Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sevdiğim kız artık bir cici anne...

Motovento
    REKLAM ALANI
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı BUnReCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    feminist duygularım kabardı (kesinlikle feminist olmasam da kabarası tuttu işte)
    feminist duygulari kabarmis.haa haaaa, gururmu duyuyon bu olanlardan ??
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı orveg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en çok neye üzülüyorum yazdığım şiirleri mektuplar onda kalmasına çünkü o güzel duygularla yazılmış en küçük kelime bileyi hakketmemiş. Neyse sevmek acıymış be kusurabakmayın bi kişini acısı değil bu...1.5 sene olmuştu ayrılalı aslında ilişkilerim oldu bu arada ama eskisi gibi değil ona çok üzülüyorum elimden geldiğince çabalıyorum eskisi gibi sevmek için...
    Keşke o mektuplar ve şiirler bende olsa, hepsini fotoğraflarıyla yakıp küllerinden yeniden doğmak istiyorum eskisi gibi
    annesi evde görmesin diye sobada yakmıştır külü bile kalmamıştır .

aşk çok palavra bir duygu, dünyadaki tek kız değil o. sıkma canını başka bulursun

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    raflar bir zamanlar senle 1-2 topicte sana karsi savasmistim silent'la ama artik ayni cephedeyiz kardesim sonuna kadar.Yaptigim hatanin farkina vardim beni dergahina kabul edermisin.artik emrindeyim
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ne demek hocam ne kabul etmesi, dünya küçük bir sofra rakını al gel.hepimiz kardeşiz.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    raflar bir zamanlar senle 1-2 topicte sana karsi savasmistim silent'la ama artik ayni cephedeyiz kardesim sonuna kadar.Yaptigim hatanin farkina vardim beni dergahina kabul edermisin.artik emrindeyim
    rafi kanka cemaate birkişi daha geldi..smirnour da doğru yolu buldu..

Motosikleti
    hyosung 250r orange thema
    kız arkadaş flört elbette yeri farklıdır ama karınızı kaybetmek nasıl bilirmisiniz yıllarca aynı yatağı paylaş her şeyi birlikte yaşa sonra bir kızgınlıkla herşey yok olsun kurtarayım dedikçe bat battıkça komik ol üstüne bide dalga geçilsin sonra meğerse hemende birileri olsun yanında size yabancı ona dost

o günler hiç bitmeyecek sanırdım şimdi iyiki diyorum bitmiş iyiki yokmuş diyorum çünki biliyorumki rabbim benim için hayırlısını verir bu bi dersti bi sınav atlattım şimdi mutluyum yeni bir sevgilim var hiç onun gibi değil o benim meleğim eğer günün birinde oda giderse üzülmem çünki rabbin yazdığıdır. ve vardır bi hikmeti işz bu dünyaya zevk içinde yaşamaya gelmedik. bazı dengeleri sağlamak için burdayız ve inanıyorsanız bilinki yalnız değilsiniz ve rabtan geldiğine inanırsanız içiniz yanmaz
    bir zamanlar bende aşk acısı çektim tam 8 yıl kabus gibiydi sonra öğrendimki biz dünyaya gelmeden kader yazılmış ve yazılırken bize bırakılmış ben böyle yazdığım için böyle oluyor galu belada söz verdik hatırlamayız ama adaletinden bir dakka bile şüphe duymadığım verirmi insana taşıyamayacağı yükü deli olma

