Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

2 Mart 2022 büyük resmi gördüm

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya benim öfkelendiğim mevzu şu:

"Rusya kötü" diyorsun, hemen arkasından "Abd sanki çok mu iyi?" diyorlar.

"Ukrayna halkı zulme uğruyor" diyorsun, hemen bir saniye sonra "ama Zelenski İsrail'i alkışladı" diyorlar.

"Yönetim kötü" diyorsun saniyesinde "başka birisi gelse sanki iyi mi olacak" diyorlar.

"Akaryakıt uçtu" diyorsun, "ama dünya genelinde yükseldi" diyorlar.

Ve sair böyle uzar gider, lafım forum yazarlarına değil yanlış anlaşılmasın; ülke genelinde çıldırtıcı derecede bir "fikir beyan etme gereği" hastalığı yayıldı. Her konuda ama her her konuda fikir beyan etmezse ölecek hastalığı var. Genetik mühendisine bile posta koyabilecek derecede bir bomboş özgüven.

İşte buna ifrit oluyorum.
    Bu kültürle alakalı sevgili hokahey..

Meşrulaştır veya karşı argüman üret.. Bizim birçok seyimiz taraf olma üzerine kurulu baskın şekilde..

Şöyle dusunelim.. Fanatik FB li ve fanatik GS li 2 model var. Derbi macında FB lehine haksız bir panaltı veriyor hakem..GS li delirdiginde ne var FB linin elinde ?

1- Neresi penaltı, ne alakası var !

2- Altay maçında da sizin lehinize penaltı verdi hakem

Uzatmadan .. Herkes haklı olmak ve kendini iyi hissetmek istiyor.. Bilen de bilmeyen de.. Art niyet yok, cehalet var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    yalnız bu batı da az kezban çıkmadı arkadaşlar
    tarkovsky nin stalker filmini imdb nin top 250 listesinden çıkarmışlar ve bunun gibi bir çok gubidikler, bakın bunun bir adım ilerisi portakal pıçaklamak
    medeniyet filan dedik ama bir gram yol almamış olabilirler

rusyayı gözden çıkardılar demiş miydim

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tarkovsky nin stalker filmini imdb nin top 250 listesinden çıkarmışlar ve bunun gibi bir çok gubidikler, bakın bunun bir adım ilerisi portakal pıçaklamak

Avrupa da biliyor elma ile armudu .. Halkı uzerinden msj iletmek istiyorlar akıllarınca.. Ama Rusya da da bence hulööğcu cok

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150-2022 HondaGL1800-2023 PCX
    Eee son durum nedir ?

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki 1000 gt
    Ya benim öfkelendiğim mevzu şu:

"Rusya kötü" diyorsun, hemen arkasından "Abd sanki çok mu iyi?" diyorlar.

"Ukrayna halkı zulme uğruyor" diyorsun, hemen bir saniye sonra "ama Zelenski İsrail'i alkışladı" diyorlar.

"Yönetim kötü" diyorsun saniyesinde "başka birisi gelse sanki iyi mi olacak" diyorlar.

"Akaryakıt uçtu" diyorsun, "ama dünya genelinde yükseldi" diyorlar.

Ve sair böyle uzar gider, lafım forum yazarlarına değil yanlış anlaşılmasın; ülke genelinde çıldırtıcı derecede bir "fikir beyan etme gereği" hastalığı yayıldı. Her konuda ama her her konuda fikir beyan etmezse ölecek hastalığı var. Genetik mühendisine bile posta koyabilecek derecede bir bomboş özgüven.

