Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sevdiğim kız artık bir cici anne...

Motovento
    REKLAM ALANI
    orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    Öncelikle bayan arkadaşlardan özür dileyerek başlamak istiyorum...çünkü biraz sonra yazacaklarım sizi neden üzdüğümüzün benim penceremden cevabı olacak...
    Herkesinki gibi bir aşktı benimkisi ne bir fazla ne bir eksik. Yapmadığım bir şey yoktuki oysaki...Ama 2 sene içinde artık herşeyiyle tanıyorum dediğim insanı, kadını meğer hiç tanımamışım. Ve 21 senede öğrendiğim başka birşey ise hiç bir zamanda tam olarak hiçbir kadını tanımayacağım.
    Onu sevdim Nazım'ın dediği gibi
    kilometrelerce düz kilometrelerce derin %100 %1500 %hudutsuz kere yüz sevdim...
    onu yüreğimi, bir cam parçası gibi elimde parçalarcasına sevdim

Mutluluk sevgilinin iki dudağı arasında saklıymış meğer acıda ordaymış
    Mandalina Kabukları koyardık çocukken gözlerimize acıya dayanıklılığımız artsın diye meğer ayrılık acısına başkasına tercih edilme acısına derman değilmiş büyüdüm anladım
    Şimdi ise dinmez bir yağmur var yanaklarımda biliyorsun kiraz tadında

KirazÇiceğim derdim ona 'Sevgilim, aşkım' kelimesini yakıştıramazdım. Bizde baharı cemrenin düşmesi müjdeliyorsa japon kültüründe kiraz ağaçlarının çiçeklenmesidir baharı müjdeleyen simge...O bana baharı getirmişti...

Güzel müzikleriyle ve düşmanlığımızla ünlü karşı komşumuzun yakınına, İzmire bıraktım onu ve o şehir elimden aldı sevgimi şimdi o artık bir cici anne paraya satılmış bir aşk onunkisi

Şimdi ben bir kadına nasıl güvenebilirim diyeceksinizki yanlış seçim yapmışın hayır öyle değil üzdüğüm bütün hatunlardan özür diliyorum ve bundan sonra üzeceğim hiç bir kadın kusura bakmasın üzülmeyi bu yüzden hakediyorsunuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gz250
    eh be kardesim sen de benim yarami destin ama uzmek istiyorsun neden?

cok guzel bir ornek var bildigim onu sana aktarayim. yani bende senin gibi dusunuyordum ama bak simdi.

Rabbim topragi yaratti, ardindan tohumlari suyu ve mineralleri ve gunesi.
    bir yere biber tohumu ek bir yere kiraz ek. sonra oldularmi bak tatlarina

biri aci zehir gibi,

digeri tatli bal gibi,

halbuki Yaradan bibere topragi az mi verdi, minerallermi isi degistirdi, yada gunes birine az birine cok mu gorundu. hic birisi hersey esit ama niye? cunku hepsinin fitrati farkli ve aci seven var tatli seven var, o yuzden onlar var. seininki tatli degil aciymis olsun cani sagolsun, kirilan kalp hepsi bizim icin kardes renk renk, boy boy, cesit cesit saka bir tarafa yazik etme gariplere sen artik nasil yasadigini biliyorsun baskasina da yasatma

lafi uzatmakla unluyumdur kusura bakma basini agrittim eyvallah

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Abi beni konuşturmayın. Herkesin bir acısı ve yarası var. Neyse...
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    olabilesi...yaşanabilesi...üstünden gelebilesi durumlar...bizzat kendim ben şahsen yaşadım...önce acı çekiyorsun acının şiddeti her geçen gün azalıyor...sonra az az sızlamaya başlıyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Ne desek boş.Umarım en kısa zamanda kendini toparlarsın.
    Bu iş böyle.Ama düşün 2 sene değil de 5 ya da 10 sene böyle bir duruma düşsen daha kötü olacaktı.Saçmaladım biliyorum ama biraz da olsa rahatlatmak için söyledim.Üzme kendini dostum

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Abi bak bu şarkıyı dinle iyi gelir.
    http://rapidshare.de/files/27084888/...kedin.mp3.html
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    1 kişinin yaptığı yanlış yüzünden herkesi aynı kefeye koyarsan en büyük hatayı yapmış olursun.Aynı yanlışı fazlasıyla yapan hiç erkek yok mu sanıyorsun.EE o zaman bu mantıkla bakarsak sen adam değil misin?

Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    en çok neye üzülüyorum yazdığım şiirleri mektuplar onda kalmasına çünkü o güzel duygularla yazılmış en küçük kelime bileyi hakketmemiş. Neyse sevmek acıymış be kusurabakmayın bi kişini acısı değil bu...1.5 sene olmuştu ayrılalı aslında ilişkilerim oldu bu arada ama eskisi gibi değil ona çok üzülüyorum elimden geldiğince çabalıyorum eskisi gibi sevmek için...
    Keşke o mektuplar ve şiirler bende olsa, hepsini fotoğraflarıyla yakıp küllerinden yeniden doğmak istiyorum eskisi gibi

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim yaralarım kapanmaya başladı artık haftada 1 aklıma geliyor zamanla unutmaya başlıyorsun 2.5 yıl oldu benim hikayemin bitişi

belki bir kaç sene sonra biraz daha unutursun ama asla tamamen unutamıyorsun malesef..

