Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sırf youtube de prim yapmak için

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    you tube ye bakıyorum sırf abonem artsın ünleneyim diye kafasına kamera takmış motorcu sağa sola polis gibi öğüt veriyor ders veriyor kavga arıyor kavga çıkarmaya çalışıyor burası İsviçre Hollanda değil biliyorsun işte insanlar burda böyle araç motor kullanıyor baydı artık bu böyle abuk sabuk işler yapmayın yeni motor kullanan özenti kişiler yapıyor bunu özellikle bunu yazmak istedim. bana ders verecekler üyeliğime baksın sonra bana ders versin yeni üyelik hesaplar özellikle motor kullanmak üyelik tarihimle aynı 2oo8

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı yastayiz üyeliğim yeni amacım ders vermek değil haddime de değil .
    İsteyen istediği gibi takilsin hocam . Kimse başkasının istediği gibi bir birey olamaz olmamalı da . Hee onlar bu tarz videolar yapıp yükler bizim gibi düşünenler izlemez olay biter .

Aklı başında olan da zaten doğruyu yanlışı ayırt eder seçimini yapar . Bırakalım isteyen istediği içerikte video yapsın , bize uymuyorsa izlemeyelim konu kapansın .

Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı yastayiz üyeliğim yeni amacım ders vermek değil haddime de değil .
    İsteyen istediği gibi takilsin hocam . Kimse başkasının istediği gibi bir birey olamaz olmamalı da . Hee onlar bu tarz videolar yapıp yükler bizim gibi düşünenler izlemez olay biter .

Aklı başında olan da zaten doğruyu yanlışı ayırt eder seçimini yapar . Bırakalım isteyen istediği içerikte video yapsın , bize uymuyorsa izlemeyelim konu kapansın .
    Toplumun kuralları vardır ve herkes buna uymak zorunda. Ne demek başkasının istediği gibi bir birey olamaz. Yanlışsa yanlıştır. Adam kafasına kamera takınca artist oluyor. 1 km ilerideki adam yola çıkıyor,motorcuda önüme kırdın diye adama sataşıyor. Ben böyle artistleri görünce basıyorum küfürü. Sadece kamera takanlara değil. 250 cc motora dandik egzoz takıp kullaklarımı rahatsız edenlerede sövüyorum kimse kusura bakmasın.
    Moto43 bunu beğendi.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hüseyin toplumun kuralları var eyvallah ama o ilgi manyağı adam bunun bilincinde mi bence hayır ?
    Kimse kimsenin istedigi gibi birisi olamaz tekrar ediyorum bak yoksa o adam kendisi değil senin , benim yada bir başkasının istediği kişi olur .
    Hee abuk subuk etrafa satasirken görürsen dov harbi döv ama o adam ilgi manyağı dikkat çekmeyi ilgi çekmeyi seviyor . Bir süre bu şekilde gider o adam . Neydi bi avel vardı hani Oğuzhan mi ne tuhaf hareketler yapıp video atıyordu falan . Mesela o adamı duzeltemezsin dayak delisi yap altına iseyene kadar döv duzelmez o adam .
    Ya senin yollarını diyerek döveceksin sinirini atma şeklin buysa yada görmezden geleceksin . Bence böyle yani .

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    para insana tatlı gelir. bakıyolar herkes yutuptan yüklü yüklü para kazanıyor bende kazanırım diyorlar. e tabi üye kasmak için de biraz kendisini kasıyor. ortaya bazen güzel sonuçlar çıkmıyor.

hemen abonem yükselsin hemen para kazanmaya çalışıyım insanları çok saçma davranıyor haliyle.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstorm (2004)
    herkesin hayatına kimse karışamaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)