Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çoçuk çorbayı içmeden bıraktı

Motovento
    REKLAM ALANI

lokantaya iki çoçuk girdi bizim karnımız aç dedi adam iki çorba koydu doğulu birisi vardı lokantacıların arkadaşıydı gelen cocuklara memleketini sordu ikiside doğuda bi il söyledi bunlar vatan haini falan dedi cocuklardan biri çorba içmeyi bıraktı bunlara vatan haini diyen adamda kendisi de doğuluydu madem vatan haini oluyorlarsa sende doğulusun sende vatan hainisin

bi yaşadığım olayı anlatıcam bahçelievler de bu yayla semtinde markette sıra bekliyordum önümdeki yaşlı amcanın 1 lirası eksikti kasiyer kıza sonra veririm ben burda huzur evinde kalıyorum dedi kasiyer kız kabul etmemişti cebimdede para vardı al amca 1 lira demeliydim hatta bütün aldıklarının parasını ben vermeliydim HALA AKLIMA GELDİKÇE VİCDANIM SIZLIYOR İNSANNLIĞIMDAN UTANIYORUM NE KADAR İNSAN DENİRSE BANA ELİM CEBİME GİTMEMİŞTİ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Günümüzde insanlık kerizlik olarak görüyor ve bazı ...... lar kazık atıp insanı iyilikten soğutuyorlar.

Bende satış işinde çalışıyorum ve insanlarımızın ne kadar gevşek ve egolu cahil olduklarını gözümle gördüm ve bu geneldir.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    dilenciye kesinlikle yardım etmeyin beyler..
    geçen yıl dükkanda oturuyoruz koltuk işi yapıyoruz içeri bi kadn girdi neyse ekmek arası döner söyledik abi şöyle böyle dert yanıyor yanımdaki arkadaşın da ablası yeni vefat etmişti
    bana dedi ki al bu kadını evine götür eğer ihtiyacı varsa buna bi tane 0 kanepe vereceğim ablamın hayrına dedi
    kadını aldım arabaya evine gittim zor da olsa evi buldu
    neyse içeri girdim evde 3 oda var hepsinde soba yanıyor hepsinde lcd tv var evin içi hamam gibi kısa kollu ile geziyorlar
    balkonda nerdeyse 3 4 ton kömür var evde tül perde koltuk takımı vs herşey var yani anlayacağınız hiçbirşeye ihtiyacı ama dilenmeye devam ediyor
    şimdi gidip evine bakmasak koltuğu versek 400 tl bize girecekti
    yani tanımadğınız kişilere yardım etmeyin

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Bir ekmek parası isteyip dilenen kişiye bir ekmek alıp versen hiç kıymeti yok. Gerçekten paraya ihtiyacı olan kişi dinlenmiyor zaten.

kardeş belki senin gibi iyi niyetli insanlar yardım etti lcd tvler artık zenginlik göstergesi değil fiyatları çok ucuzladı haa dediğin gibi de olabilir hali vakti yerinde olup ta dilenedebilir

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı 50ccderrodaj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş belki senin gibi iyi niyetli insanlar yardım etti lcd tvler artık zenginlik göstergesi değil fiyatları çok ucuzladı haa dediğin gibi de olabilir hali vakti yerinde olup ta dilenedebilir
    yardım yardım da aq 3 tane lcd nedir abi
    benim evimde 1 tane başka aramaya gerek duymuyorum
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Yardıma muhtaç insanın evinde 3 tane lcd olmaz. Lcd televizyonların fiyatı 750 liradan başlıyor. Yemek alacak parası olmayan adam önce gider o televizyonları satar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)