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Anneler hep cicidir zaten....Kim olursa olsun ne olursa olsun anneyse cicidir...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Alıntı adaminbiriyim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kız arkadaş flört elbette yeri farklıdır ama karınızı kaybetmek nasıl bilirmisiniz yıllarca aynı yatağı paylaş her şeyi birlikte yaşa sonra bir kızgınlıkla herşey yok olsun kurtarayım dedikçe bat battıkça komik ol üstüne bide dalga geçilsin sonra meğerse hemende birileri olsun yanında size yabancı ona dost

o günler hiç bitmeyecek sanırdım şimdi iyiki diyorum bitmiş iyiki yokmuş diyorum çünki biliyorumki rabbim benim için hayırlısını verir bu bi dersti bi sınav atlattım şimdi mutluyum yeni bir sevgilim var hiç onun gibi değil o benim meleğim eğer günün birinde oda giderse üzülmem çünki rabbin yazdığıdır. ve vardır bi hikmeti işz bu dünyaya zevk içinde yaşamaya gelmedik. bazı dengeleri sağlamak için burdayız ve inanıyorsanız bilinki yalnız değilsiniz ve rabtan geldiğine inanırsanız içiniz yanmaz
    bir zamanlar bende aşk acısı çektim tam 8 yıl kabus gibiydi sonra öğrendimki biz dünyaya gelmeden kader yazılmış ve yazılırken bize bırakılmış ben böyle yazdığım için böyle oluyor galu belada söz verdik hatırlamayız ama adaletinden bir dakka bile şüphe duymadığım verirmi insana taşıyamayacağı yükü deli olma

rafi kanka bizden biri daha alalım cemaate. bu arkadaş doğru yol da.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı BY_SHADOW adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rafi kanka bizden biri daha alalım cemaate. bu arkadaş doğru yol da.

Cemaatcilik ha....Gurubunuzun adı ne olacak?....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı adaminbiriyim adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hocam öncelikle geçmiş olsun. zararından neresinden döenrsen kardır.sağlık olsun ileriye bakıve.çok hassas bir insansın duygularına saygı duyuyorum da, hayat acımasız.ezilmemek için hayattan daha acımasız olmak lazım.yani bu kadar kadecilik de pasifliği getirir diye düşünüyorum. hele bu kadın mevzularında pasif kalırsan hiç şansın yok. anında uçururlar.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cemaatcilik ha....Gurubunuzun adı ne olacak?....
    söleyemem çok gizli..

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne demek hocam ne kabul etmesi, dünya küçük bir sofra rakını al gel.hepimiz kardeşiz.
    Yok be kardesim ben alkolu biraktim,karaciger alarm vermeye baslamisti anlarsin.
    ama ben size alkolsuz bira ile eslik ederim.ayrica cemaatimizin ismi MALEIZM olur sanirim.Feminizm dusuncelerinin karsiti dusunceler

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok be kardesim ben alkolu biraktim,karaciger alarm vermeye baslamisti anlarsin.
    ama ben size alkolsuz bira ile eslik ederim.ayrica cemaatimizin ismi MALEIZM olur sanirim.Feminizm dusuncelerinin karsiti dusunceler
    yav niye deşifre ediyon adımızı..
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

Motosikleti
    hyosung 250r orange thema
    ya arkadaşlar cemaat falan noluyuz ben inançlı bir adamım eyvallah ta cemaat olayı beni bozar
    raflar kardeşim pasiflik demişsinde sen yanlış anladın ben kadına eyvallah etmekten bahsetmiyorum olaya eyvallah etmekten bahsediyorum e tabi bi de hayata bakış tarzı belki tam anlatamadım neyse beyler kendinizi iyi bakın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hocam illa ki allah büyük karşı gelicek halimiz yok ama beyni de bu dünyada kullanalım kendi şansımızı biraz da kendimiz yaratalım diye vermiş.

emeksiz yemek olmaz. her hatunun da bir bedeli var.

birlikte olmak istiyosan bazı bedeller ödemek zorundasın.(o senin için hiç bir bedel ödemek zorunda değil. )vermeden almak allaha bir de kadınlara mahsus.)

yani sen hatunu kendi haline bırakır hiç bişey yapmazsan çakallar kaparlar arkasından aval aval bakarsın. peşinde o kadar adam varken de kimse senin ayağına gelmez.(bana çok gelen oldu,ama ortamdaki konumuma)

bişey yapmıyo hatunu sallamıyo görünücen ama bilinç altına çalışmak lazım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler