Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Haberler!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    Evet ArkadaşLar Esinlediğiniz Güncel OlayLar oLabilir..

Motosiklet kazası iki genci ayırdı

İzmir'de önceki gece gizlice evden ayrılarak erkek arkadaşının motosikletiyle gezmeye çıkan 19 yaşındaki Bahar Baş, trafik kazasında hayatını kaybetti. 21 yaşındaki arkadaşı Kenan Cengiz, yaralandı. Kaza, İzmirÇeşme eski karayolunda meydana geldi. Başlarında kask bulunmayan iki gencin aşırı hız yaptığı iddia edildi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı Loft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ArkadaşLar Esinlediğiniz Güncel OlayLar oLabilir..

Motosiklet kazası iki genci ayırdı

İzmir'de önceki gece gizlice evden ayrılarak erkek arkadaşının motosikletiyle gezmeye çıkan 19 yaşındaki Bahar Baş, trafik kazasında hayatını kaybetti. 21 yaşındaki arkadaşı Kenan Cengiz, yaralandı. Kaza, İzmirÇeşme eski karayolunda meydana geldi. Başlarında kask bulunmayan iki gencin aşırı hız yaptığı iddia edildi.
    bunun üstüne haber yazamam ben

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    Kader Bile Ayıramadı!!

Motosiklet tutkunu iki arkadaşın kaderleri de aynı oldu. Menderes’in ölümünden 2 ay sonra Baha da hayatını kaybetti

Ordu'nun Fatsa İlçesi’nde iki yakın arkadaşın kaderi de birbirine yakın oldu. Yıllardır motosiklet kullanan Baha Kırca (34) motoruyla bir otomobile çarptı. Çarpmanın hızıyla genç adam motosikletten fırlayıp metrelerce sürüklenerek feci şekilde hayatını kaybetti. Kazayı evinde 2 yaşındaki kızı Asel'i uyuturken öğrenen eşi Beyhan sinir krizi geçirdi. 12 yaşındaki oğlu Fatih ise gözyaşlarına boğuldu. Beyhan Kırca, "Motosiklet onun adeta tutkusuydu. Çok dikkatli kullanırdı” dedi. Bu arada, Baha Kırca'nın en yakın arkadaşı olan Menderes Yüksel'in de 2 ay önce Giresun'un Bulancak İlçesi’nde motosiklet kazası sonucu öldüğü öğrenildi. İki arkadaşın ölümünün aynı olması motosiklet tutkunu diğer arkadaşlarını büyük üzüntüye boğdu.

Motokros heyecanı Hazerfen'da
    Balkan Motokros Şampiyonası'nın 2. ayağı, 12 Ağustos Cumartesi günü başlayacak. Hazerfen Havaalanında gerçekleştirilecek şampiyona, 65 cc, 80 cc, 125 cc, 250 cc olmak üzere 4 kategoride yapılacak.

Şampiyonaya Türkiye'nin yanı sıra Sırbistan, Bulgaristan, Romanya, Yunanistan, Makedonya ve Azerbaycan'dan 70 yarışçı katılacak.

Organizasyon, 12 Ağustos Pazar günü yapılacak yarışlarla sona erecek. Bu arada Balkan Şampiyonası'nın yanı sıra Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 2. ayağının da gerçekleşeceği yarışta, yaklaşık 45 sporcu yer alacak.

mindtrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Freelander,Mulhacen
    Arkadasim hepimiz biliyoruz bu motor denilen olay tehlikeli ama ikide birde felaket haberi vermeye gerek yokki. Allah askina yeter ya, sicagi sicaginaya dondurdunuz formu. Biktim ben bu yazilanlardan gene de benim fikrim degismicek alicam bitane.

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı mindtrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasim hepimiz biliyoruz bu motor denilen olay tehlikeli ama ikide birde felaket haberi vermeye gerek yokki. Allah askina yeter ya, sicagi sicaginaya dondurdunuz formu. Biktim ben bu yazilanlardan gene de benim fikrim degismicek alicam bitane.
    ben beyin ameliyatı oldum
    yeri geldi zincirleme kazaya neden oldum
    3 ay yoğun bakım
    gene tepesindeyim
    seviyorum huleynnn almassan bi daha uğrama burya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler