yer karaköyün orada yds nin hemen karşısında.
kırmızı ışık bana yandı ama soldan gelecek arabaların önünü bir araç kapattığı için
ona güvenerek geçerim dedim öndeki arkadaşı kaybetmiyim diye.
sen arabaların önünü kapatan araç ilerlemesi ile
eski model 06 plakalı bayan sürücülü kırmızı aracın patiye çıkarak kalkması neticesinde
tam ayak pedinin arkasından bana vurması ile yere düşmedim tabikide :D
niye düşmedim bilmiyorum arka teker kaydı dengem bozulmadı.
arabanın bana doğru hızlıca hızlanarak geldiğini gördüm ama ne hikmetse hiç korkuya kapılmadım.
soğuk kanlılığı korumak çok iyi gerçekten. belki panikleseydim düşermiydim bilmiyorum.
ben hemen sağda durdum arkama baktım bayan durmadı bile gene 4 nala gaza abanarak gitti.

evet kırmızıda ben geçtiğim için hata suç vs herşey bende.
ama insan bi sorar da bişeyin varmı diye. peşinden gittim. dedim niye vurup kaçıyorsun.
3 tane bayan arabanın içinde. sen kırmızıda geçtin diyorlar. evet doğru diyorlar kırmızıda geçtim.
bende dedim ki. evet ben kırmızıda geçtim hatalıyım ama niye vurduktan sonra kaçtınız bi sorsanıza bişeyin var mı diye.
falan filan konuşma biraz sürdü poliste varmıştı orada oda dahil oldu sonra polis bey hepimizi evlerimize gönderdi.

trafiğin durduğuna aldanıp kırmızıda geçenimiz vardır illaki benim gibi.
şimdi kimse demesin kırmızıda dursaydın falan filan.
durmadım olan oldu...
benim diyeceğim trafiğe aldanıp kırmızıda kaçamak yapmaya gerçekten değmiyormuş...
ben başımdan geçen olayı anlattım sadece. ben dersimi aldım. başına gelmeden ders almak isteyenlerede ders olsun.
iyi akşamlar.