İşte buna ifrit oluyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:12 ----------

Zamanında Şahan Gökbakar iyi işlemişti bu konuyu:

https://i.hizliresim.com/1p7ikw1.jpeg

Adama "doğada bir plastik şişe 1000 yılda yok oluyor" diyorum, "nereden biliyorsun saydın mı?" diyor deli olacağım..
    şuan bütün muhalif veya yanlışlıkları görüp söyleyenler dediğin sıkıntıları yaşıyor ,çalıyor diyene, olsun çalışıyor ama diyenler gibi
    bu dediğin tipler yandaş beslenen tipler ,bu iç siyasetimiz ile ilgili
    ama Rusya Ukrayna meselesi bize de çok ağır darbeler vuracak, yurtdışı kaynaklı bir konu, genel serzenişinde haklısın ve bilerek ülke bu duruma getirildi
    her şeyi her konuyu ,cıvıtmak ,çocukça ergenler gibi ülke meselelerini basite indirgemek ,bu bilinçli yapılan bir şey
    bu konuda haklısın ama benim en büyük çekincem dikkat ettiysen Ukrayna elçisinin İha Siha videoları, yeni İha Siha talepleri, Montröyü tartışmaya açtırmak talepleri, bunlar bizi savaşa çekecek ciddi konular ,bunları belirtmek dile getirmek Rusçuluk falan değil, bilerek bizi Rus Türk savaşına sokmaya çalışıyorlar
    maalesef hükümetimiz tarafsızım diyor ama el altından Siha İha satmak çok tehlikeli, yarın Ukrayna düşer ,Rusya senin de silahların bizi vurmuştu derse al başına bela ve bu hiç uzak değil, umarım olmaz

Motosikleti
    Honda CTX 1300
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hah iste olayyy bu.Gecen gunde berlin flarmoni orkestrasi sefini rusya yi kinamadi diye isine son verdiler.

Bunun adı fasizm degil mi ?

Ama amac su; rus halki bu yapilan haksizlik karsisinda putin e destegini arttiracak,putin de destek verildigi icin savasi surdurecek.Bu alcak bati tam tahmin ettigim gibi atese korukle gidip savasi kizistirmak istiyor.

sporculari ve takimlari dislamak ne demek..yavsak adamlar.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    *Suan ukrayna'da olanlarin, bize gosterilmek istenenden cok farkli oldugunu dusunuyorum

*Hic sicak catisma goruntusu, videosu haberi vs gormedik.Bu nasil bataklik boyle?

*Rusyanin sivillere bir zulmu veyahut ukrayna daki direniscilere orantisiz uyguladigi bir guc olsa, 24 saat haberlerde gozumuze sokulurdu.

*Ote yandan ukraynadaki direniscilerin ruslara karsi verdigi herhangibir direnis goruntusu olsa, Hollywood 50 tane film cekip propogandanin dibine vurmustu.

*suan rusyaya verilen ekonomik bir savas disinda ne gorduk?

Taslar yerine oturmuyor, ilgimc birseyler var
    Günde 1 tane kritik yere bomba ya da füze atmak ?..
    Dıj güçler zaten karışmıyor pek.. Rusya istese cumayı kiev klisesinde kılar.. Hemde 1 saatte..
    Resim mesim göstermez bunlar..
    Önce virüs sonra savaş falan..
    Her yerden pislik akıyor..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eskiden biz de yaparmışız böyle küçük latifeler. 300-500 çadırdan dünyaya posta koyacak kadar büyümüşüz. Tabiki o zaman bizim de düşmanlarımızın da gocuman gocuman bonbaları, taramalı tüfenkleri olmadığı için bir çayırda kapışıp vuruşurmuşuz. Maçı kazanan da kaleye geçermiş...
    Kıssadan hisse: Romantik olmayalım. Borusu olan öttürür. Kimine de saksafon çaldırırlar.

Bkz. 1565 tarihli AvrAsyAfrika Haritası. (Biz de az kötü değilmişiz hani.)

xterkan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CTX 1300
    https://www.sozcu.com.tr/2022/dunya/...gn=ilgilihaber

Zelinski:Rusya’nın durdurulmaması halinde Berlin’e kadar ilerleyebileceğini ifade etti. Zelenskiy, "Kremasyon odası getirmişler buraya. Bu insanlar bu kremasyon odalarını kendileri için taşıyorlar.

Olm zelinski,sen var ya tam bir amerikan yahudi ajanisin.
    Rusya Berline kadar ilerleyebilirmiss,vay behhhhhh

Buna ancak dr inanir,bir de hokahey.
    xterkan bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Villeneuve adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sozcu.com.tr/2022/dunya/...gn=ilgilihaber

Zelinski:Rusya’nın durdurulmaması halinde Berlin’e kadar ilerleyebileceğini ifade etti. Zelenskiy, "Kremasyon odası getirmişler buraya. Bu insanlar bu kremasyon odalarını kendileri için taşıyorlar.

Olm zelinski,sen var ya tam bir amerikan yahudi ajanisin.
    Rusya Berline kadar ilerleyebilirmiss,vay behhhhhh

Buna ancak dr inanir,bir de hokahey.
    Bak şu aşağıdaki fotoğrafta gördüğün yer İstanbul/Yeşilköy, sene 1878, orada gördüğün insanlar da çarlık Rusya'sı askerleri.

İngilizler olmasaydı İstanbul düşüyordu. Bu Ruslar böyledir. Şakası yok bunların, yapamaz dediğimiz şeyleri tek kalemde yaparlar.

Atatürk'ün vasiyeti de "Rusları kışkırtmayın" imiş. Büyük adam, her şeyi analiz etmiş de söylemiş.

Ruslar hiçbir zaman bizim dostumuz olmamıştır bunu unutma.
    drtayfun bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CTX 1300
    Bak şu aşağıdaki fotoğrafta gördüğün yer İstanbul/Yeşilköy, sene 1878, orada gördüğün insanlar da çarlık Rusya'sı askerleri.

https://i.hizliresim.com/nu9x2gv.jpeg

İngilizler olmasaydı İstanbul düşüyordu. Bu Ruslar böyledir. Şakası yok bunların, yapamaz dediğimiz şeyleri tek kalemde yaparlar.

Atatürk'ün vasiyeti de "Rusları kışkırtmayın" imiş. Büyük adam, her şeyi analiz etmiş de söylemiş.

Ruslar hiçbir zaman bizim dostumuz olmamıştır bunu unutma.
    Ahahahaha,sayin abim iyi misiniz ?

Ruslar bizim dostumuz dedim mi , ima ettim mi ?

100 yil onceki fotolarla geleceksen nazilerden bir girerim vietnamindan cikarim, sonra guney amerikadaki kanli darbelerden tekrar girer irak savasindan tekrar cikarim.

Sen dua et sscb kurtulus savasimizda hem ekonomik hem de silah desteginde bulundu.yoksa isimiz gercekten zordu

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

https://mobile.twitter.com/pusholder...23412506214400

Hokahey bey,bu yavsak ne yapmak istiyor ? Senin korkularin gercek olacak galiba ahahva.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Villeneuve adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahahaha,sayin abim iyi misiniz ?

Ruslar bizim dostumuz dedim mi , ima ettim mi ?

100 yil onceki fotolarla geleceksen nazilerden bir girerim vietnamindan cikarim, sonra guney amerikadaki kanli darbelerden tekrar girer irak savasindan tekrar cikarim.

Sen dua et sscb kurtulus savasimizda hem ekonomik hem de silah desteginde bulundu.yoksa isimiz gercekten zordu

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

https://mobile.twitter.com/pusholder...23412506214400

Hokahey bey,bu yavsak ne yapmak istiyor ? Senin korkularin gercek olacak galiba ahahva.
    Bizi de içeri çekmek istiyor hergele.

Bence bu dingilin amacı savaşta bir cephe daha açılmasını sağlamak.

Fakat biz nato üyesi bir ülkeyiz.

Geçen ay doğalgaz kesintisi yüzünden organize sanayi bölgelerine elektrik verilememişti. Bu, Rusya'nın bir tehdidi olabilir. "Taraf olursan gazını tamamen keserim" tehdidi olabilir.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)