Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yok mu bana yardım eden???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    O ne yaws içilirmi? =)
    Bu aralar biraz canım sıkılıyor ne yapacağımıda bilmiyorum. İlk aklıma gelende tabi ki MT oldu.

Yaş 19 bu ayın 10 una kadar hem askerlik için son yoklamayı yaptırmam hemde üniversite tercihlerimi bildirmem gerekiyor. Sorun şu ki bildiğim kadarıyla Üniversitede okuduğuma dair bi belge olmadan tecil işlemi yapmıyorlarmış. Ne yapmam gerektiğinide bilmiyorum açıkçası. . Bilgisi olanlar MT ailesi cevaplarınızı benden esirgemezseniz sevinirim,

Şimdiden teşekkürler ederim
    [CENTER][B]Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o´dur.[/B][/CENTER]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    çok dert edilecek bişey değil kaydını yaptırdıktan sonra gider yoklamanı yaptırırsın bir süre bakaya kalırsın hepsi bu.O kadar çatlak su kaçırmaz.

Motosikleti
    O ne yaws içilirmi? =)
    En iyisi askeriyeye didip danışmak. Gerçi fazla ilgilenmiyorlarmış ama yinede bi şansımı deniyim diyorum. Herhalde yanlış zamanda yanlış yerde topic açtım
    [CENTER][B]Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o´dur.[/B][/CENTER]

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    dostum kaydını yaptırdıktan sonra elindeki belge ile sana en yakın askerlik şubesine giderek tecil ettirebilirsin...

Motosikleti
    O ne yaws içilirmi? =)
    Alıntı BY_SHADOW adlı üyeden alıntı
    dostum kaydını yaptırdıktan sonra elindeki belge ile sana en yakın askerlik şubesine giderek tecil ettirebilirsin...
    İyi hoşta ayın 10 una kadar son yoklamaya gitmem gerektiğini yoksa yasal işlemlerin başlatılacağı belirtilmiş. Kayıtlarada daha çok zaman var
    Yinede cevaplar için teşekkürler

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    baba dan gerekli bilgileri aldın sanırım msn de.ondan bildilisi yoktur bu konularda.baba ya saygılar.

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    evet babaya saygılar hörmetler

Motosikleti
    O ne yaws içilirmi? =)
    Ne babası yaws
    Kimseden herhangi bir ikna edici bilgi alamadım
    En iyisi askeriye ye gidip sormak herhalde. (gitmesem mi acaba )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler