Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Deniz sezonunu actim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tami benim motoru çalan İYİ AİLE ÇOCUĞU nun kim olduğu çok açık belli. Afgan -
    Suriyeli falan değil. Bilmiyorum burada çalinma anının videosu paylaşılmış mıydı ? Emniyet ve Savcılık o kadar HARİKA ÇALIŞIYOR ki !!!!!????/// Anlatamam. Adamlarin kim olduğu , evvelce aynı suçtan sabıkalı olduğu gün gibi belli iken
    niçün yakalanamadığı veya bulunmadığı hiç bir şekilde izah EDİLEBİLEMEZ. Herifin suratındaki sakallar bile neredeyse tek tek sayılabecek netlikdeyken.
    Benim evimin önünden ayrildıktan 150 metre sonra Bursa Belediyesinin güvenlik
    Kamerası görüntüleri altından geçiyor. Oradan 50 metre sonra Emniyet müdürlüğü
    2 ayrı guvenlik kamerası ( biri sabit daimi kontrolde,diğeri 360 derece döner
    hareketli ) nın önünden elini kolunu sallaya sallaya yoluna devam ediyor. Bursa nufusuna kayıtli hırsizlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:52 ----------

Tomi alintiyi yanlış yerden etmişik, sürci lisanimiz affola.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:03 ----------

Bunlari ben yazsaydım garantisi var ban yerdim. Hem de ömür boyu.
    Acaba diyorum benim burada ne işim varsa ?
    Hasan Pulur merhum çok yazardı 《 müsademei efkardan galebei hakikat tezahür
    eder 》diye. Amma şuna şahit olduk ki motosiklet net de adam beni bozkurtçu olarak tanıtabiliyo + tanıyabiliyo. 45 senedir oy kullanirim . Bir tek seçimde
    bile bozkurtculara oy vermedim. Bir tek her birinizden şunu azıcik düşünmenizi
    İstiyorum mistır Bidon ,pardon yanlış oldu mister Biden ( biz RTE yi indirmek
    için muhalefetle iş birliği yapmamız gerek ) derken acaba benimle mi işbirliğini kastediyordu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:24 ----------

O işbirlikçi yavşaklar ibaresini geldiği yere iade ediyorum. Ha bunun icin de
    ban yersem o banı göğsümde istiklal madalyası gibi şerefle taşırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:33 ----------

Tipe bak ya,

Sen neden uzerine alindin ? Sen amerikan beslemesi bozkurt musun ?

Sen olsa olsan bu isbirlikcilerin artiklari ile gecinip haline sukreden biri olursun.

Bu arada reisin dondu yine,secim yaklasiyor tabi ve milletin cogu hatta yandasi bile gocmenler konusunda huzursuz

Sen tam bir istinasin ali,cocuklae akp li belediyede memur mu ? Zabita falan mi oldular,belki de bekci ?

Yatacak yeriniz yok..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1600 GTL
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tami benim motoru çalan İYİ AİLE ÇOCUĞU nun kim olduğu çok açık belli. Afgan -
    Suriyeli falan değil. Bilmiyorum burada çalinma anının videosu paylaşılmış mıydı ? Emniyet ve Savcılık o kadar HARİKA ÇALIŞIYOR ki !!!!!????/// Anlatamam. Adamlarin kim olduğu , evvelce aynı suçtan sabıkalı olduğu gün gibi belli iken
    niçün yakalanamadığı veya bulunmadığı hiç bir şekilde izah EDİLEBİLEMEZ. Herifin suratındaki sakallar bile neredeyse tek tek sayılabecek netlikdeyken.
    Benim evimin önünden ayrildıktan 150 metre sonra Bursa Belediyesinin güvenlik
    Kamerası görüntüleri altından geçiyor. Oradan 50 metre sonra Emniyet müdürlüğü
    2 ayrı guvenlik kamerası ( biri sabit daimi kontrolde,diğeri 360 derece döner
    hareketli ) nın önünden elini kolunu sallaya sallaya yoluna devam ediyor. Bursa nufusuna kayıtli hırsizlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:52 ----------

Tomi alintiyi yanlış yerden etmişik, sürci lisanimiz affola.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:03 ----------

Bunlari ben yazsaydım garantisi var ban yerdim. Hem de ömür boyu.
    Acaba diyorum benim burada ne işim varsa ?
    Hasan Pulur merhum çok yazardı 《 müsademei efkardan galebei hakikat tezahür
    eder 》diye. Amma şuna şahit olduk ki motosiklet net de adam beni bozkurtçu olarak tanıtabiliyo + tanıyabiliyo. 45 senedir oy kullanirim . Bir tek seçimde
    bile bozkurtculara oy vermedim. Bir tek her birinizden şunu azıcik düşünmenizi
    İstiyorum mistır Bidon ,pardon yanlış oldu mister Biden ( biz RTE yi indirmek
    için muhalefetle iş birliği yapmamız gerek ) derken acaba benimle mi işbirliğini kastediyordu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:24 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:33 ----------

Kusura bakma da bir şeyler yazdığını zannedip hiç bir şey yazmamışsın.....

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İmrenerek bakıyorum :( valla sarayburnuna devam. Bölge neresi ayvalık mı yoksa asos civarı mı?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmrenerek bakıyorum :( valla sarayburnuna devam. Bölge neresi ayvalık mı yoksa asos civarı mı?
    Ayvalik,cunda

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    23 Nisan Cumartesi sezonu açıyorum bende yetti gayri (bende de keloit denen zımbırtılardan var deniz suyu hakikaten kortizondan iyi)

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tipe bak ya,

Sen neden uzerine alindin ? Sen amerikan beslemesi bozkurt musun ?

Sen olsa olsan bu isbirlikcilerin artiklari ile gecinip haline sukreden biri olursun.

Bu arada reisin dondu yine,secim yaklasiyor tabi ve milletin cogu hatta yandasi bile gocmenler konusunda huzursuz

Sen tam bir istinasin ali,cocuklae akp li belediyede memur mu ? Zabita falan mi oldular,belki de bekci ?

Yatacak yeriniz yok..
    Allaha şükürler olsun ki çocuklarimin biri tarih öğretmeni , diğeri bir özel
    Nakliye şirketinde müdür . En garip olani ise her ikisi de politik olarak benden farklı düşünceye sahipler. Ve evlerimizde hiçbir zaman siyasi kavga olmaz. Her kez karşisindakinin görüşüne saygı duyar.
    Ben yatacak yerimi de hiç kimse kendisine dert etmesin . Her kez kendi derdini
    düşünsün. Ya bu kadar düşüncesiz nasıl olunabiliyor anlamıyorum. Benim ve ailemin boğazına Ak partinin zerre kadar gıda veya parasi bu güne kadar girmedi
    Elhamdülillah. Siz kendi boğazlarıniniza giren kaynaklari merak edin.
    bursevi

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayvalik,cunda
    Ahhh Ayvalık ahhhh. Burnumun direğini sızlattın ne günlerimiz geçti be!

Tabi Cunda çok değişti full sandalye olmuş sokaklar.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Sayın bursalı, AKParti'nin zerre kadar gıda veya parası boğazınızdan geçmemiş olabilir, ama 80 milyonun hakkı (ki bunların hatırı sayılır bir kısmı yoksul kategorisinde) lıkır lıkır boğazınızdan geçiyor ve anladığım kadarıyla da geçmeye devam edecek. Ben şahsen hakkımın zerresini helal etmiyorum, açık söyleyeyim.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şahsen hakkımın zerresini helal etmiyorum, açık söyleyeyim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)