Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Beykoz'da Otopark Görevlisi Dehşeti..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    İstanbul`da dehşet dolu dakikalar yaşandı...

Beykoz’da bir kişi, aracını park ettiği boş arazide kendisinden para isteyen değnekçinin bıçaklı saldırısına uğradı.

Yaralı halde bir iş yerine sığınan araç sahibinin vatandaşların gözü önünde şehir eşkıyası tarafından defalarca bıçaklanma anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, 2 Mayıs günü Beykoz Kavacık’ta meydana geldi. İddiaya göre, boş bir araziye kurduğu simit tezgahıyla bekleyen ve aracını park edenlerden haksız para alan Mehmet Ali isimli şahıs, bir kişinin aracını park ettiğini görünce tezgahını bırakıp aracın yanına gitti. Aracını park eden kişiden para isteyen değnekçi, red cevabı alında dehşet saçtı.

Para vermek istemeyen şahsı defalarca bıçakladı

Gözü dönmüş değnekçi, para vermek istemeyen Levent isimli şahsın arabasının camını kırarak tehdit etti. Gözü dönmüş değnekçi, önce yumruk ve tekmeyle saldırdı sonrasında eline aldığı bıçakla araç sahibini ayağından defalarca bıçakladı.

Dövizciye sığındı, yine de değnekçinin kurtulamadı
    Ayağından defalarca bıçaklanarak kanlar içinde kalan Levent isimli şahıs, gözü dönmüş değnekçiden kurtulmak için bir dövizciye sığındı. Saldırgan, elindeki bıçakla birlikte yaralı şahsın peşinden gelerek darp etmeye devam etti. Şehrin ortasında dehşet saçan saldırgan, ‘Sen benim ekmeğimle nasıl oynarsın’ diye bağırarak dükkana geldi.

Yüzüne bıçakla defalarca vurdu

Şahsı dövizcide darp etmeye devam değnekçiyi, çevredeki vatandaşlar durdurmak istese de faydasız oldu. Uyarıları dikkate almayarak onlara doğru bıçakla giden gözü dönmüş değnekçi, vatandaşları bıçakla tehdit ederek uzaklaştırmaya çalıştı. Daha sonra tekrar dükkana gelen saldırgan, yerde kanlar içinde yatan şahsın eline basarak bıçakla boğazına doğru hamle yapması korku dolu anlara neden oldu. Şehir eşkıyası daha sonra yine bıçakla yüzüne vurarak adamın bulunduğu yerden ayrıldı.

Bıçaklanan şahsın eşi gördükleri karşısında şoka uğradı Eşini yerde kanlar içinde yattığını gören kadın, şehir magandasının darp etmesi üzerine şoka uğradı. Ne yapacağını bilemeyen kadın ağlayarak vatandaşlardan yardım istedi. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekiplerinin sirenini duyan şehir eşkiyası kaçarak uzaklaştı. Çevrede bulunan vatandaşlar yaralı şahsa müdahale ederek kan akışını durdurmaya çalıştı.

Dehşet anları kamerada

Yaşanan olayın ardından şahsın cezaevinden çıktığı öğrenilirken, polis şehir eşkıyasını yakalayabilmek için geniş çaplı araştırma başlattı. Bir kişinin resmen ölümden döndüğü dehşete düşüren olay dövizciye ait güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Kameraya yansıyan görüntülerde, bir kişi iş yerine sığınıyor ve yardım bekliyor. Ardından saldırgan bıçakla gelip bir daha vuruyor, bıçaklıyor, vatandaşları tehdit ederek şahsı darp etmeye devam ettiği görülüyor. Bir süre sonra ise kaçarak uzaklaştığı ve vatandaşlarında yaralı şahsa tampon yaptıkları görülüyor.

Video: http://www.iha.com.tr/video-beykozda...ehseti-118066/

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

Ekleme: O.çnu serbest bırakmışlar..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gietti17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çevredekilerin bir patlamış mısırı eksik.. Hele o 48. saniyede dükkanın içindeki abim, canım abim benim elini yasladı duvara izliyor.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Bireysel silahlanmaya evet.
    cakyol bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir otopark ücreti için bu kadar gözü dönmüşlük nedir yahu?

hayatımızı resmen pamuk ipliğine bağlı olarak devam ettiriyoruz. yarın öbür gün vahşi bir insanın saldırısına uğramayacağımızın garantisi yok.

not: bıçaklı insandan kaçın. profesyoneller bile kaçmayı tavsiye ediyor zira bıçağa karşı etkili bir savunma yöntemi henüz geliştirilmedi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Daha öncede bıçak kullandığı belli yaralamadan sabıkası varsa bu sefer baya yatar. Serbest kalması bir şey ifade etmez mahkemesi devam eder. Hakim bir kaç suç daha ekler merak etmeyin.