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    rafla slient gelsin bu topiğe

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    raflar la cezerye gelsin bence...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    1.5 sene olmuştu ayrılalı aslında ilişkilerim oldu bu arada
    Ayrıldığın kadının sonsuza kadar hayalini yaşatmasını beklemiyordun herhalde. Üstelik ayrıldıktan sonra sen de başka ilişkiler yaşamışın.

Eğer herşey yolunda giderken bir anda bunlar başına gelse kesinlikle haklısın derdim ama bu durumda biraz soğukkanlı ve mantıklı düşünmek gerekli
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    Ayrıldığın kadının sonsuza kadar hayalini yaşatmasını beklemiyordun herhalde. Üstelik ayrıldıktan sonra sen de başka ilişkiler yaşamışın.

Eğer herşey yolunda giderken bir anda bunlar başına gelse kesinlikle haklısın derdim ama bu durumda biraz soğukkanlı ve mantıklı düşünmek gerekli
    yaşadık yaşamasına da eskisi gibi değil ben buna üzülüyorum.
    Burdan şunu anlıyorum ben kadınlar erkeklerin geçmişine bakmadan yorum yapıyor (ki bilmesinide istemem)üzülen her kadının arkasında yatan başka bir kadın vardır...

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    (•ิ_•ิ)_(•ิ_•ิ)_(•ิ_•ิ)_(•ิ_•ิ)_(•ิ_•ิ)_(•ิ_•ิ)_(• ิ_•ิ)_(•ิ_•ิ)_(•ิ_•ิ)

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    çok kötü bi durum. bende yaklaşık 2 aydır ayrı kaldım sevdiğimden göç gittiler memleketlerine gerçekten sevdiğinizin kıymetini bilin ki yok olunca ah çekmeyin
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı orveg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle bayan arkadaşlardan özür dileyerek başlamak istiyorum...çünkü biraz sonra yazacaklarım sizi neden üzdüğümüzün benim penceremden cevabı olacak...
    Herkesinki gibi bir aşktı benimkisi ne bir fazla ne bir eksik. Yapmadığım bir şey yoktuki oysaki...Ama 2 sene içinde artık herşeyiyle tanıyorum dediğim insanı, kadını meğer hiç tanımamışım. Ve 21 senede öğrendiğim başka birşey ise hiç bir zamanda tam olarak hiçbir kadını tanımayacağım.

Mandalina Kabukları koyardık çocukken gözlerimize acıya dayanıklılığımız artsın diye meğer ayrılık acısına başkasına tercih edilme acısına derman değilmiş büyüdüm anladım

KirazÇiceğim derdim ona 'Sevgilim, aşkım' kelimesini yakıştıramazdım. Bizde baharı cemrenin düşmesi müjdeliyorsa japon kültüründe kiraz ağaçlarının çiçeklenmesidir baharı müjdeleyen simge...O bana baharı getirmişti...

Güzel müzikleriyle ve düşmanlığımızla ünlü karşı komşumuzun yakınına, İzmire bıraktım onu ve o şehir elimden aldı sevgimi şimdi o artık bir cici anne paraya satılmış bir aşk onunkisi

Şimdi ben bir kadına nasıl güvenebilirim diyeceksinizki yanlış seçim yapmışın hayır öyle değil üzdüğüm bütün hatunlardan özür diliyorum ve bundan sonra üzeceğim hiç bir kadın kusura bakmasın üzülmeyi bu yüzden hakediyorsunuz
    Kardesim sana katiliyorum.aramiza hosgeldin.sende aci bi hatira ile bu gercegi ogrendin ama en azindan bir daha bu aciyi yasamazsin.
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Alıntı orveg adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sen hiç rafi yi okumamışsın galiba,işin iyi tarafı en azından kızın ne tür biri olduğunu anlamışsın..

Motosikleti
    ne istersen var :P
    feminist duygularım kabardı (kesinlikle feminist olmasam da kabarası tuttu işte)
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Ahbe güzel kardeşim anladığım kadarıyla 20 li yaşların ilk yarısındasın, Hepimizin yaşadığı acılardandır bunlar acını en kısa zamanda unutman dileğiyle, Birde aslında böyle olayların iyi tarafından bak derim şimdi ne alaka diyeceksin, Böyle olaylar ileride daha doğru kişiyi bulmana yardımcı olur ve hayatta herzaman daha dik daha emin ilerlemeni sağlar, Bunu atlattığın zaman hayattan korkmayıda atlatırsın yavaş yavaş.
    Tatlı su motorcusu. Yamura çamura gelmez.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Alıntı beto_977 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahbe güzel kardeşim anladığım kadarıyla 20 li yaşların ilk yarısındasın, Hepimizin yaşadığı acılardandır bunlar acını en kısa zamanda unutman dileğiyle, Birde aslında böyle olayların iyi tarafından bak derim şimdi ne alaka diyeceksin, Böyle olaylar ileride daha doğru kişiyi bulmana yardımcı olur ve hayatta herzaman daha dik daha emin ilerlemeni sağlar, Bunu atlattığın zaman hayattan korkmayıda atlatırsın yavaş yavaş.
    Aynen benim düşüncelerime sahip bir arkadaş...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler