Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

çin ile hindistan'ın savaşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    :in handikap yapar. Hindular vegan ot mot yiyorlar. Çinliler böcekten çıkan boku bile protein görüp yiyor. Hem hindiler bu zamana kadar kimle savaşmışlar. Düne kadar ingiliz sömürgesi ondan önce ufacık bi Türk hanedanlığının yönettiği ülke. Adamların genetik kodu savaşmaya müsait değil.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle demeyin. yakın zamanda büyük bir dünya savaşı bekliyorum. ben tercihimi "çin vs hindistan"dan yana kullanıyorum. oranı çok tatminkar. çifte şans oynayacağım.
    Karşılıklı gol oynamak lazım veya 2-3 gol oynasak birde sistem 1.9 yapsak üstüne 3 banko maç altındakiler gelse,kupon tutar.

arkadaşlar bu iki ülke zaten 60 lı yıllarda savaştı. 1 ay kadar sürdü savaş. çinliler galip geldi. taraflar sınırlarına geri çekildi. o yıllardada bu iki ülke çokça nüfüsa sahipti. yani bu iki ülke savaşırsa dünyaya bi bok olmaz yani hayal ettiğiniz gibi bir yıkım beklemeyin.

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    Alıntı gargi amca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu iki ülke zaten 60 lı yıllarda savaştı. 1 ay kadar sürdü savaş. çinliler galip geldi. taraflar sınırlarına geri çekildi. o yıllardada bu iki ülke çokça nüfüsa sahipti. yani bu iki ülke savaşırsa dünyaya bi bok olmaz yani hayal ettiğiniz gibi bir yıkım beklemeyin.
    kolpacı yani bunlar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)