Ne ceza alırsa alsın mağdurun üzerinde baya bir psikolojik travma bırakır.
    bursalıali bunu beğendi.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Halen yakalamış değiller, hachiko serbest bırakmışlar yazmış, anlamadım.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir otopark ücreti için bu kadar gözü dönmüşlük nedir yahu?

hayatımızı resmen pamuk ipliğine bağlı olarak devam ettiriyoruz. yarın öbür gün vahşi bir insanın saldırısına uğramayacağımızın garantisi yok.

not: bıçaklı insandan kaçın. profesyoneller bile kaçmayı tavsiye ediyor zira bıçağa karşı etkili bir savunma yöntemi henüz geliştirilmedi.
    Tabanca iş görür bence, şimdi ruhsatlı tabancamla bu herifi vursam ben mi suçlu olurum ?
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Yeminle sinirden ağlıyrum ulan kahpenin çocukları ne şerefsizsiniz siz bu tür insanlar nasıl sokakta hey gidi adelet sanki bu adamın bu ilk vukuatı böyle bıçaklaması çok olmuştur rahatlığa bak adamın bacağını deşmiş bide nasıl vuruyor kaç defa bide boğazına getiriyor bıçağı yine salacaklar adım gibi eminim hiçbişey olmaz zaten adamda ki rahatlıkta onu gösteriyor kendide biliyor ki o yüzden yapıyor caydırıcı ceza yok. Ordakilerde hakket izliyor ya hemen konuşun iki kişi atlayın birden üstüne çullanın ağzını burnunu kırın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Ulan salak madem sinirlendin bişeye yumruk yumruğa hallet işini , al şimdi 3 kuruş otopark parası için tekrar içeri giricen.

Bu arada bıçaklı biriyle kavga etmek zorunda kalırsanız sağlam bi demir veya ağaçtan sopa işinizi görür , acımasızca bıçağı tutan elini veya o ele hükmeden beynini hedef alın yeter.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Kimse ile tartışmamak lazım, baktın park parası istiyor sen de çık git başka yere park et. Canından değerli mi, geri zekalı bir mahlukata ders mi vereceksin. Tartışacaksan madem koltuğun altından levyeyi eksik etme bari, ama onun da sonu yok bir dahakine karşındaki silah çekebilir, böyle bir ülkede yaşıyoruz.

Motosikleti
    Honda PCX150 >>> PULSAR NS200
    Dünyanın heryerinde ruh hastası ve psikopat tehlikeli insanlar var. Ama beni asıl üzen ve endişelendiren; bizim ülkemizde bunların sayısının ortalamanın çok üstünde olması.

Ayrıca maalesef kabadayılık, şiddet bizim kültürümüzde bir itibar göstergesi. Toplumdan soyutlanması gereken insanlar, toplumda kendilerine daha çok yer buluyor, yeni nesillerin rol modeli oluyor!

Az önce bir haber okudum! Babası tarafından “senden bir şey olmaz” denilen çocuk, kendisini kanıtlamak için arkadaşını 14 yerinden bıcaklamış! “Babama kendimi göstermek için yaptım. Ben bir şey beceremezmişim, ama bak adam öldürüyorum” diye ifade vermiş!

Trafikte veya başka bir yerde kimseye bulaşmayın, yolunuza bakın... kazasız belasız motorunuzu park ettiğinizde sizden iyisi yoktur! kimin ne kadar hasta ve sorunlu oldugunun hiç anlaşılmadığı bir dönemden geçiyoruz!

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Asmayalım da besleyelim mi?
    Emekli Olanlar:
    ‘11 Pcx 39.415 km.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabanca iş görür bence, şimdi ruhsatlı tabancamla bu herifi vursam ben mi suçlu olurum ?
    evet. nefsi müdafaada bıçağa bıçakla karşılık vermen gerekli. tabanca olursa sen suçlusun.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saldırı size ise, yara almışsanız, bel altına ateş ederseniz bir şey çıkmaz. Yara almadan vurursanız sağlam kanıtlar elde etmeniz lazım.
    Eğer ruhsat taşıma değil, bulundurma ruhsatlı ise ondan ayrı ceza alırsınız.
    Taşıma ruhsatı almak ise sıradan bir vatandaş için imkansıza yakın.

*Silahsızlık, silahlılar karşısında acizliktir. Kişisel savunma haktır. (Sosyal mesaj)

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet. nefsi müdafaada bıçağa bıçakla karşılık vermen gerekli. tabanca olursa sen suçlusun.
    Haklı ve ölü olacağız yani...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:01 ----------

Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saldırı size ise, yara almışsanız, bel altına ateş ederseniz bir şey çıkmaz. Yara almadan vurursanız sağlam kanıtlar elde etmeniz lazım.
    Eğer ruhsat taşıma değil, bulundurma ruhsatlı ise ondan ayrı ceza alırsınız.
    Taşıma ruhsatı almak ise sıradan bir vatandaş için imkansıza yakın.

*Silahsızlık, silahlılar karşısında acizliktir. Kişisel savunma haktır. (Sosyal mesaj)
    Sosyal mesaja aynen katılıyorum.
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asmayalım da besleyelim mi?
    Bunu diyen adamın cenazesine kimse gitmedi. Tabi siyasi bir hesaplaşmaydı. Muktediri kimse kızdırmak istemedi ne olur ne olmaz diye oda ayrı konu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)