazlayacak seviyeye getiren provakotorlerdir.

QUOTE] o araçlardaki telefonla konuşma yasağının teknik kısmını bilemem.ancak adam zararlı değilse niye öyle bi kural koysun.senin dedğin gibi birilerinin uydurduğu hiyakeler yok, her otobüse 3 er beşer yapıştırılmış telefonla konuşmayın çıkartmaları var.kaldı ki benim bindiğim bir kaç otobüs de o yüzden bozuldu. kapıları bile açılmadı dışarı bile çıkamadık.hem çok zaman kaybettik , hem trafik allak bullak oldu.direksiyon kilitlenmesi ve frenlerde sorun olursa çok kişi ölebilir demişlerdi.birilerinin konuşma ve iltişim özgürlüğü için ben neden zamanımı kaybedeyim ya da hayatımı kaybedeyim.o yasağı delen adam bu dünya için benden daha mı önemli adam..

medeni hukuk anlayışna göre bir kurallar konur, memnun olmayabilir vatandaş,memnun değilsen mücadele verir kaldırtırsın.ancak kurallar kaldırılana kadar herkes tarafından uyulmak zorundadır.evet koyun olmayalım, herşeyi sorgulayalım bunu sonuna kadar savunuyorum.ancak solcuların özlemi olan tüm yasakları yasaklayalım mantığına da çok karşıyım. güçlünün güçsüzü ezdiği kuraltanımaz anarşist bir toplum oluruz.(zaten de öyleyiz). ben sivriyim uymuyorum uyan da salak diyemezsin.bizim ülkemizde şehirlileşme diye bişey yok.herkes dağdan indiği gibi kalmış.o yüzden de toplu halde yaşama bilinci de yok. . adama hastanede sigara içilmez arkadaşım söndür diyosun "keyfimin kahyası mısın lan hadi bas!" diyor. benim tepkim bunlara.küçükken bilinçsizce şımartılıp piskopat yapılmış anarşist ruhlu çocuğun büyüdüğündeki hali bu yani.herşeyin başı eğitim.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Pardon polemiğe buradan mı giriliyordu? Bir arkadaş vardı bakıp çıkacağım da!

Bu arada elektronikten benden daha iyi anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi, 0.05 Watt'lık cep telefonu otobüsleri etkiliyor da 30-40 Watt'lık telsizler nasıl etkilemiyor? Frekans farklılığından falan mı?

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    bu isin watt ile ne ilgisi var?:D
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler