Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Dolar 13.5 tl oldu

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağzından salyalar saçarak "yetmez ama evet" diye höykürenler,
    Gözünüz aydın.

15.60
    Tek motivasyonu baldan ırmaklarda yüzmek olan kişi sizin siteminizi tınlamaz sevgili hocam

Kendimiz calıp kendimiz oynuyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi milli parasının elin gavuru coninin, maykılın para biriminden 15 kat daha değersiz olmasını hazmedebilen ümmetçi ve (sözde)milliyetçi tayfanın gözü aydın, bol bol şükredip "reiz en doğrusunu bilir, siz bilmesiniz" demeye devam edebilirler.

Hoş, bu aralar pek sesleri çıkmıyor ama seçim yaklaşsın dökülürler yine meydana.

Bizde şimdi onlara "Yetmez ama evet" diyoruz.
    Allah hepsinin belasını versin...
    SuleymanE bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    1 emerigen dalırı = avrpua bizi kıskanıyor, dünya lideri , ekonomisi ile almanyaya parmak ısırtan 15.629 Turkish Liras (bakın burası çok öneli hesap işlemi doğru çıksın diye , den sonra 3 basamak aldım).

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    16.15

3. dalga keriz silkeleme operasyonu başlamıştır.

Hayırlı olsun...
    espresso bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    artık adamlar gazetelerde ilan veriyor, buradaki 5 dolar ile Türkiye'de sunları yapabilirsiniz diye boy boy tavsiye haberleri cıkıyor

rezil olduk

Motosikleti
    250r
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16.15

3. dalga keriz silkeleme operasyonu başlamıştır.

Hayırlı olsun...
    20 yi görecek diyorlar. Faiz arttırımına gitmezse görecek gibi. Arttırırlarsa da para çekilir, piyasa zaten durma noktasında. Garip.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:54 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artık adamlar gazetelerde ilan veriyor, buradaki 5 dolar ile Türkiye'de sunları yapabilirsiniz diye boy boy tavsiye haberleri cıkıyor

rezil olduk
    Sosyal mecralarda vs. vatandaşlık satıldığına dair reklamlar ve bunu yapan işletmeler olduğunu düşünürsek pekte rezalet diyemeyiz bence bu duruma.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150-2022 HondaGL1800-2023 PCX
    Çok da şaapmamak lazım sanki dolar mı kullanıyoruz biz marketten alısveriş yaparken

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Halay ekibi hazırlıklara başlamış.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 yi görecek diyorlar. Faiz arttırımına gitmezse görecek gibi. Arttırırlarsa da para çekilir, piyasa zaten durma noktasında. Garip.
    Bir çok ekonomist mayıs başından beri doların gerçek fiyatlamasının 16 - 16,5 civarında olması gerektiğini söylüyordu.

Bence, şimdi 16 bandından sonra, ortada fol yok yumurta yokken hızlı bir şekilde 18-20 ler görürülürse,
    yine bir keriz silkeleme operasyonu yapılıyor demektir.

Bu durumda para yok olmayacak ama, birilerinin cebinden alınıp başkasının cebine aktarılacak demektir.

Son üç yılda 2 kez örneğini gördük. Üçüncüyü denememeleri için hiç bir sebep yok.
    espresso bunu beğendi.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Sakin olun millet. Süper Bono gelecek gibi. Tekrar fason da olsa düşüşler göreceğiz gibi duruyor.
    espresso bunu beğendi.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Yapış 16.11 :D

1 ABD Doları eşittir
    16,13 Türk Lirası

1 Türk dünyaya bedel diyorduk ne hale geldik. 10 türk asgari ücretlisi 1 alman asgari ücretlisine bedel resmen.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Akaryakıta zam :D

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Ben bu hafta başında sert bir düşüş denerler, sonrasında almak lazım diye bir niyete sahiptim. Heralde ciğerleri bu kadar indirmeye yetti?

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni konu açmak gerekir artık

Motosikleti
    Xpulse 200t
    16.35 zorlamaları devam ediyor.

Bçyle giderse benzin 25 lira olur gibime geliyor.

kılıçdaroglu kacırılan paraları acıkladı, daha neler olacak neler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Hiçbir şey olmaz. Sadece bu forumda 5 kuvvetli karşı argüman var.

- Gelmiş yine tek parti sevicileri (Kuvvetmira)
    İddia ediyorum, şu an tek parti uygulamaları, tek parti dönemindekinden daha fazladır.

- Devletin savcıları var, ortada suç olsa harekete geçerlerdi (ATP)
    Bin tane iddia var. Muhalefete karşı en saçma iddiaya dava açanlar, bu iddialara göstermelik soruşturma bile açmıyorlar.

- Muhalefette proje yok (ATP)
    Proje dediğiniz böyle olur. 128 milyarı uçur. Doları birkaç saatte 18'den 11'e düşürme gücü varken 1 hafta yükselmesini bekle, megri megri, vs. Proje dediğiniz böyle olur.

- Başörtülü bacım üniversiteye giremiyordu (bursalı)
    O Allah'ın emri de kul hakkı yememek Allah'ın emri değil zaten. Başı açmanın cezası belirtilmemişken kul hakkı yiyene yüzlerce kez lanet okunmuş kitapta. Hangi suça iştirak etmek daha kötü acaba?

- Bunlar iyi değil ama CHP zihniyetine oy vermeyi de uygun bulmuyorum (kimdi unuttum)
    En kral karşı görüş bu.

Sokaktaki muhteşem "CeHaPe yaptı, iftira, dış güçler" karşı tezlerini geçtim, sadece bu beşi bile aynen devamdan başka bir seçenek olmadığını gösteriyor.
    espresso ve M.balibey bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiçbir şey olmaz. Sadece bu forumda 5 kuvvetli karşı argüman var.

- Gelmiş yine tek parti sevicileri (Kuvvetmira)
    İddia ediyorum, şu an tek parti uygulamaları, tek parti dönemindekinden daha fazladır.

- Devletin savcıları var, ortada suç olsa harekete geçerlerdi (ATP)
    Bin tane iddia var. Muhalefete karşı en saçma iddiaya dava açanlar, bu iddialara göstermelik soruşturma bile açmıyorlar.

- Muhalefette proje yok (ATP)
    Proje dediğiniz böyle olur. 128 milyarı uçur. Doları birkaç saatte 18'den 11'e düşürme gücü varken 1 hafta yükselmesini bekle, megri megri, vs. Proje dediğiniz böyle olur.

- Başörtülü bacım üniversiteye giremiyordu (bursalı)
    O Allah'ın emri de kul hakkı yememek Allah'ın emri değil zaten. Başı açmanın cezası belirtilmemişken kul hakkı yiyene yüzlerce kez lanet okunmuş kitapta. Hangi suça iştirak etmek daha kötü acaba?

- Bunlar iyi değil ama CHP zihniyetine oy vermeyi de uygun bulmuyorum (kimdi unuttum)
    En kral karşı görüş bu.

Sokaktaki muhteşem "CeHaPe yaptı, iftira, dış güçler" karşı tezlerini geçtim, sadece bu beşi bile aynen devamdan başka bir seçenek olmadığını gösteriyor.
    Bu ülkede cehape zihniyetine oy vermeyi bırak seçimlerde oy vermeye karşı olan temsili demokrasiyi demokrasiden saymayan anarşistler bile son seçimlerde oy vermek bir yana bir de üzerine sandık görevlisi olanları vardı. Onlar varken şu anki durumu beğenmeyip tek çıkış yolu olan cehape zihniyetine oy vermem diyen de olmasın yani.
    Ben de oy verilmesine karşı olan bir birey olarak bunlardan kurtulalım da biraz da cehape zihniyetine ve diğer sağcılara (malesef doğru düzgün solcu yok, olsa onlara da muhalefet ederiz tabi) muhalif olalım diyerek yani kime muhalefet edeceğimi seçmek için oy veriyorum.

Yıllarca devrimcilik peşinde bir sürü bedel ödemiş insanlar var onlar düzen partilerine oy vermem derse bir nebze hoş görebilirim, zaten ellerinden geleni yapmışlar olmamış, 3-5 oy da gelmeyiversin onlar zaten başka konularda toplumun ilerlemesine hizmet etmişler ve ediyorlar derim ama apolitik tipler ben oy vermeyeceğim vb. diye bik bik ötünce sinirlerim tepeme çıkıyor. Ne haddinize, cehape zihniyeti aday diye kıymalı pide bile çıkarsa oy vereceksiniz yoksa kurtulamayız. Kuzey avrupadaki gibi halkın çoğunun tuzu kuru olduğu, mükemmel olmasa da düzgün işleyen bir demokrasimiz olduğu zaman ben size öncülük ederim oy vermeyin haydi sandıkları basıp yakalım kocaman ateşler çevresinde dansedelim diye.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dolar 16.41
    Euro 17.52

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)